0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (365 puan) tarafından
Kızlar eşime spriz yapmak istiyorum ne bilim çocuğu annem gile bırakıp ona tatlı bu masa hazırlamak istiyorum sizce nasıl yapmalıyım ne hazirlamaliyim yıl donumlerimiz falan geçti sadece değişiklik olsun diye

2 Cevaplar

+1 oy
(385 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne güzel düşünmüşsün hep kadınlar bekler ama bazen erkeklerin de böyle sürprizlere ihtiyacı oluyor. 

Ben olsam ona sevgimi anlatan güzel bir mektup yazardım ve kapının girişinden başlardım. Ona sevgimi anlatan küçük anektotlar yapıştırırdım duvarlara. Sevdiği yemekleri yapardım en sevdiğimiz şarkıyı açardım. Beni en çok beğendiği halimle çıkardım karşısına. Masanın  arkasında ki perdeye en güzel anılarımızın fotoğraflarını asardım. Ve ondan çocuğum olduğu için onunla aile olduğum için çok mutlu olduğumu söylerdim. 
(365 puan) tarafından
Ayyyyyyy valla bayıldım kız ay çok sağol valla galiba direk bunu yapicam ❤❤❤❤❤❤ çok sağol valla ay heycanlandim şimdi ❤
(385 puan) tarafından
İçinden nasıl geliyorsa öyle davran Allah mutluluğunuzu bozmasın
(365 puan) tarafından
Aminn canım inşallah seninkinide inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

bbende normal sıradan bi gunde esime boyle bi masa hazrlamstm  kendimide suslemistim gayet güzeldi esimde begenmsti:) fkir olur belki
(365 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
tarafından
ne demek rica ederm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mercimek1812 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.

386,123 soru

11,544,169 cevap

35,219 kullanıcı

...