0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (133,628 puan) tarafından

Merhabalar

Artık soru ve cevap içeriklerine resim ekleme özelliği aktif hale getirilmiştir. Soru sorduğunuz veya cevap yazdığınız alanın hemen altında bulunan dosya seç butonuna tıklayarak soru yada cevaplarınıza resim ekleyebilirsiniz.

Butona tıkladığınızda ister kameranızı kullanarak ister galerinizden resim seçerek yükleme yapabilirsiniz. Dosya seç butonuna tıkladığınızda telefonunuzdan resim seçebilmeniz için erişim izinlerini kabul etmeniz gerekmektedir. Tabi bu özelliği kullanabilmeniz için uygulamayı son sürüme güncellemiş olmanız gerekmektedir.(Android 4.4 kullanıcıları bu özelliği sistem reddi nedeni ile kullanamaz)

Resim ekleme özelliğini kötüye kullanan kullanıcıların hesapları kısıtlanacaktır.

* Resim ekleme özelliği beta olarak kullanıma sunulmuştur. İhtiyaç halinde kullanımdan kaldırılabilir.

Sağlıklı günler dileriz.

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kizzzzzzzlar açıldı açıldı  geliiiin :)

(661 puan) tarafından
Bence tam tersi KAÇIIIIIIINNNNNNMM
(717 puan) tarafından
Hahahaha :))
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Yandikk :sideways::sideways: heryer göbüş olurrr :):) aksam menuleri soranlar resim atmasa bari :D

(661 puan) tarafından
Gobek fotogradinsan gina gelmisti simdide cinsiyet fotolari allahhhhhh ,o fotosu selfiler , yemekler havada ucusur yakinda silip kacarm buralardan
tarafından
:D :D :D :D yenileri.blmiyorm ds eskilerin yapmiycni bliyorm :D
(661 puan) tarafından
Herkes ustne alnmasn ama nevarsa eskilerde var valla  bilincli kullanici bir baska oluyorrrr
tarafından
Orasi oyle canm.
tarafından
Vallaha ya ama bende bı tane atayım dedim kız içimde kalmasın sonra resim bile atmadı derler fala :) söz başka atmiycam
+1 oy
tarafından
keske acilmasaydi gina geldi artik facebook gibi oldu
(774 puan) tarafından
Aynen canım suyunu cıkaracaklar
tarafından
valla cogu kisi kendisini gosterme derdinde kimse kusura bakmasin ama yok sacim yok göbeğim amacini asti program
0 oy
(295 puan) tarafından

Yine resim atamıyorum :D

0 oy
(1,933 puan) tarafından

Bende atamadim:D

0 oy
tarafından

Ve beklenen an geldi haydin bakayım :D şimdiden sonra nasıl bı uygulama bizi bekliyor görelim 

0 oy
tarafından
Akintim su renk diye atmasinlarda ne atarlarsa atsinlar)
tarafından
Ahahaha yda bu.nisan mi :)
tarafından
Valla burda olmazada diger tarafta kesin paylaşırlar bak gorursun)
tarafından
Kadinn bri gne 8 haftalk atms.cinsiyet diye kadnlrda tepki verms sanki 6 aylk atsam.bilcektiniz yazms bide :D
tarafından
Hem suçlu hem güçlü gün kahkahalar attım onları okurken ya hiç bisey anlaşılmıyor degisk sorular soruyorlar sanki ordaki herkes doktor :D erkek hissediyorum diye yazanlarda var tabi :D
tarafından
:D vala kiz kadnin brne ben.kiz hissettm.yazmslr yazk.tahmin.bu oda dems ama.doktor erkek dedi
0 oy
(4,756 puan) tarafından

Günaydın canlarım beni merak eden arkadaşlarıma 

image

0 oy
(397 puan) tarafından

Beklenen post:D:D<3

0 oy
(278 puan) tarafından
Valla iyi olmus bu durum bebek sayfasindada varmi artk son haftadayiz bebek sayfasini acariz oorya bebekle ilgili faha ayrintili resm atariz  

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 991 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde admin (133,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
+1 oy
69 cevap 3,009 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Papatyamm (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,479 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,103 puan) tarafından soruldu

374,571 soru

11,202,753 cevap

34,500 kullanıcı

...