0 oy
580 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugun dogum gunum sevdigim yok yanimda:'(

Bugun dogum gunum sevdigimden hediye iki evlat birisi esmer birisi sarisin birisi kiz birisi erkek Şükür rabbim bana bu gunleri gosterdigin icin sukur anne olabildigim icin şükür 24 senedir yaşadığim onca seye rağmen bana bu mutluluklari verdigin icin :'( tek dileğim artık eşim yanıma gelsin cocuklarim baba diyebilsin sarılabilsin bende oh be diyip huzurumu bulayım ne olur Allahım dualarımı kabul.et eşimle kavusayim kavusayimki dertlerim bitsin hasret yerini mutluluga biraksin..:( 

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

İyiki dogmussun en kotu gunun bu olsun Rabbim baska ayriliklar vermesinn <3 tez zamanda kavus insallah hayirlisiyla..

Unutma ayriliklar gercek sevgielri guclendirir. Buda sizin iliskinizi daha da saglamlastirmis guclendirmis olsun birbirinize olan baginiz hic kopmasin iyiki dogdun canim<3

tarafından
Cok saol canım kardesim Allah razi olsun senden oglunu cokca opuyorum seni takipteyim yazamiyorum pek ama duamdasın herzaman seni seviyorum Allaha emanet ol guzel kalpli insan ❤❤❤
tarafından
Ben de seni seviyorum guclu anne ❤️❤️ Rabbim yar ve yardimcin olsun herzaman ❤️❤️❤️
tarafından
Saolasin canim Allahım sana cokca huzur bebegine saglik versin...❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerdeki eşin canım  Rabbim buyuktur insallH kavusursun
tarafından
Hic onemli degil kuzum uzulme amin insallah cogu kisi biliyor burda bilmediginden sormussun canim olabilir yani ne kusuru..
tarafından
:( diyeck bisey bulamadm valla üzüldm ama
tarafından
Ahh ahhh bir bilsen neler yasadigimi kuzum cok zor bir imtihan benimkisi Allah kimsenin esini basindan eksik etmesin..❤❤
tarafından
Amin kuzum amin Rabbim senin esinide sana kavustrsun insallah soru sorup seni uzmek istemem anlatmk istersen dinlerim ❤
tarafından
Canim esim gideli 8 ay oldu 6 ay kaldi cikmasina ben 4.5 aylik hamileydim simdi kizim 3.5 aylik oldu digumumda esim yoktu yabimda yatmasinin sebebi teyzesinin evine giren hirsizi darp etti diye ceza aldi esim  hirsiz oldugunh kanitlayamadi oyle iste iki yasinda bir oglum ve 3.5 aylik kizim var 24 yasimdayim cok severek evlendik esimle ama mutlulugumuz fazla surmedi bu cezaevi yuzunden esimin yolunu bekliyorum iste oyle.. daha cok varda ne yazacak gucum var nede anlatabilecek kelimeler..
0 oy
(987 puan) tarafından
Amin, Allah sizleri kavuştursun canım 
tarafından
Amin canim allah razi olsun
0 oy
tarafından
İyiki doğdun güzel anne iyi  ki doğdun sadakatle eş üzülme cnm çok çok daha fazla ayrı kalanlar var seneye bu zamanlar beraber kullarının inşallah bu arada çok yakışıyorsunuz allah bi ömür beraber etsin inşallah ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Amin insallah kuzum eski adin neydi taniyamadimda :)
tarafından
Hep buydu kuzum yani eski hesabımda mavilimorcicek şimdiki hesabım bu
0 oy
tarafından
Dogjm gunun kutlu olsun kuzum rsbbim sana ve sevdiklerine uzun omurler versin nice senelere unutmaki bu bir imtihandir gececek
tarafından
Saol kuzum allah razi olsunnn
0 oy
(640 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun nice senelere sağlıklı ve sevdiklerinle bir şekilde gecirmen dileğiyle eşin nerde bilmiyorim ama RABBİM tez zamanda sizi mutlu ve bir daha ayirmicak şekilde birleştirsin inşallah canim❤
tarafından
Saol kuzum allah razi olsun esim cezaevinde
0 oy
tarafından
Nerde canm esin doğum günün kutlu olsun kuzum 
tarafından
Cezaevinde kuzum saolasin
0 oy
tarafından
Sağlık olsun başka seneye artık  doğum günün kutlu olsun 
tarafından
Hayirlisi canim saolasin
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun rabbim sesini duyar da dualarını kabul eder inşallah 
tarafından
Amin kuzum insallah
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun çocuklarınla eşinle sağlıklı huzurlu yıllara inşallah rabbim tez zamanda kavuştursun sizi inşallah 
tarafından
Amin kuzum insallah allah razi olsun
0 oy
(366 puan) tarafından
Iyiki doğdun canım rabbim tez vakitte kavuştursun inşallah ❤
tarafından
Amin kuzum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 312 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde hadi ordan (602 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde FurkanAnnesi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
0 oy
7 cevap 100 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...