0 oy
1,878 göst.
Diğer kategorisinde (296 puan) tarafından
Kızlar 25 yaşındayım bakkala bile gitsem makyaj yapar giderim süse giyime saça başa çok önem veren biriyim ama kapanmak istiyorum evliyim 2 seneye yaklaştık. Kafama takılanlar şunlar :

Kapanınca eşimin gözü dışarı kayar mı?

Birde sizce pişman olur muyum hemen alışır mıyım 

31 Cevaplar

+2 oy
(4,725 puan) tarafından

Canım eşinin gözü kaymaya müsaitse sen açıkken de kayar.

Ikinci sorunun cevabı yalnızca sende. İçine sineni, kalbinin sevdiğini yap :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bunlari soruyorsan kapanma..

ALLAH icin kapaniyorsun inancin icin kapaniyorsun.

Biz nerden bilelim kayarmi kaymazmi ona goremi kapanicaksin kardesim 

Pisman olup olmicagini heleki nerden nerden bilelim. Bence gercekden kapanmak istiyen bir insan kimseye sormaz. Ve kapanir
(2,564 puan) tarafından
Cnm uzatmayın ya olayları nerden nereye taşıdınız  güzel cevap vermen yeterliydi bence
tarafından
Nerden nereye tasimisiz. Ben post sahibiyle konusuyorum araya baskasi giriyor. Ayrica bir tartismada yokki ortada gorende kadina birsey dedim sanar fikrim neyse onu soyledim soylerkende kardesim diye konustum. Ben anlamadim guzel cevapdan kastiniz ne yorumumun neresi kotuki
(2,564 puan) tarafından
Cnm çok net konuşmuşsun ondan korkan birini  rahatla çaginiza net konuşunca oda tedirgin oluyor
tarafından
Neyse tamam.
(248 puan) tarafından
Öyle olmuyor o işler hem nefis hemde şeytanla mücadele ediyorsun kolaymı sanıyorsunuz? Birisi sussa birisi baslicak vesvese vermeye sormasida tam aksine gönlüne düşmüş nefsiyle savaşıyor demektir
0 oy
(60 puan) tarafından
Eşinin etrafindakiler hep acikmi canım yani yaşadığınız yer felan
(296 puan) tarafından
Öğrencilerden dolayı evet üniversite ortamının içinde oturuyoruz
(60 puan) tarafından
Valla canım bakacak insan karısı dünya guzelide olsa bakar sen eğer Rabbin için kapanmak istiyorsan kapan ama içinde bir şüphe varsa ve kocan açık olmanı seviyorsa yine açık ol En azından içinde şüphe olmaz
(296 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
(58 puan) tarafından
Ben çok duydumm kapanmak isteyen ama korkan ve sonra acayipp yakışan ve daha önce kapanmadığı için üzülen herkese yakışır yine makyajını yaparsın yine güzel giyinirsin nolcakk pişmanda olmazsın 
(296 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
(58 puan) tarafından
Rica ederim canımm herkese yakışır emin oll
tarafından
Örtü ile makyaj bir arada olmaz lütfen buna dikkat edin. Ve lütfen açıklardan tek farkınız topuzlu eşarbınız olacaksa kapanmayın. Örtü Allahın emri. Makyaj ise süstür ve Allah kadının kocasından başka erkeğe süslerini göstermesini haram kılmıştır. Kapanınca da süslenirsin diye bişey yok anlayacağınız. Samimi niyetle kapanacak iseniz eğer Allahın kitabına başvurun ki örtünün nasıl olacağını öğrenin.
(296 puan) tarafından
Tabiki de dar kot deve hörgücü giymem öyle kapanana laf ettim hep
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm 1. Soruna cevap verim  evin içinde kapalı olmiyacak sin k8 her şeyi giye bilirsin dışarda kapal8 olacak sın  BENCE KAPAN PISMAN OLMASSIN KAPANMAK ÇOK GÜZEL BIR ŞEY 

2. SORUNA CEVABIM .... ILK 10 GUN TABI ZORLANACAKSIN ALISACAKSIN AMA INAN KI PISMAN OLMASSIN 
0 oy
(1,164 puan) tarafından
20 yaşındayım ve yaklaşık 10 senedir kapalıyım çok rahat bence
0 oy
(12 puan) tarafından
Rabbim başımı ortmemi emrediyor basortusu  farz olan bir  ibadet düşüncesiyle kapanirsan hiç pişman olmazsın iyiki kapanmisim dersin. Acaba pişman olur muyum yakıştı mı dersen hiç bir zaman içine sindiremezsin, eşin konusuna gelince içinde varsa sen açıkken de kayar o kısım senin elinde onun gözünü dışarıda birakmazsin. Çok güzel bir şeye niyetlenmissin Rabbim sana kolaylastirsin. bir an önce hayata gecirirsin inşallah 
0 oy
(643 puan) tarafından
Eşinin gözü dışarı kayması açılıp kapanmanla.alakasi yok cnm insanin içinde varsa yapar 

Kazanacaksan tam kapan cnm dar.pantolon giyip basını örteceksen ve deve hörgücü gibi topuz yapacaksan hiç bulaşma 

Al bi ferace  dışarı çıkarken onu giy topuzunu yapacaksan bile kafanin hizasında yap 
0 oy
(430 puan) tarafından
Pişman olmazsın canım evde gene saçını açarsın makyajını yaparsın dışarı çıkarken sürmeni sürersin zaten sünnet rimel sürersin yeterlidir bence bend kapalı bir bayanım 
0 oy
(107 puan) tarafından

Aslın da iki sorunun cevabı da sizde..

Zaten eşinize değil siz dışarıya namahrem olana kapanıyorsunuz , aratmayin evde devam edin bakımınıza buna kimse birşey diyemez ki.
Pişman olmayın,  olmamak için de ne için örtündüğünüzün bilincinde olun. Şimdiden Allah hayırlı etsin
0 oy
(179 puan) tarafından
Canim bu cok büyük bir sorumluluk kapanirsan allaglh icin kapanacaksin ve açılmayacaksın tekrar icinden geliyorsa ve kendinden eminsen kapan canım aman esi acikkende aldatanlar var arkdasa katiliyorum ben
0 oy
tarafından
Eger esinin gozu disarda olsa acikta olsan olur canim ben kapaliyim esimin gozu disarda mi yani
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Ne alakasi var cnm sen eyer bakimina onem veren biriysen kapaliykende qayet şik ve guzel giyine bilirsin tek fark sadece esin icin suslen onun yaninda guzel gorunmeye calis ve tabi ki onunla biyerlere giderkende alimli ol bende kapaliyim ama qayetde giyinir kusanir bakimi mi yaparim 
tarafından
Eşinle bir yerlere giderken alımlı ol demişsin peki onu eşinin yanında kimse görmeyecek mi ki alımlı ol demişsin
(2,623 puan) tarafından
kasdetdigim sey o degil
Ole giyinki esin senin elinin tutup biyere gittiginde senden cekinmesin acik sacik giyinen kadinlara bakip bide benim karima bak demesin asilligini koru kapali olup acayip guzel giyinen bi suru kadin var ve çok sukur ki bi suru marka var kapali hanimlar icin cesitli tarz abiyeler tunikler tasarlayan
tarafından
Hmm tmm cnm yanlış anladim
(2,623 puan) tarafından
Onemli degil :)
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Cok sacma ***** sorular sormussun...Ne alaka o nasil aptalca bir dusjnce kocamin gozu disari kayar mi tovbe yarabbim eger kocan namussuzsa aciksan kapaliysan da farketmiyor...Bitti diyeceklerim
(296 puan) tarafından
Neresi saçma ***** oturup burada ayet soracak farz konuşacak değilim sohbet amaçlı ortamda merakımı gidermek istedim mümkünse bitsin diyeceklerin ;)
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Canım eğer kapanmazsan pişman olursun zaten. Hepimiz için söylüyorum son zamanlarda olanlardan hiç mi ders almıyoruz:( İnşallah kapanırsın canım eminim çok yakışacaktır. Biir kadının en güzel makyajı tesettürüdür zaten

0 oy
(156 puan) tarafından

Canım neden kaysın eşinin gözü dışarıya evde eşinin yanında yine yaparsın süsünü alışmayı düşünüyosan kimseye demeden evde kendini dene o şekilde devam edersin :)

0 oy
tarafından

Bence kendini buna tamamıyla hissetigin zaman kapan , çünkü önce isteyerek kapanıp sonra pişman olup açılan çok kişi gördüm,

Eşinin gözü  niye dışarı kaysin ki , öyle düşünme bence ...

0 oy
(701 puan) tarafından
Sen bence şuan hazır değilsin kapanmak düşünülmez bianda olur açık olmak istemezsin öyle dışarı bile cikasin gelmez hemen başına bir şal atar alışverişe gidersin
0 oy
(360 puan) tarafından

Korkma canım ihlas bir kalple sadece Allah rızası kazanmak için kapanırsan Allah harama karşı da eşinin gözüne öyle perde indirir sen yeter ki nibu vesveseni kırıp kapan gerisini Allah a bırak amma velakin her ne olursa olsun bu yoldan dönmek yakışmaz bacım <3sevgilerle

0 oy
(899 puan) tarafından
Kapanınca eşinin gözü neden dışarı kaysin? Sen eşinin yanında gözü başkasına kaymasin diye mi açık giyiyorsun.. Böyle düşünüyorsan demek ki eşine güvenmiyorsun. Gözü dışarı kaymaya müsaitse her türlü kayar canım merak etme. Öyle erkeğe açık kapalı fark etmez. Şimdiki zamanda açık kapalı diye bir fark da kalmadı ne yazık ki. Önce kalbindeki açıkları ortmeli insan.. Sonrasi gelir.. Hakkını vermek lazım.. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 232 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu

380,350 soru

11,388,365 cevap

34,893 kullanıcı

...