0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim günesli günler geliyo aklima :) eve hic girmeyisim yakartop istop saklambac futbol ne oyunlar oynardik beee bilye taso haha pikacuuu mutluluk huzur cocuklugum geri geeeel ❤

33 Cevaplar

0 oy
(12,263 puan) tarafından
Halam in kizlarinin saçını basinbaşını  yılmak bide babama yardım etmek  sıcak hayvan  organlarıyla  oynardım  
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından

Dut agacindaki salıncak ilkbahar ve hızar sesleri kuş sesleri :D

0 oy
(3,754 puan) tarafından
Koskoca bir özlem geliyor keşke çocuklarımızla o zmna gitsek 
0 oy
(530 puan) tarafından
Babam.... Der Susarım... Hiç Baba kız arkadaş gibi olamadık... Baba kelimesini duyunca Çocukluğum acıyor..
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Hatırlamak bile istemiyorum.. Rezalet, sefil bir hayat, sürekli dayak yer evden çıkmaz çıkınca da pencereden içeri giren bir zavallı çocuğu hatırlıyorum... 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Kendi çocukluğum aklıma gelince şimdiki çocuklara o kadar acıyorumki zavallıların çocukluğu 4 duvar arasında geçiyo
0 oy
tarafından
Kavga dövüş aile boyu rezillikler
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Gazoz kapagi toplardik oynardık gece saklambaç gündüz yedi kule ortada kalmac bilye bide futbolcu yada dizi oyuncakları biriktirirdik bakkaldan alip daha bi kişininde tamamlayip bisiklet aldığı olmamisti.
0 oy
tarafından
Çocukluğumu yaşayamayışım. Siyah günler geliyor aklıma. 
0 oy
tarafından
Sokak oyunlari annemin bana hazirladigi ekmsk arasi kizkardesimle kavgalarimiz hepsi cok guzeldii
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Misafirliğe gittiğimiz evde uyuyunca babamın beni sırtında kendi evimize taşıdığı günler.. dondurma aldıklarında arkamı döner dönmez dondurmanin yere düşmesi elimde külah kalması. Babamın kendi dondurmasını bana vermesi..
0 oy
(5,322 puan) tarafından

Burnumda ince bi sızı oluyor gözlerim doluyor:'( çok özlüyorum.  Oynadığım oyunları, annemle geçirdiğim vakitleri, mahallemi, arkadaşlarımı, annemin bana yaptığı yemekleri, birlikte içtiğimiz kahveleri, arkadaşlarımlq sabahtan akşama kadar oturup sohbet edip gülmeyi çok ama çok özledim...

İlgili sorular

+1 oy
58 cevap 622 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bastet (1,157 puan) tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 489 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 265 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 389 göst.