0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından

Maksat sohbet canım sıkldı 

8 Cevaplar

0 oy
(77 puan) tarafından

henüz doğum yapmadım ama 19 aylık bir bebeğim var. Sen hangi durumdasın

(77 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin inşallah:-) bende senin gibi olcam 2 buçuk ay sonra bebeğim olcak bizim iki erkek :-) seninde 2 kızmış bu aralar 2 çocuğu olanlar kızsa kızı erkekse erkek oluyor sanırım hep öyle duyuyorum
(25 puan) tarafından
Galıba ama cok guzel bı duygu ya allah herkese nasıp edsın ıksne baktıkca allahıma sukredıyorum allah olmayn tum cumlmze nasıp etsın insallah :)
(77 puan) tarafından
Şükürler olsun canım. Amin inşallah
(25 puan) tarafından
Aminn cnm :)
(1,024 puan) tarafından
Benim iki çocuğum var kızım 3 yaşında oğlum 2 aylık  ;-)
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından

16 günlük kızım var başkada çocuğum yok 16 gün önce doğum yaptim normal doğum oldu

(25 puan) tarafından
Bnden bıgun sonra olmuş bende normal bıde esım bugun askre gdyo yarın bn doğuruyorum bide boyle oldu babasnın gtmesını bkledık :)
0 oy
(6 puan) tarafından

17+4 gunluk hamileyim cnm henuz prensesime kavusmama cook var. Ve 30 aylik bir oglusum var:)))))

(25 puan) tarafından
Masallahh allah sağlıklıca almayı nasıp etsın cnm buyumus senınkı ıyı koymusun arsnı bnmkı kucuk dha
(6 puan) tarafından
Aynen cnm ama bana hala kucukmus gibi geliyor bazen biraz daha mi bekleseydim acaba diyorum
(25 puan) tarafından
Yok canım ıyı arası buyumus artık yuku fazla yoktur :)
(6 puan) tarafından
Yok canim hala ayni buyudukce yuk cogaliyo ama konustugu icin cok daha guzel tabi :))))
0 oy
(18 puan) tarafından

Benimde 5 yaşında bi oğlum 24+4 haftalık hamileyim ve bu arada 21 yaşındayım :-):-)

(25 puan) tarafından
Erken ewlılık bn gıbı bnde 16 yasımda kızımı dogum yptım suan 18 yasındym ıkıncı kızımı dogurdum :)
(18 puan) tarafından
Daha güzel ama insan bazen sıkıntı yaşadığı nda pişman oluyor ama elhamdülillah rabbim sabır veriyor
(25 puan) tarafından
Ben esımden dolyı bı kac pısman oldum ama suan şükrediyorum rabbim herseyın en guzelını nasıp etmiş bızede şükretmek dusuyo sorunsuz evlilik yoktur :)
(18 puan) tarafından
Aynen bende ama tabi dedigin gibi sorunsuz evlilik yoktur rabbim onları ıslah etsin inşallah
0 oy
(355 puan) tarafından

30+4 qunluk hamileyim ve ilk bebeqim olucak insAllah. Hasretle oglumun gelmesini bekliyorum ❤❤

(25 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla kucgna almyı nasıp etsin cnmm :)
0 oy
(13 puan) tarafından

2 çocuğum var buda 3 uncu 11+1

0 oy
tarafından

27 haftalık hamileyim ilk cocugum ilk oldugu icin mi bilmiyorum ama bisey olcak diye aklım cıkıyo allah sag salim herkese nasip etsin 

(25 puan) tarafından
Amın canım cumlmze
0 oy
(96 puan) tarafından

Yeni sayılırım 1 ay önce doğum yaptim daha kirkimiz çıkmadi

(25 puan) tarafından
Benmde 37 gunluk bebegm :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 289 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Huzur içimde (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nehir13 (51 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...