0 oy
6,448 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar ucu toplu hızmayi taktim burnumu deldirtikten yaklaşık 2.3 hafta sonra kadar simdi cikaramiyorum lutfen bir cozum bulun yapıştı burnuma ya cektikce çıkmadığı gibi birde cigerimi sokuyor. Kullanmayi bilmiyordum ne diye deldirdim ki Allah canımı almasın :ermm:

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eee iyi işte burnuna takmak için deldirmedin  mı zaten :D 
tarafından
Yaaa birakaydin tc yollasaydin bakaydim yorulmasaydin :)) bende 8 aylik evliim comezim daha skze gore :D cocuk daha yok yapim asamasinda :)) aslen adiyamanliyim urfaya grlin gittim yine adiyamana geldim esim askeri personel anamgillere geldim oyle iste :D biraz daha sayarsak akraba cikabiliriz galiba :)
(13,662 puan) tarafından
:D   canımsın niloya hoşgeldin tekrrdan
tarafından
Eyvallah :) hoş bulduk
(6,136 puan) tarafından
Allahım çömezler buluşmuş hepsi minik minik niloyalar:))))
Bu arada 2 3 gün zeytin yağı sür yumuşasın burnun ;)) bide onunla dene çıkarmayı
tarafından
:) :) cok tesekkurler buradaki cozumleri sira sira deneyecegim
:D artik hangidi derdime derman olursa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay benim ki bir kanardi bir kanardi  acimiyormu der icleri giderdi :D  
(119,228 puan) tarafından
Dedimde cvp yok ☺️☺️☺️
tarafından
Birazdan verir cevap durun :D :) neyse sizin muhabbetinize girmim :))
tarafından
Valla bie ogun actim birdaha acmadim basima  bela :D tel tokayla tutturuyorum hep
tarafından
Bol bol krem sür cikar yaaav cikmadimi daha
tarafından
Yok be :(
0 oy
(622 puan) tarafından
Bnmde vardi kzuum cikarana kadar mahf etti 1 yildir takmiom takmamda malum cocuk olcak tavsiye etmiom yara yapiyo
(622 puan) tarafından
Ugras krem sur cikar canm illaki kabuk baglamistir
tarafından
Tamam cok teşekkürler:) :)
(622 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ne demk :-***
tarafından
:) :) :* :*
(55 puan) tarafından
Döndür kremle halka gibi sonra cekersin cikar
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Bepanthol kremle anca cikartirsin canin yanmasin istiyorsan 
tarafından
Tamam ablam cok sagol suana kadar en mantıkli cevap buydu digerlerinin Allah iyiligini versin mazilerini hatırlattım galiba benimkide oyle diyen yazdi cozum soylemedi :D :D
(1,983 puan) tarafından
Ahahah komik gelmiştir canım da o yüzden öyle yazmislardr :D :D
tarafından
Evet evet neyse canlari sagolsun cozum söyleyenleri teker teker dediklerini deneyecegim bakayim hangisi tutacak :) insAllah çıkarırsam post atacagim :D
(1,983 puan) tarafından
Sen kesin çözüm dedigimi dene canım uyuşturucu krem hem canında yanmaz geçmiş olsun şimdiden
tarafından
Ilk senin cozumu deneyecegim zaten ablam :) cok tesekkurler.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ayy keske surekli dondurseydin oynatsaydin canm cok aciyorsa zorlama mikrop kaparsa siser iltihaplanir deldirdgn yere gosterebilrsn cikarrlar
tarafından
Ooo masAllah bendeki cesarte bak o zaman 2.3 hafta oldu toplu taktim ama arkadasimin yuzunden hep :) valla buradaki cozumleri tek tek uygulsyacagim :((
(1,964 puan) tarafından
Bn inceye alstm ondan takamadm canm aciyodu toplu takinca.. bastan beri taksam acimzdi belkide..
Dene bakalm inşallah cikar ama cok zorlama iltihaplanir bide onla ugrasma
tarafından
InsAllah cikar suana kadar basarisizdim umarim buradaki cozumlerle bir yol bulabilirim:) :) :) cok sagolun
(1,964 puan) tarafından
İnşallah canm yaa
tarafından
:)) :) :)
0 oy

İcim bi tuhaf oldu yaaa :ermm:

tarafından
Neden :) :)
Kiz acile git cikartsinlar yaa
tarafından
Bir abla.uyusturucu kremle çıkarırsın dedi onu deneyeyim olmazsa acile gitme dusuncem var :D
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Zeytin  yagi sur kiz vende deldireli 1 sene oldu ama hala ayni yapisiyir niyeki acaba  
tarafından
Yerlerini yadirgiyorlar galiba :D
(12,264 puan) tarafından
Bencede ANNEM  yüzünden  deldirdigim  ilk günden  beri ciksrt bunu bu ne diyir;))
tarafından
Benim annemde kizdi cingene misin sen diye :D
(12,264 puan) tarafından
Hahahah anne  işte  başımızdan  eksik etmesin  RAbbim
tarafından
Amin amin amin :)
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ilk deldirdiysen onu 2 saatte bir icinde dondurmen gerekiyodu

Ama iş işten gecti mecburen bi krem sur yavas yavas aciya aciya cikarirsin 

Ilk zamanlar o kadar uzun sure ellememezlik yapma canim ister istemez deri kendini toparlar cunku
tarafından
Ya sey 2.3 haftaya yakin bir sorun yoktu benim arkadas ne zaman ucu top seklinde hizma vsrdi al sana hediyrm dedi beddua edip verdi galiba veris ve takış o takis burnumdan cikaramiyorum :))) ondan onxe sorun yoktu ucu topsuz takiyordum arkadasin aklina uydum guzeldi bide taktim neysr ona da burdan selam.olsun görürse:))   mecbur uyusturu krem falan varsa bakip oyle çıkartmaya cakisacagim. Teşekkürler yorum icin :)
(2,484 puan) tarafından
Aslinda ucu top gibi olanlar daha kullanisli digerleri burundan hemen cikiyo
O yuzden bende hep top gibi olanlardan alirim
tarafından
Evet guzel ama iste aslinda bu gibi sorunlarda baya sknti yaratabiliyor aslinda bu benim bilincsizligimden kaynakli yoksa o kadae kullanan tanıyorum ben biraz erkem davrandim galiba :)
(2,484 puan) tarafından
Gecmis olsun insallah :dd
Ders olmustur sana :d
tarafından
Yaaa oda nasil vallaha sunu bir cikarayim ki deligin ustune yapiskanli takacam geri :D maksad hem delik gozukmesin hem yapiskanli acitmaz :))
0 oy
tarafından
Sürekli oynatman gerekirdi ete kaynar derler hep önce çevir yavaş yavaş sonra sık dişini çek kanar acır ama en azından çıkar
tarafından
Evet bunu bi kac kiside soyledi yuz yuze konustugumuz insanlardan ama cozum olarak bisi dememislerdi burada iste sizlerin verdigi cozumu en acisizdan en aciliya kadar olam seviyelerde cikarmaya calisacagim bakalim insAllah cikarabilirim :/ basima bela ettim ne guzel yapiskanli takiyordum nerede deldirdiysem
tarafından
Yoo hızma guzel bendede gobek piercingi vardı ama çevirmen oynatman gerekıo işte ete kaynıomuş
tarafından
Yaaa  yaaa her guzel seyin sefasi gibi cefasida var yaa :)
0 oy
tarafından

Hizmadan korkuyorum ben :(

tarafından
Neden  ki yani benimki gibi bir sorun olmadigi surece gayet guzel :) :)
tarafından
Valla cok korkuyorum asla takamam arkadasim takardi bi gün mikrop kapmis burnu sisiyodu irin doluyodu dokununca kaniyodu :((
tarafından
Yaaa bazen olabiliyor boyle syde dur kiz benide korkutma simdi panil yapma :D :D zaten korkuyorum teselli ver bana :D
tarafından
Korkma canim kucucuk bi hizmadan mi korkuyosun kocaman kadin aaa ayip sana :)))))
Oldu mu
tarafından
:D ya yaaa tabiii cok ayip yakistiramadim kendime :)))
0 oy
tarafından
Vazelin le döndürmeye çalış cnm baktın olmuyor aynanın önünde temiz tırnak makasiyla top yerini kes çıkar sonrada sabunla iyice yıka krem sür yeni hizmanın tak 
tarafından
Bak buda guzel fikir ama tirnak makasini burnuma sigar mi ki ya da insAllah skarim burnumu kesmem yinede denemede fayda var bunuda en onemli cozumler arasina ekledim cok tesekkurler :)
tarafından
Cnm dış taraftan kes o zaman iç taraftan burnunu oyar gibi çıkar :D
tarafından
Piiiih bir hizma yuzunden ne hallere dustum ya :D :D mecbur yapacagim artik yapacak bir sey yok Allah razi olsjn :)
tarafından
Benimde hizmam var az oymuş değilim burnunu yanii; D
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Sen sürekli ona teremisin sürüp cevircektin  ondan yapismistir  al o merhemden artik  canın  acicak  cikarirken  başta yapman lazımdı sürekli hizmaya  sürüp içinde  çevirmen gerekiyordu  benim hemen  geçmişti
tarafından
Yaa sey benim 2.3 hafta olmustu sorun yoktu aslinda arkadasim bana jest yapti 40 yilda bir hediye verdi oda burnuma yapisti :) tamamiyla bilincsizlikten oldu aslinda sizin deyisinizle :)) tamam bunuda uygulayacagim cok sagolun
0 oy
(492 puan) tarafından
Burnunun içine sıcak su çek 5 6 kere yumuşasın canım yada sıcak duştan sonra dene çıkar 
tarafından
Bunu aslinda denedim ama sırf sizin icin tekrar deneyecegim cok teşekkürler :)) :))
(492 puan) tarafından
Benimki de yapışıyor ancak bu şekilde çıkıyor:)
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ben top kısmını makas ile kesip takıyorum makasla kesebilir mi ki eşin sen biraz çeksen aklıma bu geldi 
tarafından
Evet evet bir kiside tirnak makasiyla icten kes dedi suan cikisi yapilsa zaten sizin dediginiz gibi yapacagim :))
(12,854 puan) tarafından
İnşallah kesilir yaa
tarafından
InsAllah cok tesekkurler :) :) :**
0 oy
(179 puan) tarafından
Şişkinlik olmuş belliki bence buz falan koyup tekrar dene inşallah çıkar illa takmak istersen de yapıştırmalı yada takmalı var bide onları dene delik biraz iyileşince farklı takarsın 
tarafından
Evet normalde yapiskanli takardim onuda bir ortama girdiğimde misal elimle yuzume dairesel boyle amin dermis gibi yapardim refleks o zaman duserdi brnde gicik oluyordum gittim deldirdim basima bela ettim :))
(179 puan) tarafından
Her derdin bi dermanı var biz köy çıkar insallah
tarafından
InsAllah cok teşekkürler :))
0 oy
tarafından
Ayyy bende de öyle olmuştu baya bi çıkarmayınca yapisiyo yuvarlaya yuvarlaya yağ falan süre süre 1 ayda anca çıktı nerdeyse canım çıktı benmde sonra burnum dinlesin dedim delik kapandi varmi böyle bisey ya
tarafından
resmen iskence uyguluyoruz kendimize farkinda misiniz :D :D :D
tarafından
Ama cok güzelde bisey yaa ben yine deldirmeyi düşünüyorum sağlıklı bi kullanici olmak içinde hergün degistirmek en iyisi :d
tarafından
Aslında bilincli kullanildigi surece guzelde iste mesele kullanabilme bilincinde sakli ben hayatimda ilk defa gormus gibi altim arkadas hediye alip verince burnuma pat soktum al sana nilgun bir daha çıkarabilirsen cikar :D
tarafından
Valla büyük geçmiş olsun doğum bile o kadar zor degildi bana göre:Dd
tarafından
Yani bu resmen seni ugrastiriyor ama dogum bir pirtlattin mi tamamdir :D
0 oy
(434 puan) tarafından
Merak ettigim sey icten o hizma sabit dursun diye  bi mekanizma varmi kupe arkasi gibi? Varsa nasil yanlislikla cikarirken burnunuza kacmiyor
tarafından
Yok yok ucu toplu ya bu toplu igneler varya onlar gibi direk burun disinda takiyirsun acımıyor fazla ama simdk cikarmasi guc cigerimk sokecek gibk acisi :))
(434 puan) tarafından
E dusmuyor mu canim hic icten tutan bisey yoksa
tarafından
Ucu toplu gibi iste o tutuyor maalesef :)
(434 puan) tarafından
Hic bir halt anlamadim netten bakcam sagol vaktini ayirdigin icin :D
tarafından
Ya bende vallaha bir sey anlamadim ha corba oldu burasi :D :D
0 oy
(315 puan) tarafından
Kiz nilo valla bir anda çekicen kuzum bende yaşadım çözüm bulamadim valla 
(315 puan) tarafından
Saka yapiyosun ben 36 saattir yokum arkami dondum neler olmus hele bakim
tarafından
Valla bilmiyorum ya ne kadar zihniyetsiz on yargili insanlar var !!!!
(315 puan) tarafından
Hangi postun altinda konustunuz bulamadim bilmiyorum ama neyden çıktı sorun
tarafından
Postlar uyarildi ve kaldirildi kiz hazir bone alacaktim ben kullanan var mi tavsiye eden var mi dedim.fetva ustune fetvaaa sonrada ortaljk karisti :))
(315 puan) tarafından
Boyun gozukmesi evet haram ama yani herkesin kendi tercihi bende kullanıyorum bazen esarp basen hazir bone diyanetin son fetvasindan sonra artik burdakinleri hic takmıyorum biliyor musun canim sonuçta yine insan kendine gore kafasina gore yapacak herseyi
0 oy
tarafından

Kız garip gelicek belki ama şuan krem alamiyorsan buzda uyuşturuyor burnu ben deldirmsdim kızım saglsn vurdu düşürdü deliği kapandı ben iki yanina bu, koyup ondan sonra catal iğneyle delmisdim :P:D

tarafından
Yuuuh belki benden buyuksunuz af buyurun ama :D :D bizim kendimize yaptığımız iskencelerin yaninda ÇİN İŞKENCESİ halt yemis beee :D bu resmen cesaretin otesi bisi caniniz yanmadi mi susm brn bu halde oteki dunyayla baglanti kuruyorum :D
tarafından
Ahaha normalde canım çok tatlıdır amlyta sonda acısı bile korkutur beni ama buz baya uyusturdu herhlde cok aşırı acısı olmamsdi tabi önermiyorum kimseye yapmayın  :D
tarafından
:D evde denenmesi sakincali seyler !!! :D
0 oy
tarafından
Bende ucu toplu olanlardan kullanıyorum ilkin benimde yapışırdı et bürünürdü böyle çevresine onu sürekli hareket ettirmen lazım kremle biraz kendini zorla yoksa iyice yapışır ama çıkarma yerinde döndür hep daha içi iyileşmemiş onun teramicyn falan sür 
tarafından
Tamam aynen aynen hareket ettiriyorum ki yapisip kalmasim diye cok teşekkürler :)))

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 560 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Bukeeettt (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aybukee (1,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarinanasi2 (1,988 puan) tarafından soruldu

379,056 soru

11,345,704 cevap

34,812 kullanıcı

...