0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar takıntılarıniz var mi sizinde mesela benimki dis fircalamadan uyuyamamak evin dağilmasi yada daginiklik bulasigin tezgahta durmasi bulasik makinasina iyice yikamadan koyamam hic biseyi saclarim asla yağlanmasin oğlumun guzel yetismesi baya takintiliymisim hee sizin varmi neler sohbet edelim ya bugun issizm yarin yokum sakaya alinmam saka yapin bana egolu degilim ama kendimi seviyorm :D

10 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından

Ben egolu guzelannenleri sevmiyom :dgagaga takıntım bu :D

tarafından
:D kıskaniyosun beni şuan anladim kıskanç
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimde takintilarim var ya benim duzen asiri takiyom temizlik yapacagim gun uyku yok heyecandan:Dbide simetri delisiyim ya bisey ***** olsa nerde olursam olayim orayi esitlicem yerde bisey gordum mu deliriyom

tarafından
Valla kiz bizde oyleyiz yav her gun her gun napiyozda yikiyon diyo bende sanane ben senin isjne karisiyom mu diyom bende zorla uzerini degistiriyom kiz ☺️☺️
tarafından
Pasaklilar ya hic bana cekmemis gecen diyoki boylece uyusamda sabahta boylece gitsem sen heral beni cildirtmak istiyon dedm guluyo mikrop :)
tarafından
Valla kiz pasakli hemde nasil simdi bahanem var bak hamileyim hem dinlen diyon hem pis pis yataga giriyon diyom cilariyo☺️
tarafından
:D isimiz zor balim ya
tarafından
Valla hic sorma kiz
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim de şuan en büyük takıntım çocukların beslenmesi sağlıklı doğal beslemeye ve sürekli yedirmeye takık durumdayım sonra el yıkama takıntısı ve ıslak elle bi saniye duramam anında kurutucam vs vs say say bitmez 
tarafından
Zor oluyo ama boyle takinti temizlik hastaligi filan degilde ne biliyim oyle olmazsa olmuyo iste :)
(360 puan) tarafından
Olmaz olmazzzzz :))
tarafından
:D delilik buuuu
0 oy
(382 puan) tarafından
benimde düzene takıntım var koltuk örtülerim kayıyo diye sermiyorum mesela tezgah üzerinde temiz bile olsa bişey olmuycak vs  say say bitmezki benmki
tarafından
:D niye anlastigimiz anlasildi hepimiz ayniyiz iste
0 oy
(13,709 puan) tarafından

Ufak tefek bnm de var diş frçalamadan uyuyamamak falan ama  rn büyük takıntım çişim olmasa da gece uyumadan önce  mutlaka tuvalete. gidiyorum. 

Yok yani biliyorum  ama gitmek zorunda gibi hissediyorum kendimi
tarafından
:D takinti iste illa yapcan olmuyo olmuyo olmuyo
0 oy
tarafından

Simetri takintim var ama şansıma benim ev komple ***** hali seriyorum ***** duruo:ermm: 

tarafından
Aha benim halilar bi kaysin dunyanin sonu
0 oy
(119,442 puan) tarafından
Aslaaa mutfak tezgahinda bisi olmamali evde tek toz zerresine ve daginikliga tahammulum yok bulasik birikmemeli veee simetrik takintim var haa bide tek parca giyimde olsa yikanmali nefret ederim kirli giyim bekletmekte 
tarafından
:D ahahhaha benim gbi bir suru varmisssss bayildimmmmmm
0 oy
tarafından
Ya takintimi degilmi bilmiyorum evi temizledigimde kimse gelmesin orayı bozmasın istiyorum çok sinir oluyorum 
tarafından
Gecmis olsun sende bizdensin :D
(6,828 puan) tarafından
Yarenim.bende senin gbiyim kimse gelmesin ellemesin silinene parkelerde yurmesin istiyorum ama olmuyor
tarafından
Malesef geliyorlar
0 oy
tarafından
Benim de takintim esim :D aramazsam konusmazsam duramiyom illa ki aricam alismisim anam ben :D
tarafından
:D rahat birak bi adami yav beni bul sen beniii
0 oy
tarafından
iyice yikayip makineye koyacagina durula bulasikliga koy yikamis oluyosun zaten:)
tarafından
:D annemde aynisini diyo ama, yapamiyorm elimde degil
tarafından
bosuna su israfi :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy