0 oy
1,595 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaslar çarşamba sezeryan oldum cuma gününden beri böbreklerim çok ağrıyor. Yürürken bile ağrı var sıtma gibi birsey de var afedersiniz duşa çok zor girdim (süt kalmamasina dikkat ediyorum )cok Üşüyorum ve birden terliyorum. .

Acile gitsem kanamam var tahlil yapmazlar heralde

Havada soğuk burada kimsemiz yok bebegimi birakamiyorum da

İyilesemiyorum sezeryan ağrısı başka bu başka .evde su getircek bir eşim var oda nereye kadar 

Şimdi sorum benim biranonce ayağa kalkmam lazım ne iceyim ne yiyeyim YARDIM EDİN 

maydanoz suyu diyorlar. Böbrek için ama emziren anne için icilmez yazıo int.bunun gibi birçok şey 

Ne yapayım ben? ?

3 Cevaplar

0 oy
(1,240 puan) tarafından
Canim bana ayaklarini sicak tut demislerdi bobrek agrisi yasama demislerdi inanir misin agustosta corap ve patikle gezdim;( 
(1,240 puan) tarafından
Uauttugunuz icin belki hani agriyor olabilir mi
(1 puan) tarafından
Yüksek ihtimal ama nasıl iyilesicem evde yiyip icebilecegim ek bişey?
(1,240 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canjm bana sirtini ve ayagini hep sicak tut dediler sende dikkat et istersen umarim duzelirsiniz...
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Sezeryan ağrısı çok kötü canım 10 gün oldu sezeryan olalı ve bakanım olduğu halde hiçbir iş yapmadığım halde dikiş yerimin etrafı şişmiş ve halen çok ağrıyor sızlıyor. Perşembe kontrole gitmiştim doktor çok iyi dedi ama iki gündür çok kötü. Bebeğim bir hafta hastanedeydi günse iki üç kere hastaneye gidip geliyordum zorladım herhalde ondan oldu. Ne içilir ne yenilir bende bilemiyorum ama sezeryan normal doğum gibi kolay iyileşmiyor
(3,136 puan) tarafından
Bol bol yürümek önemli canım çabuk iyileşebilmek için. Evin içinde ne kadar yürüyebilirsen yürü. Sırtını ve ayağını sıcak tut birde başında yazma olsun sürekli
0 oy
tarafından
11 ay oldu canım ve ayaklarını usutmucrksin asla bibreklerine vuran da o ağrı sırtında terin kurumucak ve lohusasin çok dikkat etmen lazım iyi gelen şey ayağını sıcak tut altına sıcak su torbası koy biraz sırtından yeleği ayağından patiği eksik etme hic

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Poyrazinannesi12233 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 613 göst.
0 oy
8 cevap 402 göst.
2 Kasım 2019 Aile kategorisinde rabii.a (56 puan) tarafından soruldu

378,240 soru

11,320,662 cevap

34,765 kullanıcı

...