0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından

Kızlar kızım 13 aylık ve ben aşırı derecede gribim öksürmekten içim acıyor artık 3 gün rapor aldım başımı kaldıracak durumda değilim. Kızım bana çok düşkün kucağımdan hiç inmek istemiyor ona grip geçmesinden korkuyorum zaten burnu akıyor gibi babaanesine gönderdim hem ben dinlenir çabuk iyileşirim hem de kızıma grip geçmez diye düşündüm ama şimdiden çok özledim ya  :(

11 Cevaplar

0 oy
(1,466 puan) tarafından
3 kat ağızlık takarım yinede ayrılmam :(
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
anamm biz terapistmiyiz eger oyleysek niye ben kendimi tedavi edemiyom hani ben bilmiyosam burdaki arkadaslar terapistse onlarada soruyom niye beni tedavi etmoyorsunuzzz
(119,434 puan) tarafından
Sicak suya oturdumda geldim son 1 haftam yaa birakta tadini cikariyim ☺️
(2,840 puan) tarafından
birakmamm git bi on defa merdiven in ve cik yörü
Tm kiz senimi kircam iner cikarim simdi
(2,840 puan) tarafından
temam kos gel hadi :)
Yoruldum kiz
0 oy
(3,866 puan) tarafından
babaannesinin iyi bakacagina inaniyorsan bence mantikli olani yapmissin , insallah hemen toparlanirsin
0 oy
tarafından

Gecmis olsunn canimmm <3 hemen iyiless hemen al yavrunu yanina <3 bu surecte bol bol sivi tuket ki cabuk kalk ayaga

(124 puan) tarafından
İnşallah canım sağolasın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla teselli edemicem maskeyle gezerimde yollayamam çocugumu
0 oy
Bence git geri al  
0 oy
tarafından
Ayy hayatta göndermem ben uyuduğunda bile özledim diye uyandiriyorum ben hasta olduğumda eşim daha çok ilgilenir kızımla 
(124 puan) tarafından
Eşimle hiç durmuyor dün denedim olmadı yanında olduğum zaman hep benle olmak istiyor beni bırakmıyor yanında olmayınca aramıyor
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben doğum yaptigimda hasta oldum maskeyle dolandım evde
(124 puan) tarafından
Ben de ilk zamanlar hasta olmuştum o zaman ben de öyle yapmıştım çünkü o zaman çoğunlukla uyuyorlar kızım sürekli peşinde gezmemi istiyor şimdi yürüyor çok hareketli ve benim gerçekten gücüm yok bugün inşallah yarın iyi olurum ve kızımı almaya giderim
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Ay ben kızımı yollasam acaba nasıl olurum bilmiyorum :) ama onun iyiliği için göndermişsin
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Babaannesini cagirsaydin keske senin evinde ilgilenseydi ben dayanamam gormemeye uzaktanda olsa bakmam lazim 
(124 puan) tarafından
Çağırdım gündüz hep bizdeydi kadın ama kızım ben yanında olunca illa benle olacak kaynanama sallatmadı bile kendini ben yanında yokken öyle yapmıyor canım
(2,172 puan) tarafından
Gecmis olsun canim insallah hemen atlatirsin alirsin kizinida. Onun iyiligi icin ozlesende hasta olunca daha kotu iylesmeye bak sen. Tavuk corbasi iyi gelir tursu limon sarimsak sogan bol bol tuket
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Uyumak İcin gun ıcınde falan neysede 3 gun yapamam kucuk daha buyuse biraz kalır gelir hafta sonu falanda 
(124 puan) tarafından
Yok canım 3 gün rapor aldım ama 3 gün görmeden yapamam allahın izniyle iyi olursam yarın alırım kızımı

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 845 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayriye_6464 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 231 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yasem1234 (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 474 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.