0 oy
457 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (10 puan) tarafından
Slm kızlar biraz alakasz olacak ama sormak istedim saçlarım çok uzundu bugün kestim atmak istemyorum satsam kaça satılır aranızda saçını satan var mi

5 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Satmayın, bağışlayın bence :) Ben şimdi uzatıyorum bağışlamak için. 30 cm olması gerekiyor en az. Bir kanser hastasına peruk yapmak için tek kişinin saçı yeterli olmuyor, saçları toplayıp birleştiriyorlar. Eğer isterseniz siz de bir kanser hastasına moral desteği vermiş olursunuz. İnstagram kullanıyorsanız "saçım saçın olsun" diye arama yaparak sayfaya ulaşabilirsiniz, Kanser Savaşçıları Derneği'nin bir çalışması. Tabii karar sizin :) 

(17 puan) tarafından
Böyle düşünmeniz mükemmel iyi ki varsınız bende saçlarımı bağışlamıştım tek teli kopsa içim giden saçlarıma hiç acımadım bile :) mutlu bile oldum..
(10 puan) tarafından
Teşekkürler cnm :)
tarafından
Tebrik ediuorum cok dogru bi karar almissiniz:)
-Reklam-
+1 oy
(5,938 puan) tarafından

Bende lösev e bagisladim canım geçen ay belime gelen saçlarımı omuz hizamda kestirdim 60 cm bağış yaptım 2 yavrumuz için kullandılar .

0 oy
(218 puan) tarafından

Cnm benim yapacaktim bi zamanlar kendin kesince oluyormu bilmiyorum kuaförlerle anlasiyoryorsun onlar kesip fiyat biçiyorlar 1000 tl kadar çıkıyor saçın bakımlı ve çok uzunsa

0 oy
(39 puan) tarafından

Benim şuan saçım  rahat 100  cm var hamileyim ve bizimkiler doğumdan sonra kestir diolar bi batıl inanç var ya ona inaniolar  o yüzden doğumdan sonrayı bekliom 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
21 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gelin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
15 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kym123 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 315 göst.