0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 31 haftaligim bebegim makat gelisiydi simdi dondugunu nasil anlarim 

5 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Bekleyeyim şurada 

tarafından
:) bekle canim insallah aliriz cvbi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başi yukarida oluncami yoksa aşagida oluncami
(2 puan) tarafından
Yok canım ayıptır söylemesi küçük tuvaletim geldiğinde baskı oluyo vajinaya onun dışında yok ama kaburgalarim kırık gibi tek sıkıntım bu sanki batıyo
tarafından
Anladim canim rabbim yarfimcimiz olsun gun gectikce isimiz zorlasiyor saglikla helsinler
(2 puan) tarafından
Amin sen baskı için doktora gittin mi hic bişey demedi mi canım belki ayakları aşağıda olduğu için oraya doğru vuruyosa oluyodur diye aklıma geldi
tarafından
Belkide zaten 3 subatta randevum gidince sorucam bakalim insallah ayaklari degildir donsun istiyorum cunku
(2 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(329 puan) tarafından
Benimkide makat gelişti doktorum bu bebeklerin dönmeyeceğini belirtmişti cok düşük Bi ihtimal dönebilir böyle bebeklerde doktor müdahalesiyle ya alttan eliyle ceviriliyo ki ben öyle dogurtulmusım ama benm bebegin suyu geldi direk sezzeryan yani yoksa o sekilde cok ıkınırsan rahmin catlayabilrmiş
0 oy
(10,746 puan) tarafından
Canım sürekli mide altına vuruyor karaciğer tarafına kaburgana batıyor ayağını hissediyorum ben mesela 
0 oy
(59 puan) tarafından
Canim anlayamayiz bnmde 31 haftalikken dönmemişti 36 oldum cok şükür dönmüş kizim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 579 göst.
5 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 373 göst.
1 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 95 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (115 puan) tarafından soruldu

384,739 soru

11,508,552 cevap

35,165 kullanıcı

...