0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece beslenmesi vardi onu ne zaman yapmaliyiz biskuvili filan biberon mamasi hatirlamiyorm kizlar oglum 6 aylik erkenmi daha 

9 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
yatmadan once diye biliyorum ben hem rahat uyur karni doyunca
(2,181 puan) tarafından
evet bebek uykuyla beslenmeyi bagdastirmamali o yuzden yatmadan once mantikli
tarafından
Zamani ne zaman kac aylik acaba hani doktora filanda gidemiyoruz malum
(2,181 puan) tarafından
tam olarak bilmiyorum ama 6 ay erken olabilir genelde rastgeldigim postlarda 6 aylikken sadece oglen ekgida veriliyo geri kalan anne sutu
tarafından
Aynen bende sabah azicik birde yatarkeen azick veriyorm onun disinda hep emziriyorm
(2,181 puan) tarafından
oglen beslenmesinde meyve sebze puresi verebilirsin ufak ufak
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Kızım emdiği için gece emiyo süt vs veriyorum pek sevmiyo gündüz de yemek vs biberin ile ne zaman süt içer bilemem ama şuan 1 yaşında emiyo ise şahsen verme gece derim 
tarafından
Evet emiyo gecede emziriyorm acaba doyuyormu onu bilemiyorm
(12,776 puan) tarafından
Sen emzir daha erken cnm çok n uyaniyo ama olsun doyuyo dur
tarafından
Evet cok uyaniyo canim hic sorma
(12,776 puan) tarafından
Doktora sordum bizzat neden uyaniyo seni mi emiyo dedi evet dedim bırakana kadar öyle olur dedi :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben biskuvi esmeli bir sey aldim onu veriyom canimm
(5,519 puan) tarafından
Sutumm kesildi cnm:((
tarafından
:((( neden bebegiiim
(5,519 puan) tarafından
Canim zaten cok azdi yetmiyodu sonra damla damla gelmeye basladi suan hic yok
tarafından
:( uzuldm kzum saglik olsun
(5,519 puan) tarafından
Aynen kuzummmm❤
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Gece 22.00 23.00 arasi veriyorum ama bebek biskuvisi ile degil...
tarafından
Ne veriyosun peki canım valla unutmusum hepsini ya
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Erken canım. Daha ek gıdaya yeni başladıniz. Gece emzirmesi daha faydalı bence
tarafından
Tamam canim cok sağol ne zaman peki bilgin varmi
(2,891 puan) tarafından
Ek gıdaya alısır çorbalara başlarsan o zaman irmik ya da pirinç unu ile gece maması yapabilirsn canım. Ben 7 ayı bittiğinde başlamıştım ve pirinç unundan biberon maması yaptım iyi içer güzel uyurdu. Alışkanlık oldu hep geceleri güzel uyudu.
tarafından
Himmm anladim kuzum sağol
0 oy
tarafından
Bence daha erken öğünlere geçtiğiniz zaman ver 7 8 aylıkken
tarafından
Aynen canim merak ettim sordm daha vermiyorm bebegim
0 oy
tarafından
biz hic biberon kullanmadik desem yeri suyuda hep bardakla icer. 
tarafından
ben ust örtsem raziyim sabaha kadar yat kalk emzir tekrar uyut canim cikiyo kiz yerine yatirinca agliyo kalkiyo dikiliyo annr annendiye aramiza aliyorum bi sefer doncez ayagi eli acicak diye bekliyorum.iyice dalsin yerine alayim diye ustunu ortuyorum teklemiyo aciyo. yerine aliyorum tam uyucak diyorum gazdan sanci oluyo hopp sar basa
tarafından
Bak kucuk yeni dogdu kolik oldu Allahimmm gece yok gunduz yok agliyorda agliyorr 15 kilo verdirdi anasina :D 3 ayda simdide dis cikariyo huysz agliyo gece kac kez uyaniyo emziyorm birakmiyo hic memeyi buyuk deli yatar yataktan kac kez dustu cok terliyo iki kez atlet degisyorm sabah is guc yemek temizlik yok bize uyku dinlenme :)
tarafından
bizimde oyle sabahliyoduk sizip kalsin diye dua ederdim memede duruyodu hep ay ne günlerdi gunduzde gelen giden oluyodu. elada cok terliyo canim sirtina gogsune havlu koyuyorum ust badisine kadar sirilsiklam oluyo gecmedi bi
tarafından
Benim oğlanin daha cok boynu terliyo baya boyle yastik islaniyo omuzlari cok terli gece atlet degisiyorm ben rahat edemiyorm doktorada goturemedm
tarafından
sirti komple terliyo bizim hatta vucududa terliyo. ben sordum butun kan degerlerine vitaminlerine bakildi normal dedi doktor genetiktir dedi. baska doktora sordum kemikleri büyüyor ondan dedi onu pek anlamadimda sanki bi bizimkilerin kemikleri büyüyor
0 oy
(640 puan) tarafından
Bebegim 6 aylık biberon maması kullanıyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 119 göst.
15 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Rozelin damla (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,976 puan) tarafından soruldu

386,002 soru

11,540,353 cevap

35,213 kullanıcı

...