0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından
Uzun olcaka oncellikle okuyan herkes hakkini helal etsin benim kocam bi ara suan degeri 250 tl olan evi satmayi 1 araba alip soyle 110 lira falanda normal yollu bi ev almayi dusunuyodu benim annem babam yengem olur mu oyle sey taz ev satilipta araba mi alinir yada aldigin evin kiriginia curugune mi para vercen dedjler vazgecmisti ee benim kaynanam bunu duydu tabi kardesinin karisina demis oglum evi satacak falan diye onunda annesi gecenlerde sormus evi mi satiyolar ben bakim diye benim bos bogaz kocam nerde ne konusulacagini bilmez  annem de dedi ki he ev satilir mi cocugunu birakipta dagin basinda yemeden icmeden caliscakta ev mi satacak dedi kaynanam bunu kaynanam diyemez mi allah askina yaa senin oglun cocugunu birakmis evini birakmis gitmis daglarda calisiyor sen evi satiyolar diye laf cikariyon nasil sinirlendim nasil anlatamm annemde benim kizimin basina milleti sarmayin gitsin baska yerden alsin iyisi olur kotusu olur dedi herkesin herseyi ogrenmesi mi gerek dedi yani sen bunu soyleyemezmisin kadin off allahim yaa uzak durdukca benim basima bitecekler

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
kız nasıl ordan oraya çekmiş lafı abooo
(6,823 puan) tarafından
Ayyy bilmiyorum amaa sinirlerim alt ust
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Tek anladığım eşinin evi satma düşüncesi olup sonradan vazgeçmesi 
(6,823 puan) tarafından
Vazgecti dusuncesini ben biliyorum ama gecmis mi gecmemis mi bilmiyorum canim gizli sakli ne is pesinde allah bilir
(3,446 puan) tarafından
Himm öyle durumları var ise önlemini al
0 oy
tarafından
Biraz karışık geldi bana ama olay evi sahip araba almak istemesi
(6,823 puan) tarafından
Salakca demi
0 oy
tarafından
hicbisey anlamadim .. sinirin yazina yansimis  .... 
(6,823 puan) tarafından
Ha haa olabilirr
tarafından
:) inan hicbisey anlamadim .anladigim tel sey 250 bin tl degrrindeki evi satip araba ve kalanina ev almak .. yalnix bu zamanda 110. bine ev falan bulamazsin  olanlarda hep.eski yapidir ... 15 binlik bi araba alsin yeter her eve araba lazim oluyor inanki ayaginixi yerden kessin yeter oyle 100 150 bine araba almanin bi geregi yok bemce ve bakimida pahali oluyor oyle araba almakla bitmiyor hersey
(6,823 puan) tarafından
Aynn oyle canim tamda anlatmak istedigimi anlamissin arabayi ben hic istemiyorum cunku kaynanam bi arabamiz olsa her yere goder geliriz evim cok uzak diyen biri o kendine sofor istiyor bende aldirmak istemiyorum
tarafından
esin seni dinliyorsa alma zaten  .. ev daha onemli cok istitorsa kredi ceksin ucuz bi araba alsin
0 oy
tarafından

Bazı Kaynanalar gelinlerinin ne gıcığına gidiyorsa onu yapmakla gorevlendirilmis birer bela musubetidir bana gore.  Allah kotu olanlari gerçekten bildigi gibi yapsin.

(6,823 puan) tarafından
Aynn cnimm insan sinir hastasi oluyor
tarafından
Amin amin amin asker esiyim ya bende benimkinin aileside bir grsm acimaz esime ama bütün duygularını blofden yaparlar esimk yemeye bakarlar.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu

379,491 soru

11,360,478 cevap

34,838 kullanıcı

...