0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Baba die çıldırıyorlar hele küçük kapılara gidip vuruo baba baba die ölüolar bab die :)

10 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Benim oğlum ya sabahtan akşama kadar benimle babayi görünce titriyor bildin oğlum kucağina alsın diye bi yalandan ağliyor onunla ilgilensin diye yalandan öksürüyo çok babaci istiyorum gelmiyor bazen babadan 
(1,186 puan) tarafından
Benimkide öyl adamı işe koymuolar neyse gidio akşam yeterki zil çalsın atlıolar üstüne küçük bir dakka inmior kucaktan babanın sadece meme emmeye bana gelio :)))
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Benim oglum da oyle yürümeyi öğrenecek baba sevdasına işten gelir adam üzerini çıkaramaz aglar beni kucağına al diye 
(1,186 puan) tarafından
Oyy kıyamam yaaa doğuran taşıyan biz onlar babacı:)
(6,136 puan) tarafından
Aynen bide oğlan olacak bide acaba kendi adını koymakla hata mi ettim :D
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim çocuklarımda babacı ama küçüğü babasını yiyecek kadar bi görsen dün akşam saat 10du bebişini uyuyacağı yok ben gidip yatıcam dedim yatağa girmemle odadan bebeğimin kaykahaları başlamasınmı kurban olduğum  eşimi kullanmadım değil hani
(1,186 puan) tarafından
Ayyy hepimiz öyleyiz bir yandanda i oluo aslında dinlenioz:))))
(10,411 puan) tarafından
Evet evet  bende havacı olsun istiyorum kahvaltı yapsak eşimin kucağında yemek yedek eşimin kucağında çayda meyvede hep eşimde çok rahat oluyo
(1,186 puan) tarafından
Aynen öylr :))))
0 oy
tarafından
Benim ki evden çıkarken peşine ağlıyor akşam eşim zile bastığı an çığlık çığlığa kapıya koşuyo 
(1,186 puan) tarafından
Oyyy maşallah ya :))
tarafından
Küçüğü de yürüteç de oda alıştı artık eşimin peşine dolanır adam tuvalete giriyor ikisi kapıda bekliyor :) tuvalet bekçileri
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Benimki dogmadan babaci bacim tum gun tik yok esim geldimk tekme atmaya basliyo oglum 
(1,186 puan) tarafından
Maşallah ya demek babacı olacak Allah sağsalim kucağan aldırsın
0 oy
(253 puan) tarafından
Benim büyük oglum bana düşkün babaya değil bakalim küçük oglum kime düşmeyecek daha 46 gunluk
(1,186 puan) tarafından
Hade hayırlısı
0 oy
(213 puan) tarafından
Beninkiler aksine bana duskun 2 side anneci baba gelknce yanında  bile durmuyolar ama kizim baba delisi gorunce kapiya kosuyo ciglik atarak daha 1 yasinda  cildiriyo
0 oy
(360 puan) tarafından

Benim ki 18 aylık bi tek mama ve baba diyo çıldıracam ben anne dedirtiyorum annee diyorum o baba diyo vallahi böyle ben anne diyom o baba çıldırıyorum :Daşır aşırı bbacı telefonum çalıyp baba diye çığlık çığlığa şuan bile cama çıkmış bütün erkeklere baba diyo 

(1,186 puan) tarafından
Ay yerim ya maşallahh
0 oy
tarafından
Bızde duskundukk baba bı sakalı kestı bıde ısyen gec gelıo smdo suratına bkmıo
0 oy
tarafından
Bütün gün anneyi görüyorlar babayı da akama tek gördükleri için babaya daha düşkünler mesela bende öyleydim kapının sesini duyunca kapıya koşardım babam geldi diye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde yag_murr (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 226 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 0852 (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ulvi_m (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.