0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından

En güzel kadın

En mutlu kadındır. 

En mutlu kadın,

En güçlü kadındır

Her kes zorluklarla karşılaşır. Zorluklar qarşısında yıkılmanız, gülüşünüzü kayp etmekdir. İçinizde fırtınalar esse bile, yüzünüze yansıtmayın. Ve bir de unutmayın, Rabbim kimseyi, çekemeyeceği bir yükle sınamaz. Şükr edin ki, bu yüke layık bilindiniz. Her kötü gününüzde elleriniz yukarı, Rabbinize kovuşaraq şükr ile açılsın. Her gününüze huzurla başlamağınız dileği ile. İsyan etmeyin. Size verilen el, göz, dil, kulak, aile, çocuk... Şükr edin. Onlara hasret olanları düşünerek. Emin olun ki, sizin dünyaya gelmeğiniz bile, en büyük şansdır. 300000-dan çok spermden, tekce siz annenizin betninde yaşadınız. Bu bile ne kadar şanslı olduğunuzu bildirir. Hayata tutunun. 

9 Cevaplar

0 oy
(14,493 puan) tarafından

Haklısın uzman psikolog :) 

tarafından
:D haaaaağ yine uzmanin postu linç takimi gelmis valla kiza üzüldm ya
(14,493 puan) tarafından
:D kötü bişi demedim beee ulan hep kötü şeyer beklysmz bnden :D
tarafından
:D mesoş yok mesoooş kiz nerde gordunmu hic bugun
(14,493 puan) tarafından
Çaklıt almamak için kaçtı :D sjsjs
tarafından
:D hain karı yaaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım için hayata sımsıkı tutunuyorum. ❤ 

Kendime not : HERŞEY BIRGÜN GÜZEL OLACAK SABRET ❤
(202 puan) tarafından
Kızın var. En güzel hediyyen senin. Çocukken oyuncaklarla mutlu olurduk, ergenleşdikden sonra sevgililerimizle, evlendikden sonra, kocalarımızla. Anne oldukdan sonra ise  evlatlarımızla. Sabret. En güzel mutluluğun kızından gelicek sana inşAllah.
tarafından
Insallah canim polyannam ❤ onun icin sabrediyorum zaten
(202 puan) tarafından
Birini itirir, kat kat daha iyisini  bulursun. Rabbim der ki, sizin şer gördüklerinizin arkasında, görmediyiniz hayırları gizletirim ben.  Her zaman yanındayım
tarafından
Canımsın sindirella ❤
(202 puan) tarafından
Sen de benim. Güçlü kadınım)
0 oy
(285 puan) tarafından

<3Elhamdülillah âlâ külli hâl <3

0 oy
tarafından

Yok.........

image

(202 puan) tarafından
Çöldü bırakılan insanlar o gül bahçesini sunarken, ilk kendileri çiçeklerin kokusundan mutlu olucaklar. Sadece sen  hayata tutunarak yaşa.  Emin ol, hayatdan soğuman kimseni yok, seni mahv edecek. İnsan ölürken bile, ailesi cesetinin kokusundan rahatsız olar. O yüzden senin bu dünyada kendin ve Rabbinden başka kimsen yok. Gülüşünü yüzünden eksik etmemen dileği ile güzel kardeşim
0 oy
(536 puan) tarafından

Uygulaya bilirsek ne mutlu bize<3

0 oy
(3,697 puan) tarafından
Elhamdülillah  yaşadığım  her şeye ♥️
(202 puan) tarafından
Elhamdülillah
0 oy
(121,300 puan) tarafından
Kiz yavas senin postlara yetisemiyom ben
0 oy
(4,611 puan) tarafından
Sadece kızım için herşey . Ama artık uğruna çabalayacağım bir aile kalmadı . Doğru herşeye şükretmek lazım ama bazen yükler omzumuza çok ağır geliyor altında eziliyoruz. Kalkmak için çabaladıkça düşüyoruz . Hayat mı zor yoksa insanlar mı bencil bilemem ama . Gün geçtikçe daha da tükeniyoruz
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Allahım daha çok şanslar versin inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 130 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Eslem 01 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 296 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Derya z05gni (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 289 göst.
23 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emineninanesii (4,312 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,403 cevap

36,127 kullanıcı

...