0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar merhaba :) bikini bolgemi önceden hep agdayla alıyordum hamile olduğumdan beridir kendimi kasarim diye korkuyorum o yüzden yapmıyorum jiletle başladım başlamaz olaydım , her seferinde kan içinde kalıyor kullanmayı bilmiyorum artı kıllarim afedersiniz bakır teli kadar sert ve bu durum beni çok üzüyor:unsure: şuan 25+2 haftalık gebeyim tekrar agdaya başlamak istiyorum ama şu uyuşturucu kremler varmış kullansam bir sıkıntı olur mu bilginiz var mı yardımcı olun teşekkür ederim şimdiden herkese <3

7 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Canim valla benim.eltim bir krem kullanior ama hamile degil lazere giderken ozel bolgesine suruomus hic hissetmiorum dior ama sen gebesin doktora eczaciya bir danis oyle kullan 
tarafından
Haklısın çok teşekkür ederim canım:)
-Reklam-
0 oy
(118,970 puan) tarafından
O kremleri dr tavsiye etmiyo zararli bacim bende epilator yapiyom jilet hic yapmadim korkuyom jiletten 
tarafından
Yaa korkuyorum surmezsem acaba dayanabilir miyim bilmiyorum çünkü aşırı derecede kalınlaşmış:(
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben sprey kullaniyorum daha once hic agda kullanmadim o yuzden bu dedigini cavaplayamiycam ama sprey acisiz rahat oluyor *** 5 dk bkle yika bide azaltiyor ilk kullandiginda yakiyor gibi his veriyor ama o her yakma hissinde biraz daha azaliyor
tarafından
Sprey derken canım
tarafından
Hiç duymadım canım bakalım ya ne yapicam bilmiyorum teşekkür ederim
(887 puan) tarafından
Spreyin ismi ne cnm
(2,765 puan) tarafından
Bekle foto atayim canim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama canım keşke tüy dökücü  kullansaydın  

Abim yanmazdı  
tarafından
Tüy dökücü kimyasal olduğu için tavsiye edilmiyor onun için kullanmıyorum ama zaten jilet ve tüy dökücü aynı işlemi görüyor
(12,264 puan) tarafından
Aynen canım canım yanmasın  diye dedim
tarafından
Teşekkür ederim ama agdaya baslicam sanırım korkunun ecele faydası yok :)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canim onlar cok pahali kuafore git bi iki alistir kendini sonra almaya devam edersin bende korktm hep jiletle aldm hem cogaldi hemde cok sertlesti 15 gun once agdaya gttm suan 32+2 yim dogumdan once bi kere daha gdicem bak hala ckmadi agda gbisi yok valla hep gtcem artk napim esim istemio gtmemi ama jiletle 2 gunde hemen cikio hem cogalio hemde cok sert oluo
tarafından
Yaaa çok iyi morel verdin canım inşallah alırım bende yarın gidicem inşallah:))
(2,104 puan) tarafından
Aynen git canim agdaciya hamile oldgnu soyle braz daha dikkatli olsun :)
tarafından
Sürekli gittiğim agdaci zaten biliyorlar bakalım nasıl olacak :)
(2,104 puan) tarafından
Ozaman sknti yasamazsn canmm :)
tarafından
İnşallah bakalım :)
0 oy
tarafından
Keşke hiç başlamasaydın son aylarda acı oranı yukselıo mesela gıdıcem ıkı gundur ertelıyorum korkudan o zmana kadarda azalırdı çoğalmazdı. Kremı doktor yada eczacıya danış zararı olmasın
tarafından
Keskeee hiç baslamasaydim diyorum zaten o kadar pişmanim ki anlatamam yapacak bir şey yok kremi kullanmasam bile ağda yapicam yapacak bir şey yok yoksa başa çıkamıyorum gerçekten
0 oy
(2,765 puan) tarafından

image

şok marketten aliyorum bunu 8 lira guzel oluyor sıkıyorsun kuru bolgeye 5 dk bekliyip yıkıyorsun gozle goremedigin yerlerede ulasiyor sıvı oldugu icin
(887 puan) tarafından
Kac gun suruyor canim jilet gibi bi kac funde cikiyor mu geri
(2,765 puan) tarafından
Ben her persembe temizlik yaptigim icin cumaya temiz cikmak acısından hic cikmadan aliyorum daha hic bakmadim ne kadar surede cikiyor ama persembe gunleri minik minik oluyorlar
(887 puan) tarafından
Peki sagol cnm bide gizle gorulur bi azalma oldu mu
(2,765 puan) tarafından
Aynen oluyor ama cok dikkat etcen olmayan yerlere sürmiycen o zman kıp kırmızı yapiyor yakiyor
(887 puan) tarafından
Tmm cnm sagoll :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deriniko (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...