0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Burda çok post açan biri değilim  Postlara bakıyorum yorumlara bakıyorum bazıları rezil etme çabasında ters yorumlar yapmak insanları kırmak veya kendini birşey sanıyormş gibi davranışlar o kadar oluyor ki herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil zoruna gidiyorsa saçma geliyorsa keseceksin sesini nutuk atmak kolay kendinize gelin! Bazıları.. Cevap vermek yorum yapmak zorunda değilsiniz ! Bazı insancıklar.. 

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sanırım onlardanim böyle oldgum içinde mutluyum doğru bildiğimi söylerim burda herkese açık platformda bisey paylaşan her yoruma açık olmalı doğru olana bin kişi yanlışta dese dogru tektir.
(397 puan) tarafından
İyi cnm naplm kizla ugrayrm bugun cok huysz dis cikarck snrm
tarafından
Altı ay dimi normal :) Allah kolaylık versin adım adım bzidr yaklaşıyorum uç buçuğu geçtik elini ağzına sokuyor sürekli yemeye calsiyo
(397 puan) tarafından
Aynen cnm cok saolsn darisi size :)
tarafından
Çok güzel bir şey büyümeleri ama o geçişler anaları bitirir :D
(397 puan) tarafından
Aynen cnm zorla uyuttm smdi miz miz hic durmuyor
-Reklam-
+2 oy
(59 puan) tarafından
Burası zaten akıl alıp ve vermek  için bi yer o soran kişiler rahatsız olmuyorken siz neden oluyorsunuz ki tabikide insanlar soracak bence siz rahatsız oluyorsanız bu durumdan yanlisyerdesiniz aşağılayıcı cevaplarda verildiğini düşünmüyorum o da onların sorunu 
(59 puan) tarafından
Onları gomuyorsun ama su anda sende onlar gibisin bence keseceksin falan demek de nedir ya siz buna da karar veremezsiniz herkesin aklı fikri var
+1 oy
(112 puan) tarafından
Aynen canim sana katılıyorumm 
+1 oy
(1,063 puan) tarafından
Evet dalga geçme derdinde herkes ve çok terbiyesiz ve konusyolar bazen bu tersliyenlerin yorumlarına bakıyorum ukala ukala cevaplar kaptasim gelyor uygulamayı 
+1 oy
(2,266 puan) tarafından
Kendini bişey sanan herkese ters ters cevap veren bazı kişiler var onlarda neyin  kafasını  yaşıyorsa  :) 
0 oy
(327 puan) tarafından
Bende genelde okurum fazla yazmam gerçekten var öyle rahatsız kişiler 
(397 puan) tarafından
Oo cnm ne oldunz oyle birden ya. Sakin olun.  Hatice sana ne oldu hepinz bugn gerginsnz anlasilan
tarafından
Dün cvp veremedim sana kuzum. Bnde eşimle tartıştım. Bni çok sinir etti . Bnm esimde öyle aşırı takıntılı bnde pek giremedim bugün. Neden öyle kavga ettiniz tlfn yüzünden mi. Ailelere keşke bsy demeseydiniz sonra siz iyi olursunuz onlar size kötü. Biz hep birbirimiz yeriz ama kismeye anlatmayiz. Anlatsam kesin ortalık karışır. Dün bnde telefindan kızdım. İşten geliyor tlfn elinde Birak be adam işten zaten geç geliyosn. Gün içinde canım sıkılıyor anlamıyor. Sonra bsy diyorm kızıyor
tarafından
aynen telefon yuzunden canm babası zaten ogluna kzdi bu ev gamzenin dedi defol git dedi esim oyunu sldi ozur diledi yatyodum geldi sarldi barstk. esim aradı bianlk snirle pisman smdi. siz naptnz peki
tarafından
Bizde aynı patladim baya sonra sinirlerimi bozdu ağladım. Gece özür diledi uyurken dedim hak ve hareketlerine çeki düzen ver öyle iyiyiz ama canımı sıktı valla
(475 puan) tarafından
Ay ay ay kim üzmüş bizim karadenizin asi ve hırçın kızını hadi grl bana boşalt sinirini kıyamam sana emziriyosun sğtğn kesilir bu kadar sinir stres yapma bak ben kaç gğndğr bocalıyorum azaldı sanki neyse anlatmak istersen dinlerim seni atma içine hasta olursun
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Az önce de kadın 5. sezeryan olan var mı sormuş. 

Herkes ahkam kesiyor kadına anasını satayım. 

Yok günah nasıl bakacaksın.

Yok yuh 5 . ye mi hamilesin. 

Hadlerine sanki . 

Herkes birilerini posta koyma çabasında yaaa
(7,402 puan) tarafından
Aynen öyle sizene arkadas. Gunah nasil bakacakmis. Belki senin benim bitaneye baktigimizdan iyi bakiyor 5taneye. Kadincagiz soru sormus neler demisler
0 oy
(461 puan) tarafından
Evet haklısın canım bende bu yüzden girmek istemiyorum buraya 
0 oy
(144 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum! Herşeye de yorum yapmak zorunda değiliz. Olumlu fikrini paylaş olumsuzu da söyle elbette ama üslup çok önemli. Kırıcı yorum yapıp hiç tanımadığın bi hemcinsini üzünce eline ne geçecek ki 

Susmak durmak gereken yeri en önemlisi de haddini bilmek gerek...
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bende katılıyorum buraya yazıyosak eğer bilmediğimizyada içimiz rahat etsin diye ama insanlara öyle üsten bakılıyo ki burada herkes hamile insanın canı sıkılıyor kırılıyor yazık valla yardım etseler ölmezler 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Kesinlikle canim. Sacma geliyor sa cvp verme arkadas. Bende cok sinir oluyorm. Herkes fikrini soyler. Onaylarsin onaylamazsin. Ama saygisiz ve asagilayici bir tavirla yorum yapmak kimsenin haddine değil. Hele gebe soru cvpta kimseye soru sordurmucaklar nerdeyse. Size ne. Vay bunu bilmeyen mi var ne kadar gereksiz. Gerçekten konuşmak icin konusuyor bir çoğu. Adam akıllı yorumun varsa yap yoksa cvp atma. Hanimaga gibi herseye muhalefet olmaya lüzum yok. 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 376 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 410 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.