0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ortaya birşey attınız bari insanlara cvp verseydiniz özel msj atın dediniz  cvp vermeyip ortadan kayboldunuz 

11 Cevaplar

+1 oy
(774 puan) tarafından
Her halta inanıp peşine düşmeyin yaa. Emeksiz para diye bir sey yok.
(1,467 puan) tarafından
+++++++++++++++++
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Kız inanma böyle şeylere öyle olsa ooo herkes yapar para lazım herkese zam üstüne zam yakında ısınmak için doğalgaz yerine sevgi bağı altında penguenler gibi ısıncaz:D

0 oy
(373 puan) tarafından
yalandır o cnm bi sor hadu  uygulaması  var 5 krs icn 10 soru cvb veriosun  1 ayda 4 lira kazniosun kesin öyle saçma seyelrdir
tarafından
Ben o sor hadi uygulamasinda 1 haftada 46 lira kazandim. Sen uygulamayi anlamamissn:)
0 oy
tarafından
Ben inanmiyorum ona ya kul hakki
0 oy
(4 puan) tarafından
Cnm bn admine yazdım gerçek değilmiş  o insanları kandırıyo pislik 
(4 puan) tarafından
Zaten bn mesaj attıktan sonra post silinmiş bilmiyorum neden uyarmadı
(3,816 puan) tarafından
konu sahibi oyle biri degildi yorumlarindan tanidigim kadariyla
(4 puan) tarafından
Bilemem admine attığım ekran görüntüsü aticam
(4 puan) tarafından
Şahsınamünasır ın bahsettiği şekilde bir kazanç yöntemi yoktur. Görmezden gelebilirsiniz.
(4 puan) tarafından
Görüntü sığmadı büyük geldi kopyaladım bnde bu mesajı admin attı
0 oy
tarafından
Sahsınamunhasır adlı kullanıcı bekleniyorsunuz:D
tarafından
Çıkmıyor adı göremedim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yazik ya böyle de insan kandırmak ne bileyim.çıkıp şaka yaptık der sonrada .ama hiç kimse gülmedi hala böyle şeylere inanan insanlar var az dikkatli olun ya öyle şey mi olur 
tarafından
Tek maaş faturalar yüksek geliyor bebek var masraflar ay sonuna elde birşey kalmıyor eksilere düşülüyor 500 TL dogalgaz gelmiş kafadan o oraya gidiyor insanların ihtiyacı var 5 10 kuruş için bişeyler yapmaya çalışıyor insanlar
(6,825 puan) tarafından
Doğru söylüyorsn ama netten yazılana değil de elden olana dikkat et cnm buralar hep yalan dolan kimse is vermez öyle basit boşa umut boşa laf burdaklrn yaptığı ne diyim aslı yokTr yani bn ztn inanmadmdi
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Ya böyle şeylere inanmayın kolay yoldan para kazanmak diye bişey yok oldu google de kalem aratıcam para gelicek ☺☺☺☺☺☺☺☺ 

Kendi menfaatleri için bu reklamlar ☺☺☺☺☺
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sahsina munasir nerdesin kiz 

Ben inanmıyorum  yaaa 
0 oy
tarafından
Kız niye inanıyorsun böyle şeylere :) 
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Hee evet böyle bir post açmışdı aslı astarı neymiş hatta dedimki yorumda burda anlat da bizde bilek diye ses seda gelmedi bidaha özelden de yazdım ben ona dönmedi geri şahsına münhasır yaz üyelerden hemen çıkıyo buda eski postu  
tarafından
Bu duruyor ama digerini kaldırmış aramada kalem yazıyorsun 10 defa o başa geliyor fln diye öyle birşey de yazmıştı msjlardan bakıyorum kaldırıldı yazı post
tarafından
Haa onu kaldırmış nedense bende anlamadım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 174 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 526 göst.
0 oy
2 cevap 568 göst.

377,311 soru

11,291,574 cevap

34,706 kullanıcı

...