0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (1,262 puan) tarafından

Demet akalın ve yusuf güney elazığ ya yardim gönderiyor ve yardımların yağmalandığını söylüyorlar yusuf günay gözüyle şahit olmuş ve gerçekten içler acısı köydeki insanlara zor ulaşıyormuş yardımlar neden bu kadar aç gözlü bu insanlar deprem olmuş evi barkı giden insanları hiç mi düşünmüyorlar yusuf günay battaniye almak istiyor adama soruyor fiyatını 120 diyor :angry: normalde fiyatı 35 tlymis firsqtcilikta rekor kırıyoruz memleketce EVET INSAN DÜŞÜNÜYOR GERÇEKTEN TOPLANAN EŞYALAR PARALAR GERCEKTEN IHTIYAC SAHIBLERINE ULAŞIYORMU.?

15 Cevaplar

0 oy
(2,597 puan) tarafından
Yazıkk....     
-Reklam-
0 oy
(314 puan) tarafından
Bende izledim şimdi olası bişey şaşırmadım açıkçası 
0 oy
tarafından
Neden deprem olmasin ki boyle bi dunyada
0 oy
tarafından
Yazık ya gerçekten yazık kendimizden başkasını düşünemez olduk 
0 oy
tarafından
Vay serefsizler valla biz gonderiyoruz eger ulasmiyosa rabbim onlardan sorsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet malesef yağmalanıyormuş benim arkadaşımın teyzesinin bir tanıdığı elazığda gecen gün aramışlar nasılsın diye ve durumları cok zormuş sadece çadır ulaşmış başka yardım daha ulaşmamış hala bekliyoruz demişler 
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Allah korkusu olmayan o kadar çok insan  var ki yazık günah gerçekten bu durumda bile bencillik yapıp şeytana uyan oluyor 

Yardıma muhtaç olmadığı halde şeytan yoldan çıkartıyor iste 
0 oy
tarafından
Aynen oyle tatlim bende izledim cok kizdim vala
0 oy
(452 puan) tarafından
yazık ya ne utanç verici birşey. kendinen başkasını düşünen yok okadar ihtiyacı olan insanllar varki onlara gitmiyor öbürleri yağmalıyor. ALLAH kimsenin hakını kimseye bırakmaz 
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Van depremini yaşadım ben. Yardım Van a ulaşınca aç gözlü insanlar gidip yolda aracı durdurup yağmalıyorlarmış. Biz battaniye yi bırak su dahi alamadık dışarıda o soğukta uyurduk nasıl unuturum.. :'(

0 oy
tarafından

Sabah haberlerde de dinledim kira fiyatlarını da 2 katına cikarmis ew sahipleri disarda kalanlar tutmak istedignde tutamıyormus.Yazik gunah inaninki müslümanın düşmani yine müslüman:'(

0 oy
tarafından
Aynı şeyi Dün ben de düşündüm canım Acun Ilıcalı 71 milyon topladı o kadar parayla Elazığ baştan yaratılır ama para ihtiyaç sahiplerine gidecek mi Çok merak ediyorum
0 oy
tarafından

Yazıklar olsun , çaresiz insana yapılan yardıma göz dikenlere

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Herseyden kar elde etmek isteyen mikroplar var
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yzikkk lar olsun  27 ağustos  depreminde  anlamlara girip  altın para arayan  insanlar vardı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 608 göst.
21 Aralık 2018 Aile kategorisinde Elifv (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
2 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 582 göst.
0 oy
17 cevap 562 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...