0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Banada keyif yapmak kaldı müzikte var fonda kızlar çalsın davul çalsın zurna hadi oynaa :D

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kızımı uyutum keyif yapacsm birazdan :D
tarafından
Valla bebeler uyuyunca acayip mutlu oluyorum ya :D
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından

Kocan nerede kız:D

tarafından
Asağida ramoya bakiyor birazdan gelir :D
(202 puan) tarafından
Benimkide yan odada.  Okuyorum onun için başka şehire geldik. 2 odalı ev görümcemde kalıyoruz. 2 gündür görümcemin kocasının arkadaşı burda, mecbur erkekler dışarda biz de görümcemle içeri odada yatıyoz.  Şu an görümcemle aşk yaşıyorum. Kocam odadan ayeılırkan öyle hasretle bakdı ki, görümcem diyo ben gdib dışarsa yatiyim o gelsin yerine)))
tarafından
:))))) hasret kalirsaniz ask dahada kuvvetlenir olsun bizimkide dizi sevdasina gelmiyo aman takiliyorm ben hahhaha
(202 puan) tarafından
Takıl takıl aynen ben :D
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Ohh iyi canım bende miniği yatırdım şimdi de büyüğü yatırıyorum .. sonra da kocammla kendimi yatırcam:D

tarafından
:D bende kocayi bekliyorum iste ramo bitsin geleck
(2,596 puan) tarafından
Ay benimkide şimdi izlemeye başladı benimde nedense hiç hoşuma gitmiyor showun filmlerini sevemiyorum nedense kuzey yıldızı hariç :)
tarafından
Aynen bende valla cok guluyorm o ikisine yaaa :)))
(2,596 puan) tarafından
Evet yaa sefer ve kuzey in konuşmaları beni bitiriyor hiç bi diziye bu kadar güldüğümü hatırlamam :)
0 oy
tarafından

Kizz sende yatta uyu dinlen ne oynuyon :D

tarafından
:D yooook bebeler uyumusken bi oynarimmmm
tarafından
Tamam dur gelim azicik oynayak bari :)))
tarafından
:D hahaha senin koca nerde
tarafından
Bi tarafini devirmis yatiyo tv izliyo bi elindede telefon :))) bi telefon da kizimin elinde bi telefon da bende biz cok sessiz bi aileyiz :)))
tarafından
:D sessiz değil teknolojik ailesiniz masallah
0 oy
tarafından
Evet benimkide yeni uyudu ve ben sadece yogurt ekmek yedim bugun nasıl bayılmadım bilmiyorum oda bir parca tek çok zor dönemdeyim valla oh keyf et bende şimdi yemek yiyerek keyf edecemmm :)
tarafından
:D ben diyetteyim aklima ďüsürme ne yemeği bu saatttteee
tarafından
Kız aç aç gezdim bende diyetteyim ama biraz acidim kendime yazıktır banada :D
tarafından
:D ben karısmam ye sonra niye yedim diye pişman olacaksin
tarafından
Bak gör 1 aydir tartilmadim yiyerek kilo verdim görürsün :D en son 70.400 düm post açacam şubatin başinda
tarafından
Ben yeni basladim insallah bende basaririm ya :/
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Fazla sevinmee az snr uyanir ☺️☺️
tarafından
:D olsun ben keyfimi yapiyorm deşarj oluyorum enercim doluyo :D hahahah yarın temizlik vardaaa
0 oy
(2,840 puan) tarafından
bende minnosumu corba yedirdim buyik oglus banyo filan etti koca iste sabah gelicek biyere kacmazsa mutfak topladim tatli yaptim ama serbeti az geldi sanirim moralim bozuldu simdide yaticiimmm 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 264 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 613 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
+3 oy
28 cevap 651 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...