0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Kizlar eşimle kavga ettik hormonlardanmi bilmiyorum sınır krizi geçirdim çok yükseldim gerildim  18 haftalık  hamileyim bebek ıyidir bisey olmaz degilmi  biran unuttum hamile oldugumu   sinirden şimdi migreninde tuttu

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok şükür bisey olmaz bende çok stres yaşadım  hamilelikte
-Reklam-
0 oy
(622 puan) tarafından
Sakin ol canm Allahin izniyle bise olmaz biz bu hamilelikte kvga etmemeye karar verdik ve insallah hep bole gidicek bu 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
O duurma gelecek bne oldu ki rahatlamaya  calis düşünme  

Ama stres  iyi degil bebge
(365 puan) tarafından
Ya herşeye tamam diyip yapmıyor 4 yıldır aynı en ufak sorunlarda bile tamam yarın halledcem diğer gün derken bakarsın yıllar geçmiş ama her konuda böyle bugünde buna benzer olay yaşandı patladım yapmıyorsan yapmıyorum de tamam deme herşeye diye gözüm döndü gene tamam dedi sandalyeler falan havada uçuştu ilk defa böyle bi şey yasadim
(12,264 puan) tarafından
Ooooo ondan bir tanede vende var
2 senedir balkon kapi kolu bozuk  
Mutfak  dolabinj  da oglan bozdu  daha yapacak  daha yapacak artik uğraşmıyorum  biri gelince  o rezil  olsun
(204 puan) tarafından
Aynen canim benimde ayni 5 bucuk ay evliyim koriş da takilmadi perde varda yapiskan alincak da beklemede
(365 puan) tarafından
Aynı bizimki ya yapmıyorum dese tamam diycem yapmiyo ama hep tamam diyo yarın birgün falan derken bugün baktım dediğim şeye tamam diyo sürekli 4 yıl olmuş patladım artık şuan bebeğim hiç olmadığı kadar hareketli oda strese girdi zaten riskim çok pişmanım  bebek de huzursuz oldu simdiden
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Korkma ama senin stresinden bebekde etkileniyo sakin ol 
0 oy
tarafından
Eger tansiyonun yukseliorsa ve migrenin varsa sakın bole bisey yapma canim bidaha.Simdi karanlik bi odaya gec.Tlfu kendinden uzaga koy yat uyu
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Bana bişey olmadıysa kimseye olmaz acayip stres, kavga, sıkıntı içinde bir hamilelik geçirdim çok şükür evladım sağlıklı 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Üzülme cnm değmez hepsi aynı *** sen kendini ve bebeğini düşün
0 oy
tarafından
Hormonlardan dolayı canım sakin ol bebeğin iyidir ama bu kadar stres onu etkiler
0 oy
(987 puan) tarafından
Aman haa sakın, bebeğin için yapma. Nefes egzersizi yap hergün. Ben bi kere kriz geçirdim hamileyken. Bebeğim o gün sabaha kadar yerinde durmadı. Sonra hastaneye her gittiğimde bebeğimin gelişiminin geride olduğunu gördüm. 
0 oy
tarafından

Hamileyken bende öyleydim 9 ayı aşırı sinirli geçirdim şimdi kızım 4 aylık çok sinirli bi yapıya sahip benden ona kalmış :D

0 oy
(365 puan) tarafından
Kizlar hepinizden ALLAH  razı olsun içimi rahatlattiniz çok şükür bebeğinde hareket ediyo biraz içim rahatladı  tek tek yazamadim başım biraz agriyor uyusam geçer çok sağolun  benim 4 yılın patlamasiydi siz sakın kalın değmez 2 gün sonra aynı olacaklar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 220 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 350 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,249 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (720 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 283 göst.