0 oy
900 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından
Benim kaynanam titiz değil beraber oturuyoruz sayılır altlı üstlü mecburen hergün oradayım ne bir ev temizliği ne beden ne tuvalet banyo tiksiniyorum ya ben yıkıyorum tuvaletlerini banyolarini kendisi hiç ellemez kadın ne temizlik yapmayı seviyor ne yemek ama telefon da bol bol oyun oynuyor deli oluyorum ama yukarı çıkmaya yani onlara mecburum odunumuz yok bebeğim de daha küçük işim çok zor midem almıyor sizin kaynanalar nasıl temizlik konusunda

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki asiri bi hastalık gibi degil ama evini temiz tutar yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç temiz değildir asla beğenmem bayramdan bayrama tuvalet temizliği yapar resmen
tarafından
Ven gitmiyorm canm hamileym riskim var evden cikamiyirm bile bide gitsem oraya o evi görsem daha kötü olurum
tarafından
Ben pazar günleri gidiyorum ev midemi bulandırdı dayanamadım temizledim
tarafından
Zsten temiz olan biru dayanamaz canm insanin cani cikiyir temizleyene kadar ama nankorler sonra ne yaptin diyorlar
tarafından
Cag8r canm yüzüne söyleyemedklerimi burda görmüş olur belki duzelir :D
tarafından
Ben ona söyledim zaten bu evin hali ne diye heryeri bokk götürüyor dedim elim değmedi diyor
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Sifir sifir sifir koca bir hic benim kaynanam adet olurdu biri uyarmazsa olece dolasirdi evde artik delircekken cikti gitti sukrediyorum Allaha 8-)

(337 puan) tarafından
Ya valla deli olacam kadın dediğin evini temiz tutar ama ne gezer işte
(2,613 puan) tarafından
Yok bizim ev les gibi kokuyodu kadin yuzunden gel ben seni yikiyim dedim trip atti gitti cokda umrumdaydi ya hala odasi kokuyo ya ugrasiyorum koku gitmiyo ama obur dunyada hesap sorcaklar neden temiz degildin diye
Ne demisler misafir gelcek gibi evini olum gelcek gibi kendini temiz tut
0 oy
(6,823 puan) tarafından

Hakkini yemeyim temiz kadin isini gorur amaa bazende gelinine ve kizina yaptiriyor orasini anlamiyorum sonra gelin kizinkini kiz gelininkini begenmiyor :) bende onun geliniyim ama yapmam 

0 oy
(1,462 puan) tarafından
Benim ki baya temiz sana da Allah yardım etsin alışmaya calis canım madem başka çaren yokmuş
(337 puan) tarafından
Benim annem öyle olmayınca işte bende alisamiyorum
(1,462 puan) tarafından
Haklısın ama ev soğuk odunum yok mecbur diyorsun biraz alıştır kendini canım yoksa çok yıpranırsin düşünmekten falan
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Bizde altli ustlu oturuyoruz ve maalesef kaynanam cok temiz canim ya :D oyuzdrn bu kadar fazla olmasini istemezdim. Strese giriyorum:D

(337 puan) tarafından
Oda iyiymiş de fazlası da çok bunaltıcı olabilir tabi
(2,484 puan) tarafından
Profileee bayildim :dddd
(7,410 puan) tarafından
Kesinlikle bunaltici. Allah var isini yapar beni beklemez hic. Ama ben onun kadar titiz olmadigim icin psikolojikmen kotu hissediyorum. Benim evime inecek beni sanki pasakli sanacak gibi hissediyorum :)))

Balli lokmam tesekkr ederim :D
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Titızdir ck şkur pis olsaydı yemegnı,ble yiyemzdm:)
(337 puan) tarafından
Ben yemekleri kendim yapıyorum geçen çorba yapacaktı bir gördüm ki mercimeği yıkamadan atıyor suya pişsin diye aman Allah'ım dedim öyle yapma dedim niye yikamiyor sun dedim yikadi yemedim bende
(1,436 puan) tarafından
Hc mi görmems kimse de nasil yapldgni
0 oy
tarafından
Sana güveniyordur sen yapiyon nasılsa diye yapmıyor olabilir sende yapma biraz bakalım ne yapacak
(337 puan) tarafından
Denedim afedersin 3 hafta tuvaleti yikamadim kendi de hiç elleemedi tekrar ben temizledim offff temizlik benim işim kadir lazım onun evine
tarafından
Sorsan milleti begenmezdir o kesin :)
(337 puan) tarafından
Aynen öyle beğenmiyor
0 oy
(119,280 puan) tarafından
Tam 1 yil temizledim evlerini biz evi ayirinca haftada 1 gun biri geliyo temizlik icin
(193 puan) tarafından
Kız sen ayrildinmi sonunda ben baya kopmusum ya
(119,280 puan) tarafından
Sen nerelerdesin ben ayrilali 1bucuk ayi gecti ☺️☺️
(193 puan) tarafından
İyi iyi masallah iyi olmuş canım sewindim adına bende bayadr girmiodm buraya
0 oy
(370 puan) tarafından
Benimkinin evine yoğurt dök yala valla bana gelceği zaman ekstra özenirim utancıma cok titiz düzenlidir
tarafından
Bal degilmiydi o :)
(370 puan) tarafından
Bizde yoğurtda derler :)
tarafından
Aynen benimkide tertemiz kadın valla ....zaten çok sık gitmem daha bı işini yapmadım hiç bulaşık bile yıkatmaz sağolsun
(370 puan) tarafından
Aynı benimkide öyledir zaten yanımda ablam gübi duruyo genç yaşı
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hastalık derecesine yakın bir titizliği vardır.. Bütün gün çalışsa da gelir yine baştan aşağı evini temizler 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Benimkiyle altlı şstlğyüz en ğst katta eltim orta ben asagı o ama onun evi bal dök yala ter temizdir pisliği hiç sevmez daha dün akşam geldi eltimle benim halılarımı sildi sağolsun hiç.üşengeç değil biz asagı inmeye işenşyoz o merdivenleri kırk kere çıkıyo ve tüm oğullarıda öyle temizlik bastası ailecek :) Aşlah sabıe versin ne diyim zor olur snein için 
0 oy
tarafından
Bizde alt üst otueuyoruz ve kayınvaldem temiz titizdir elinden yemeğide çayı da yenir içilir her hafta cam kapı siler valla çok temizdir yaşıtları hep maşallah çekiyor ve evde kayınpederim sigara içiyor ama maşallah kayınvaldem o kokuyu hissettirmiyo kimseye temiz titizdir 
0 oy
tarafından
Bizimkide hiç titiz değil yapmaz 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Uzağız kuzum şimdi k.validemdeyim bal dök yala çok titizdir kendisi ama hasta baya buaralar ben bugün dip köşe eşim ile temizledim inan minicik toz çıktı evde 
0 oy
(153 puan) tarafından
ayni bnm kaynana bzmkide hic bisey yapmaz bol bol gezer 
0 oy
(259 puan) tarafından

Bu kaynanalarin herseyleri sorun bu gelinlere ne istiyonuz bu gaynanalardan:Dneyse şaka şaka bende bi gelinim benim kaynanam asiri temiz 

0 oy
(193 puan) tarafından
Bizimkide iyi isde şükür Allah yardımcın olsun walla senin yapmanami alisssti aceba
0 oy
(13 puan) tarafından
Benim kayinvalidem çok titizdir temizlik ütü konusunda. Hiç kimseden de beklemez kendisi yapar dört dörtlük evi her daim temizdir oraya gittiğimde kızımı sallamak için yastık isterim hemen temiz ütülü kilif takar öyle verir gerçekten o konularda çok takdir ederim kendisini. Kişisel temizliğine de çok önem verir. Hatta bana geldiğinde çocuktan yapamıyorsun diye evi süpürüp siliveriyim der ki hamileyken yapmisligi var sağolsun ama şimdi yaptırmiyorum tabi.
0 oy
tarafından
Benim kaynanam temizdir biz uzağız ama son dakika haber verip evine dahi gittiğimizde her zaman evi temiz ve düzenli olur kendisine de çok özenlidir

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 525 göst.
0 oy
8 cevap 190 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
0 oy
4 cevap 251 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

379,458 soru