0 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
Kaç aylıkken düştü ve düşünce herhangi bir sıkıntı oldu mu ? Doktora götürdünüz mü ? 

20 Cevaplar

0 oy
(13,705 puan) tarafından
Evet.  

Allahımm kabus gibiydi o sabah. 

Yatakta emzirip yanıma yatırmışım.  Daha 4 aylıktı nasıl yaptysa düşmüş Allahtan beşikle yatak arasına düşmüş.  Yavşlatmış onu.  
(107 puan) tarafından
Geçmiş olsun:(
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah'a şükür düşmedi hiç yaa
(107 puan) tarafından
Hiç olmaz insaAllah Rabbim korusun
0 oy
(451 puan) tarafından
Esim kizima sandalye almisti bnde pek ortaliga koymam duser die herneyse bigun evi temizlerken gitsin alsin sandalyeyi ustune ciksin pat parkeye kafa ustu dussun hemen kaldirdim bayilcak gibiydi gozude kapanip bi sure acilmiyodu korkudan aldim hastaneye gotrdum ama nasil korkuyorum cok sukur bisey olmadi 3 ay gectikten sonra esime anlattim cok kizdi ama napim korktum 
(107 puan) tarafından
Evet insan korkuyor...Geçmiş olsun Rabbim korusun
(451 puan) tarafından
Amin canm saol bi kac kerede yataktan dustu gece ::)))  zaten bi gece yere dustu bn birden kaltim aldim yataga koydum esimde uyku sersemi gibiydi ertesi gun gelip bana diyo gece cocuk yere dustumu hic hemen yalanladim dedim sen ruya gordun ne yere dusmesi die :))
0 oy
(586 puan) tarafından
Benimki 40 daha çıkmadan akşam bı baktım ağlıyor kendi kundagini açmış puseten aşağıya düşmüş bişey olmamıştı şükür hemde 2 defa 
(107 puan) tarafından
Rabbim korusun..
0 oy
(1,466 puan) tarafından
3 defa koltuktan düştü hiç bişey olmadı ☺☺☺ kum çuvalı gibi ☺☺☺☺
(6,136 puan) tarafından
Aynen benimde artık alışkanlık haline geldi şükür  2 aydır düşmüyor:)) 7 aylık olacak
(107 puan) tarafından
MasaAllah diyelim o zaman :)
0 oy
(664 puan) tarafından
Bi kere merdivenlerden düştü bi kere de yere sert düştü acile götürdüm hiç vakit kaybetmeden tomografi falan çekildi şükür birşey olmadı 
(107 puan) tarafından
Cok şükür..
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Düştü 6 aylıkken ama çok şükür bişey olmadı. Doktora götürmedim
(107 puan) tarafından
Rabbim korusun..
0 oy
(373 puan) tarafından

Benim kizida oglum cekib salmisdi.bir az agladi bu kadar:(

(107 puan) tarafından
Rabbim korusun bütün evlatlarımızı..
(373 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(233 puan) tarafından
6. Ayinda dustu koltuktan cok korktum oglum agladi bende agladim cok korktum esi.e de soyleyemedim kizar diye. 
(107 puan) tarafından
Allah muhafaza etsin..
(233 puan) tarafından
Aminn canim cumlemizinkini
0 oy
tarafından
Götürdüm hemen çok şükür ki çıkmadı sıkıntı 
(107 puan) tarafından
Çok şükür..
0 oy
tarafından
13.5 aylık düşmedi çünkü düşer diye yatağa hiç koymadım sadece kendi beşiğinde yatırdım 
(107 puan) tarafından
Çok şükür,  bende beşiğine koymaya çalışıyorum fakat bazen beşiğine koyar koymaz uyanıp uyumamakta direniyor alıp tekrar uyuyunca da kalıyor bugün yataktan düştü.. beşiğinde uyumayınca yatakta bıraktım ve düştü maalesef.....
tarafından
Inşallah bir şey olmaz canım Allah korusun bebişleri. Ben burada okuyorum düşen bebekleri o yüzden korktum uyumasa bile yanıma yatırmadım hiç şimdi yürürken filan dengesini kaybedip düşüyor bi öyle düşmeleri var canım
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Valla ev musait olunca yatağımı yere koydum 2 koltuk takimim var ama yere minder attım onda oturuyorum korkumdan .az büyüsün normale döncem bende 
(107 puan) tarafından
Kaş göz arasında iniveriyorlar aşağı:(
0 oy
tarafından
Dustu 2 kez yataktan 1 kez koltuktan dustu dr gitmedik belirti huysuzlanma falan yoktu 
tarafından
Ilk dustugindede 5 6 aylik falandi
(107 puan) tarafından
Rabbim muhafaza etsin.
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ya daha geçen gün düştü

Gece uyurken ağlamasına uyandık

14 aylık halının üzerine düşmüş

Baktım bisye yok ters bı durim da yok götürmedk
(107 puan) tarafından
Çok şükür birşey olmamış
0 oy
(887 puan) tarafından
İki kere dustu dus birincide dort dylik fslsndi emzirirkn uyuya kalmışım dönmus .ikincidede alti bucuk bylikti nasil necerdi bilmiyorum besikten ayaga kalkip bizim yata gecmis ordan kendini karyoladan yete atmisti uc ay gcti ustunden halâ nasil becerdigini dusunuyorum ikisindede cok aglamadi kusmasi vs.si olmayinca goturmefim .hayirdr cnm bebegin mi dustu
(107 puan) tarafından
Evet maalesef  :(  7 buçuk aylık baş aşağı düşünce korkuttu bayağı fakat bizde de kusma veya başka birşey olmadı biraz alnı morardı hafif ..
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bi kere yedi aylıkken düştü baya yüksek idi ama ağlamadi bile bu yüzden götürmedm
(107 puan) tarafından
Rabbim korusun
0 oy
(2,172 puan) tarafından
1aylikti dustu goturmedim acemilik iste kimseyede soyleyemedim korkumdan o agladi ben agladim ne kotu gundu bisey olmadi cok sukur
(107 puan) tarafından
:(  Rabbim muhafaza etsin
0 oy
tarafından
Düştü bi kere gece yanima almistim emzirmek icin uyumusum birden sesiyle uyandim bi baktim yerde 11 aylik falandi heralde 
(107 puan) tarafından
Rabbim korusun..
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Malesef benim dustu bazadan 5 aylikti uyutmadim arladadim geldi paramedik bakti bsii yok dedi ama baya bi uyutmadik
(107 puan) tarafından
Rabbim korusun , geçmiş olsun..

İlgili sorular

+2 oy
25 cevap 498 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...