0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
6 günlük bebegim var ama gogusum yara oldu 

Siz ne yaptiniz bi sey surdunuz mu?

14 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Lansinoh gogus ucu krem cok iyi geldi ama pahali biraz 
(1,567 puan) tarafından
Hem bebegin ağzında pamukcuk cikmasinida önlüyormus
(88 puan) tarafından
O nedir acaba?
(88 puan) tarafından
Tesekur ederim
(1,567 puan) tarafından
Lansinoh krem
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hametan sürmüştüm 5 kez filan sürdüğümde geçirmişti canım
(88 puan) tarafından
Nerden bulabilirim ? Bebegin agzina gelse bir sey plur mu?
tarafından
Eczaneden canim. Emzirdikten sonra sur tekrar emzirecegin zamanda yika goguslerini
0 oy
(14 puan) tarafından
Canım e bebek in göğüs kremini aldım ve göğüs kalkanı silikon onlarla gecti
0 oy
tarafından
Canjm ablamda cok.cekti sana taviseym saf zeytin yagini.gogus pedine dok gogusune koy rahatlatiyi
0 oy
(107 puan) tarafından
Tahin yağı sürdüm,  bebeğine vermeden su ile sildim ben bir süre kullandım yalnız faydasını gördüm çok şükür 
0 oy
tarafından
Bana hiç bisey fayda etmedi canım 
0 oy
(102 puan) tarafından
Her emzirmede lansinoh sür plastik goguskoruyucu tak sutyene değdirme benim yaram olmadı ama acıyacak tabiki ben böyle yaptım 10 güneşci falan kalmadı ama üşenme her emzirmede sür kalat
0 oy
tarafından
Ben avent göğüs ucu kremi sürdüm ama en önemlisi göğüs ucunun havalanması lazım. Göğüs pedleri de tahriş eder
0 oy
(571 puan) tarafından
Ben strecle kapattım ertesi güne geçti her emzirdigimde strecle kapattım üstünü geçti cnm 
0 oy
tarafından
Hametan krem yazmisti onu kullandim 
0 oy
(422 puan) tarafından
Bnmki bir haftada gecti cnm cok yaraydi ama her emzirmede agliodum lansinoh bnd kulandim pek faydasini goremedim soganda surdum gerci sogani doumdan hemen sonra surmek da iymis sn eger mumkunse goguslerini hep acik tut bn ole atlattim diebilirim emzirmeden oncede sutunle gogsunu yumusatki cok aci olmasn bilitim o aciyi doumda kiyas kendileri
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benim de 5 gün oldu doğum yapalı canım. Ama ilk defa bu akşam emzirebildim. Şimdiye kadar sağıp veriyordum henüz yara olmadı. Bundan sonra olur mu bilmiyorum. Her sağdıktan sonra kendi sütümü sürüyorum etrafına 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Lansinoh krem silmene gerek yok bebegini emzirecegin zamanda kullanabilecegkn bir krem yalniz surdukten sonra hemen ortme sur az emsin.Benim 4 gunde gecirdi
0 oy
(516 puan) tarafından
Lansinoh güzel canim sür bol bol sonra emzirme isin bitinxe göğüs bedini koy ic camasirina degerse tahris yapabilir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 318 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 78 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (53 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı