0 oy
804 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Yada sevgilisi falan oldugunu nasil anlariz mesela

16 Cevaplar

+1 oy
(119,901 puan) tarafından
Aman rabbim korusun oyle seylerden hic kimse aldatilmasin cok agir bisi valla insan kaldiramaz yaa
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Telefonunu kurcala en iyi öyle anlaşılır 
(37 puan) tarafından
Yan yana degilsen peki
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ben yasadim anlatayim size karsi soguk davranir sizden kacar telefon elinden dusmez sifresini bilmezsin köşe bucak telefonu saklar böyle net bir şekilde belli eder yani
(37 puan) tarafından
Telden hariç nasil anlaşılır
(2,011 puan) tarafından
dediğim gibi sizden uzaklaşırsa soğukla mesafeliyse
0 oy
(820 puan) tarafından
Ilgisizliginden davranma sekli degisir surekli telle oynar ve sifreler sifreyi asla soylemez isten cikis saatlerini soylemez bu tur seyler ne olduki 
0 oy
tarafından
Tlfnuna kilit koyduysa sürekli tlfnunu kaçırıyorsa sakliyorsa. Sana olan ilgisinde eksilik varsa.   Ve bazıları cok profosyenel çaktırmadan saman altından su yürütüyor oysaki
0 oy
(46 puan) tarafından
Normalde ilgisiz biriyse birden ilgili olmaya basladiysa dışarı çıkmak için surekli bi bahane uretiyorsa telefon şifresi varsa ve paylaşmıyorsa benim tahminin bu kadar 
0 oy
(2,596 puan) tarafından

İnşallah öyle olmazda anlamak zorunda kalmam canım:(

0 oy
(42 puan) tarafından
telefonunu saklıyosa sana ve ailene soğuk davranıyosa eğer telefona bağlı biri değilse gün içinde sürekli telefondaysa aklıma gelenler 
(2,757 puan) tarafından
Ailesine soğuk davranmakla aldatmanın bı alakası olmadgni dusunuyorm kendi şahsi olsa neyse
(42 puan) tarafından
canım yaşamadım bilmiyorum çok şükür rabbim kimseye yaşatmasın bem duyduğum kadarıyla anlattım
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bundan suphelenmen bile yeterli bence

Hareketleri sana karssi olan tutum ve tavri

En onemlisi telefonu gizlemesinden

Kendinden emin olan birinin telefonu ortadadir sifresi olsa dahi eşi biliyodur
(37 puan) tarafından
Şifre falan biliyorum da adam yurt dışında
0 oy
(742 puan) tarafından
Sen bulgulari  soyle biz aldatıp aldatmadigini bilelim şüphelerin neler ve kadin ne hissederse duru hissefer
(37 puan) tarafından
Eskisi kadar uzerime düşmüyor watsapa giriyor yaziyir bana ama hemen degil sanki benden once baskaisna yaziyor bazi mesajlarima canim sikkin diyip cevap bile vermiyor cok tartisiyoruz kaybetme korkusu vardi artik yok yanyana degiliz yurt disinda suan doguma dogru gelecek oyle iste ne biliyim anlatamiyirum da
(742 puan) tarafından
O zman aldatıyor   her ne olursa olsun hissetmişin  onu gec canim sıkkın ne demek ya
0 oy
(417 puan) tarafından
Ben turk telekom hattı kullaniyorum. Turk telekomda faturalar kısmında detayli inleme var ordan hangi numarayla görüştüğüm mesajlastigim interneti ne zaman saat kacta kullandigim gözüküyor şüphen varsa bakabilirsin ordan canim yaninda degilse numaralari arastirirsin yada mesela gece gec saatlerde internete giriyorsa senle konuşmuyorsa vardir bir seyler yada sorarsin o an ararsin napiyorsun diye uyuyorum filan derse o an bakarsin internet erisimi varsa yalan soyledigini filan bulursun yinede emin olmak gerek kesin çözüm degil
(37 puan) tarafından
Yok yok adam yurt dışında supheleniyirum iste oyle bakayim edeyim ihtimal yok ama geldiginde tel elinde hep video papci oyun oynar bide sifrelerini bilirim
(417 puan) tarafından
Caktirmadan alabilirsin online islemler sifresi gerek sadece ordan detaylarin gözüktüğünü çoğu erkek bilmiyor. Haftalik hediye varmis depremden vs filan de hediye yapacam sifre gelecek sana onu ver filan de oyle al bak canim o yeni şifre almadığı surece o eski şifreyle her zaman giris yapabilirsin
0 oy
tarafından
Sebebsiz yere normalden iyi davranıyorsa 
(37 puan) tarafından
Sebelsiz yere normalden daha soguk
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hissetmen yeterli herkes telefon şifresini gizliyorsa yazmış bununla ilgisi yok eşimle birbirimizin şifresini bilmeyiz bu sonsuz güvenle alakalı bir durum kalbinin sesini dinle canım 
0 oy
(74 puan) tarafından
Aldatma konusunda master yapmışsa anlayamazsın. Ben anlayamadım mesela. Boynuzlarım arş-ı alaya ulaşmış. 
(2,241 puan) tarafından
nisandan donmesi kolay rabbim yasatmasin da hamile olunca çocuğun olunca oyle birakamiyon canim :(
(74 puan) tarafından
Ayrılsaydım oğlum bir daha babasını göremezdi. Yapamadım o yüzden bir şans daha vermeyi tercih ettim.
(742 puan) tarafından
Şimdi aynımı yine
(74 puan) tarafından
Takip etmiyorum canım ya. Umrumda da değil açıkcası. Ben bebeğime yoğunlaştım. Bir daha olursa affetmem ama.
(742 puan) tarafından
Boş ver aynen sen çocuğuna  odaklan  bencede affetme
0 oy
(667 puan) tarafından
Telefondan anlayabilirsin oteki turlu davranislardan da belli eder ama rol de yapabilir anlasilmasin diye 
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Sana olan tavırlarından canım ya çok iyidir sana karşı yada çok kötüdür 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 679 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 422 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.