0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (5,377 puan) tarafından
Oğlumun 5 ayı biymek üzere 3 4 gündür geceleri uyuyamıyo hele bu gece içini çeke çeke ağladı resmen acı çekti yavrum biz hep gaz var diyoruz ıkınıyo kızarıyo fln ama bu gece ödüm koptu Allahım kolu bacağımı çıktı beline mi bşy oldu iç organlarnda fln bi sorun mu var içim içimi yedi ne olablr bu kızlar ekstra yaptğm şey kan ilacı d vitamini kullanıyorum bide yavaştan yoğurt elma muz fln tattırmıştım 

5 Cevaplar

0 oy
(271 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kan ilacı benim kızı kabız yapmisti
(5,377 puan) tarafından
Ne yaptın peki canm kullanmadın mı başka marka mı kullandın
(271 puan) tarafından
Kullanmıyorum kuzum pekmez veriyorum onun yerine ben az az yoğurda katıyorum yeriyorum  flan
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Canım  muz elma bunlar kabizyapan meyveler dokunuyor  benim kızımda öyle ne versem gaz yapıyor ama alışmak zorunda  
(5,377 puan) tarafından
Acaba onlardan mı ya insan bilse gaz diye yine o kadar üzülmem inan ağlıcaktm artk acile gidelm fln dedim sonra uyudu kan ilacı fln da kötü gelir mi canm sağlık ocağının verdiği oek önermiyo millet galiba
(3,078 puan) tarafından
Yok canim onun herhangi bir yan etkisi olsaydı ebe mutlaka söylerdi verirken.benimde  oldu senin gibi dikkat et diş olabilir ateş yapıyor ve çok huysuzlanıyor yarım çay kaşığı calpol ver rahatlatır onu 2 gün felan sürüyor geçiyor sonra
(5,377 puan) tarafından
Annem elliyo diş yerlerini kabarırdı fln bşy yok diyo kuzum ne bilim bnde ilk çocuğum anlamıyom ki diş olsa öyle mi olurdu elle anlar mıyız kulağına sıcak üfledi annem huhh diye hani susarsa kulağı ağlıyodur diye ama susmadı kulak da değil sanırım
(3,078 puan) tarafından
Canım anca kabarır daha önce böyle eziyet ediyorlar salya felan çoğalıyor muş doktor dedi banada kabarana kadar çok mızmız lanır dedi bir çocuk doktoruna götür sende istersen biz calgel diye bir ilaç aldık damaklarina sürüyoruz o iyi geliyor anca çok zor oluyor Allah yardımcın olsun canım
(5,377 puan) tarafından
Tmm canım Allah razı olsun ayy tüm çocuklar sağlıklı olsun Allahım onları korusun inşallah tşkler cvo verdiğin için :)
0 oy
tarafından
İnan benim oğlumda öyle bende burda bekliyeyim
(5,377 puan) tarafından
Allahım kimseyi çaresiz bırakmasın kuzum ya ağzı dili yok ki bi yerine bşy oldu diye ödüm kopuyo aman gaz fln olsun tek bn artk çocuğa bşy oldu dedim ağlıcaktm elim ayağım dolandı inşallah bşy yoktur
tarafından
İnşallah kuzum ya Rabb'im evlatlarımızı bize bağışlasın bende onunla çok yıprandım nesi var diye düşünmekten bi hal oldum bence böyle olanların kulakları ağrıyordur kesin
(5,377 puan) tarafından
Annem nefesiyle huhh yaptı kulaklarına hani ağrıyosa susar diye öyle de susmadı ne bilim canm ya
tarafından
İnan bende elinde kalmışım yarın pazartesi hastane çok kalabalık fakat salı günü bebeğimi dr götürmek istiyorum
0 oy
(586 puan) tarafından
5 ayi bitmeden mama başladın
(5,377 puan) tarafından
Evet canım baştan beri hem mama yiyo hem emiyo ama hiç bu kadar olmazdı yani gece rahat uyurdu çok korktum
(586 puan) tarafından
Ay inşallah birşey yoktur
(5,377 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim hepsini korusun melek onlar :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,916 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Azraselimm (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülüm (2,783 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,519 cevap

34,741 kullanıcı

...