0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (419 puan) tarafından

image

image

image

32.haftadayım dün yeğenim geldi temizlik yaptı bebişin ütülerini yaptı  saolsun.Beraber yerleştirdik. Yatağını hazırladık. Çok heyecanlı ve duygulandım. Bu arada vitrinimi dolaba çevirdik. Nasıl olmuş sizce. Sadece hastane çantalarını hazırlamak kaldı. Eşim evde Muhammed Muaz bal bebek diye diye dolanıyor. Çok heyecanlı cnm eşim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok güzel olmuş ama yatağı biraz derin olmalı çocuk düşer ordan bir kaç ay sonra onu birazdaha alçalt 

(419 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm. Babynest aldım cnm dönme olayı olana kadar yatağa da onunla yatırmayı düşünüyorum. Dediğin gibi daha sonra aşağı alırız inşallah
tarafından
Evet iyi olur yanlış anlama olurmu hani güvenli olsun diye dedim yoksa herseyi güzel rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin inşallah
(419 puan) tarafından
Estağfirullah cnm yanlış anlamam aksine çok teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Maşallah cnm bende 32+4  oldum ama daha hiç bışey almadımmm
(419 puan) tarafından
Ağırlaştım artık iyi ki almışım azar azar dedim kendi kendime. Şuan uyku ve nefes problemi çekiyorum. Bir an önce başla bence cnm
(679 puan) tarafından
Bendede nefes ve uyku pfoglemı varr 35 haftalıkken başlıcam inş allah nasıp ederse
(419 puan) tarafından
İnşallah cnm Rabbim kolaylık versin hepimize sağlıkla gelsinler inşallah
(679 puan) tarafından
,amin inşallah cnm inşallah
0 oy
(118,971 puan) tarafından
Tm zamani bende 32 alisverisi yaptiydim 33 yikadim utuledim yarinda 38 oluyoz ☺️ iyi gunlerde kullanin 
(419 puan) tarafından
Çok saol cnm. Rabbim bi avazda kurtarsın seni de inşallah.
0 oy
tarafından
Canm şu yünlü tulum varya onu ne kadara aldın çok merak ettim dolapta askıda olan bana hediye geldi fiyatını öğrenmek istiyorum .. rabbim güle güle giymeyi nasıp etsin sağlıkla 
(419 puan) tarafından
Amin cnm inşallah. Bana da Almanya dan görümcem hediye gönderdi ama fiyatı üstündeydi :)) 50 TL ye denk geliyordu sanırım
tarafından
Hım  anladım canm tamm sağol ❤☺️
(419 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(640 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım RABBİM sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip etsin 
(419 puan) tarafından
Amin cnm cümlemize inşallah çok saol
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Saglikla dogar insallah rabim kullanmayi nasip etsin
(419 puan) tarafından
Amin amin inşallah çok saol cnm
0 oy
tarafından

Gerçekten çok yaraticisin vitrini dolaba cevirmekle ♥ çok beğendim canım. Allah analı babali büyütsün insallah herşey çok güzel görünüyor canim <3

(419 puan) tarafından
Çok saol cnm. Amin inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin
tarafından
Amin canım inşallah ♥
0 oy
(13,552 puan) tarafından

O banyo yaparken kafasına takılan şapka şok işne yarayacak haberin olsn :) 

(419 puan) tarafından
Ay bunu duyduğuma çok sevindim. Kimisi gereksiz diyor çok saol cnm.
(13,552 puan) tarafından
Onu dyenlerin çocukları hiç nefessiz kalıp morardılar mı acaba ellerinde?
Yada banyo yaprken tıkanana kadar ağladılar mı?
 O varua cankurtaran gibi bişi.
Şuanlık bilmiyorum ama ben 6 aylıkken almıştım. Valla şuan 11 aylık daha yemi yeni çıkarıyo başından.
(419 puan) tarafından
Yeğenlerim den biliyorum cnm. Gerçekten en tedirgin eden şeylerden biride banyo daki o olay. Rabbim kimseye yaşatmasın.
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş canım inşallah sağ saglim kucağına alırsın 
(419 puan) tarafından
Amin cnm inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kuzum hepsini güle güle iyi günlerde kullan.yastik dikkatimi çekti onu bebek buyuyene kadar kullanma bence çok yüksek çünkü...maşallah takım elbisesi bile askıda ....sağlıkla gelsin inşallah
(419 puan) tarafından
Çok saol cnm. Yatak biraz formalite oldu. Babynest aldım onunla yatırmayı düşünüyorum bakalım.
0 oy
(751 puan) tarafından

Oyy maşallah maşallah ama ben bayıldım çok güzel olmuş yaa❤️❤️ harbi ballı senin paşa :D Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin bir avazda kurtarsın İnşaAllah gülüm❤️❤️

(419 puan) tarafından
Amin cnm inşallah cümle bekleyenleri bir avazda kurtarsın Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Hmm ıyi fikir kiz bende diyorum bu nasil cam rafli dolap sasirdim :D inşallah saglikla gelsin

(419 puan) tarafından
Yerimiz dar Bi dolap daha fazla gelirdi eşimin ve ablamın aklına geldi güzel de oldu. Amin inşallah cnm çok saol
0 oy
(2,081 puan) tarafından
Benimde vitrinim oğluma dolap oldu :D Maşallah çok güzel hayirlisyila kullansın inşallah 
(419 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Vitrini dolaca çevirmek hiç hiç aklıma gelmezdi çok güzel olmuş gule gule kullanmak nasip olsun İNŞAALLAH 
(419 puan) tarafından
Eşim ve ablamın aklına geldi güzel de oldu. Amin cnm çok saol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 209 göst.
15 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubra1992 (3,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 357 göst.
0 oy
3 cevap 303 göst.
8 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Blnysma (273 puan) tarafından soruldu

376,977 soru

11,282,159 cevap

34,684 kullanıcı

...