0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (141 puan) tarafından
Kızlar bir şey sorucam . Banyomuzun musluğu bozulmuştu akıtıp duruyordu. Eşimde contasını falan değiştirdi yaptı. Neyse sıcak suyu açtığım zaman geri kapatıyorum gün içinde akıtmıyor. Ama gece uyandığımda şar şar sıcak su akıyor musluktan. Ben gene bozuldu diye düşünüyordum ama bu olay artmaya başladı geceleri kendiliğinden açılmaya devam ediyor. Aklıma kötü kötü şeyler gelmeye başladı ya. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? 

13 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Oyle seyler düşünme kuzum bir usta çağırın belki eşin yapamamıştır 
(141 puan) tarafından
Ya gün içinde akıtmıyor sadece geceleri uyandığımda bi bakıyorum şar şar sesler geliyor. Olmamış olsa gündüz de Öyle olması gerekmiyor mu. Sadece geceleri açılıyor o musluk tuhaf bi şekilde
(417 puan) tarafından
Gevşemiş olabilir kuzum bir usta çağır aklından çıksın en azindan yada komple muslugu değiştirin
(141 puan) tarafından
Evet haklısın
-Reklam-
0 oy
(13,748 puan) tarafından

Gece bizim mutfak musluğunda da oluyo,  gevşiyo mu noluyosa gece damlamayya başlıyo :D

Eşim başta bana diyodu uyurgezer misin nesin gidip musluğu açıysn diye :D 

Aklna kötü şeyler getrme öylr :D

0 oy
tarafından
Kötüyü çağırma kuzum böyle şeyler hemen bu şekilde boy göstermez Allah korusun ama aklına fikrine mukayet ol sürekli bakara suresi aç dinle evinde ve sbhları kendin ayetel kürsi oku rahtlarsın ama yinede sen içini ferah tut bozulmuştur o 
(141 puan) tarafından
Ya inan hiç aklıma böyle şeyler gelmiyordu ama gece gece bu kaç oldu artık insanın aklına böyle şeyler gelmeye başlıyor istemsizlikle.
tarafından
Sen içini ferah tut şeytan vesvese ediyor uyma ona canım Allah korusun
(141 puan) tarafından
Demi ya. Valla gece gece aklıma gelince nasıl korktum bilemezsin . Düşünmemeye başladım sonra
tarafından
1 saatlik bakara suresini aç ve rahatla valla çok iyi gelicek inanki ☺️☺️
(7,935 puan) tarafından
Damlıyor mu akıyorum gidip kapatınca kapanıyor mu
0 oy
tarafından

Tamam böyle şeyler oluyodur ancak sen kötü düşünme yalama olmuş olabilir tamirci çağırın baksın mutlaka yalama olmuşdur 

0 oy
tarafından
Contayi sıcak suya dayanıklı olanından takin diğer lastik contalar sıcağı görünce gevşiyor bir işe yaramıyor sıcak su contaları var onlardan alıp takin eğer takmadıysanız
(141 puan) tarafından
Valla bu işlerden pek anlamam ama bi eşime diyim belkide dediğiniz gibidir
tarafından
Bizimde başımıza geldi çünkü lastik conta takıyoruz biz bilmiyoduk sıcak suyu kullanınca geri eski haline dönüyordu caril caril gidiyo su en son öğrendim sıcak suyun contası farklı oluyormus aldık taktik da kesildi su
(141 puan) tarafından
Hımm. Yaaa insan bilmeyince işte aklına neler getirtiyor :D
tarafından
")) allah iyiliğini versin üç harfli falan diye düşündüysen hoc düşünme onalri işi gücü yok sizin musluklami oynayacak ")) tövbe tövbe
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Akıyor mu yoksa psikolojik olarak sen mi duyuyorsun su sesi
(141 puan) tarafından
Psikolojik olarak değil gece uyanıyorum ve görüyorum açık olduğunu?
(3,458 puan) tarafından
O zaman eşin yapmamıştır vardır Bi açıklaması başka şeyler düşünüp korkutma kendini
0 oy
(119,973 puan) tarafından
Okuyunca hafif tirstim ama belki esin yanlis takmistir bi usta cagirin baksin
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Bi usta cagirin belki esin bir yerde bir yanlislik yapmistir  

Aarilnsaril akmasida normalmi  ya billemedim
0 oy
(74 puan) tarafından

Çeşmelerin fıtratında var galiba böyle şeyler. :D Bizim mutfakta ki çeşmeyi kapatıp gidiyorum, bir saat sonra gidiyorum damlatıyor. Yatana kadar mücadele veriyorum. Ben kapatıyorum o akıyor.  Hiç aklınızı bulandırmayın.

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm gece su fazla harmanladığı için oluyordur
0 oy
(586 puan) tarafından
Hahah nedense aynı benim banyodaki kuluzet musluğum :))) oda öyle gece damlar sabah durur değişik 
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Balım kötü şeyler düşünme gün içinde ev içinde hareketli oluyoruz ses gelmez ama gece her yer sessiz oldupu için duyuyorsundr eşin yada sen Bi usta çağır da baktı vern su boşa akmasın yazık günah 
(141 puan) tarafından
Kız yok kaç kere banyoya giriyorum gündüz akıtsa duyarım. Gece bildiğin şar şar akıyor
(3,754 puan) tarafından
Anladm Birini çağırın bakanlar cnm ya
0 oy
tarafından
Sadce gece açılmasi ilginç gerçekten gün içinde de olsa bozuk diycemde

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 109 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 661 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu