0 oy
1,796 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Ne zmn bişey aşersem ki öyle sayılıdır pişman oldum bahaneler bulur uyuyorsa sırf kalkmamak için Bir sürü laf söyle Ne bilim kolay bişeydir istediğim şimdş nerde bulunur kiiii Die bır sürü sey söyler sizinde öyle mi 

60 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Önceden almazdı ama artik alyor sagolsun ama aldiktan sonra herkese söyler canı şunu istedi aldim dye
(143 puan) tarafından
Valla benımki inan alana kadar var sürü laf ederrrr Hele uyuyorsa o pis uyku yüzünden kalkıp almaz
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından

Benim ki aldiktan sonra laf eder :D 

(867 puan) tarafından
:))))))))))))
(451 puan) tarafından
Ama bn direkt istemiyorum aksam is cikisi ararim canm ya kizin bugun bende bunu istedi derim soz konusu kiziysa hemen alir :))
(143 puan) tarafından
Onada razıyım sinirden ağlama derecesine getiriyor
(451 puan) tarafından
Kiz bahane uydurdu iste hemen isteme bn ilk hamileligimde hemen isterdim getirirdi ama ikinci hamilelikte basta isterdim getirip laf yapardi artk kizimi bahane ediyorum :)))
tarafından
Laf eder neye aliyo sanki çocuk onun değil kıl oluyom boylelerjne:))
0 oy
tarafından
Hamileye canının istediğini yedırmek ne kadar sevaptır bir bilse ahh .. çok şükür eşim o konuda iyidir hamileykende alırdı istedimi şimdide
(143 puan) tarafından
Ne güzel valla maşallah
0 oy
tarafından

Valla karpuz aserdim gece 1 bucukta gidip bulup aldi canim kocam<3genelde gece istemezdim zaten

(143 puan) tarafından
Hmmmm ne güzel işte
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hiç asermedim ki :) bu şey çok seviyordum istedim abim toplayıp getirirdi 
(434 puan) tarafından
Yaa ben de aşermedim zaten bir ay erken doğum yaptım bazen nazlanıp istiyordum :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hemen alır sağolsun. Zaten öyle çok aşermem olmadı bir kere böğürtlen aşerdim internetten söyledik hemen yarım saatte geldi. Bide su böreği aşermiştim hemen akşam aldı gelirken. 
(143 puan) tarafından
Benımde öyle kuzum bugün sadece ayıptır söylemesi börek ayran istedi canım bu saat oldu hala yatıyor sırf belki alır Die Aç bekledim hala yatıo edemedim canım sıkıldı kavga ettim o pis uykusu yok mu bıktım artık ya
0 oy
(6,825 puan) tarafından
3 tane erige kış günü 35tl para verdi yeşil erik .desene yatıp kalkıp kocişime şükür etmeliyim çünkü tek kelime etmedi. Ne istediysem de aldi.öyle az aserenler biri de değildim hea :)) tv de görsem cnm ister yoldan geçerken görsem ister ne desem ikiletmedi ağzını bunnunu yiyim gelsin de :))
(155 puan) tarafından
Kuzum su an bes aylik :-) sizinki
(6,825 puan) tarafından
6 aylık  cnm bnm ki de :)
(155 puan) tarafından
Saqlicakla buyut
(6,825 puan) tarafından
Amin inşallah teyzesi hepimiz ins
(1,615 puan) tarafından
Sen yine iyi vermişsin benim te Antalya'dan geldi 50 TL verdik 3 tanesine yedim zaten hiç beğenmedim papaz eriğimiş :D yedikten sonra ay biz buna mi para verdik yazık dedim :D
0 oy
tarafından
gidib alalım der ama ben gitmem akşam akşam nerden bulcaz deye 
(143 puan) tarafından
Desene seninki tam tersi benım kide bulunacak sey ama sanki hiç bulunmayacak bişeymiş gibi davranır
tarafından
Bazı erkekler öyle uğraşmak istemez
0 oy
(586 puan) tarafından
Benimki yatmadan önce şöyle bişey ister mi cnanin der benimki bı kere poşet dolu coklata aldı :))) cnm eşim 
(143 puan) tarafından
Hahahahha afiyet olsun ne güzel işte düşünüyor :-D
(586 puan) tarafından
Ama sonradan bı ton laf ediyo ilk başta hoş güzel hahahahha
0 oy
(220 puan) tarafından
Alırdı sağolsun istedim yoksada bulmak için çabalardı en azından Allah razı olsun ondan
(143 puan) tarafından
Ayyy maşallah Ben onada razıyım ama istediğim şeyler öyle bulunmayacak sey değil ya o zoruma gidio
(220 puan) tarafından
Ama çok sevap canım keşke bunu bilse esin umarım sana Her istediğini alır çok mutlu ol
0 oy
tarafından
Alır kuzum düşün hamile değilken bile canım gecenin 2 sinde birşey istemişti almaya gitti 1 saat aramış alıp gelmisti
(143 puan) tarafından
Şanslısın evliliğin ilk günleri öyleydi sonra bilmiyorum değişti Hele o pis uykusu yok mu deliriyorum ona kalsa sabahtan geceye kadar aralıksız uyur
tarafından
Yok kuzum benimki uyusa bile kalkar alir
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Hemen kalkip gitmeyeceğini  bildigim icin asersemde demedim yani. Kirk nazla getirdikden sonra hic getirmesin. Yarin alirim tuhh dışardayken  deseydin falan filan. Benim esimde o konuda iyi degildir.:/. Hani eninde sonunda alir gunler gunler sonra. Oyuzden istemedim hic bise canim.
(143 puan) tarafından
Hmmmmm sende bendensin desene
(7,411 puan) tarafından
Aynen canim oan isteyince almaz ben unuturum artik hevesim gecer bakarim almis gelmis. Naparsin iste can cikar huy cikmaz bacim
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben hiç asermiyorummm niye. Bikere kestane aserdim 10 kilo almış getirmiş bidaha asermedim:D
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Onun ruh haline gire degisiyor
0 oy
(351 puan) tarafından

Aralığın ortasında erik istemiştim bir sürü laf etti sonuç yine de aldı :D tabi önce bi pişman eder 

(143 puan) tarafından
Erkek milleti valla ya
0 oy
tarafından
Evet aynı böyle benim eşimde her istediğini yemek zorunda mısın der çok zor alır istediğim şeyi gönüllü almaz beni kaç kere ağlattı bunun için bende artık bişey istemiyorum canım çekse bile çocuk gibi hayır onu almam demesi beni bitirdi mikrop 
(143 puan) tarafından
Valla öyle bende öyle sırf bunu bildiğim için aşermem de boşver diyorum demiyorum ama inan kac gün aklımdan çıkmıo
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Hepi topu bi iki şey aşerdim onda da hiö öyle gece gündz git al demem zaten almaz gece fln desem hani bulalım yiyeyim içimde kaldı diyodum annem bulup yedirdiği halde aman çok şeysin aşerilir mi yemesen nolcak tarzı düşünüyodu yaşamayan bilmez rüyalarmda yiyodum annem bulunca yerken ağladım bile hatta hamilelik çok farklı bşy ama bazı erkekler bunu anlayamıyo 
(143 puan) tarafından
Kuzum ya kıyamam valla anlam veremiyorum ulan senin çocuğunu doğurucm sonuçta demi farklı bir duygu Ya elimde değil öyle pis boğaz da değilim halbuki ablası hasta olsun gece kac olursa gider alır gelir bunu görünce zoruma gidio
(5,376 puan) tarafından
Bu erkeklerle işimiz zor ne diyim bn artk milleti duydukça en azından kötü değil yine diye kendimi avutuyom :)
tarafından
Maalesef bize de bu düşmüş çetrah yapacak bişey yok düzelmiyor daha yeni evli sayılırız düzelir diye umut ediyorum ama bazen kendimi kandiriyorum gibi geliyor Allah bize sabır bu koca kafalı kocalarımıza da akıl fikir versin tek duam bu yani çünkü mesela arkadaşlarıyla yemeğe gider benle assslaaa ve assslaaa gitmez niye böyle yapıyor bilmiyorum
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Gece 1 de ilk defa karpuzlu soğuk çay çekti canım ilk ve son aşermem di evden ni kalktı 2 petrol gezdi 
(143 puan) tarafından
Ne güzel valla
0 oy
(10,506 puan) tarafından

Asermek ne bilir miki alacak almaz umrunda bile olmaz :'(

(143 puan) tarafından
İnsanın zoruna gidiyor demi öyle pahalı şeyler de değil ha vallahi değil Ama gel gör ki o lafları tavırları hiç almasın daha ıyı
(10,506 puan) tarafından
Gitmez mi canım ama kendi istedi mi koşarak gider asla bisey istemedim istesem ne olacak biliyorum ama bi ara baya aklımdan gitmedi istediğim şey ama yemeden hamileligim bitti tabi
0 oy
(3,617 puan) tarafından
33 hafta olduk ilk defa geçen salı eserdim saat 11di ve bakkallar burda 8 9 dedin mi kapanıo esim dedi ciddimisin dedi evet çok canim cekti dedim bakkalciyi aradi kari aseriyo iki dk bakkalı ac geliom dedi gitti aldi geldi ikiletmedi bile

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 149 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 407 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.