0 oy
425 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesinde virüs için servis açıldığı doğrumu. Bilgisi olan varmı. Doğumu orda yapmayı düşünüyordum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Güzel bişey bu ihtimallere karşı 

-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Her ilde en az 1 eğitim aras. Hastanesine bu virüs için servis hazırlanıyor canım.  İçin eqhat olsun. Virüs olduğu için değil. Olursa erken tedbir alınması için kuruluyor 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bütün hastanelerde açıldı canım daha türkiyede o mikropa rastlanmadı ama tedbirler alınıyo
tarafından
Evet dün açıklama yapıldı rastlanmamıştır o hastalığa
0 oy
tarafından
Dün bir arkadas post açmıştı ankarada 2 kişiyi karantinaya almışlar diye canım. Hastane bilgisi vermemişler onlara da. Kuzeni hemşireymiş hastane de o söylemiş onada. Kimse telaşlanmasın diye haberlerde falan da çıkmamış. Sen nerden duydun canım 
(5 puan) tarafından
Banada bi arkadaşım söyledi. Onunda hastanede çalışan yakını ve dr arkadaşları var. Enfeksiyon bölümündedir muhtemelen. Kadın doğum tarafında olmaz sanırım. Bilemedim. Allahım korusun ülkemizi
tarafından
Amin canım korusun Allah hepimizi bu platformda herkes hamile veya bebekli çok temkinli olmalıyız :(
(5 puan) tarafından
Evet insan çok tedirgin oluyor. Allah yardımcımız olsun. O zalimler kendi cezalarını bulsun bizden uzakta
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
Her ılde sehır hastanelerıne acıldı zaten bu
0 oy
tarafından
Aynen canım esim sehir hastanesinde hasta yonlendirme ve müdürler kesinlikle maskesiz gezmeyin iki cinli hasta var virus olabilir diye mesaj attılar 
(5 puan) tarafından
Canım haber alırsan bizi bilgilendirirmisin. Bende aynısını duydum. İnşallah virüs yoktur
tarafından
Bilgi alirsam söylerim ama onlar acil bolumunde yatan hastalarmis yani kadin dogum vs sıkıntı olmaz esime sordum ama haber gelirse yazarım canim
0 oy
tarafından
Evden dışarı çıkasım gelmiyor hastalık kapacağız diye. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 370 göst.
0 oy
14 cevap 585 göst.
13 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

379,404 soru

11,356,771 cevap

34,833 kullanıcı

...