0 oy
3,311 göst.
Aile kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Kızlar Asena'm 7 aylık olacak ayın 18inde ve ben emziriyorum yavrumu. Adet düzensizliğim oluyordu, doğumdan sonra 2 kez adet oldum. Yine günüm geçmişti baya ama düzensiz oluyor diye üstüne düşmedim. Bugün içimdem bir ses git test al dedi yaptım ve hamileyim çok duygulandım, ağladım ve şu an bunu yazarkende ağlıyorum :'(

Herşeyin hayırlısını tabii Rabbim bilir şükürler olsun ama başarabilir miyim 2 çocuğa bakabilir miyim ben. Duygularım alt üst kafam allak bullak, bebişim daha çok küçük ona ilgi verebilir miyim çok korkuyorum :(

Yarin kan testi yaptırcam bakalım hayırlısı..

Lütfen kötü yorum yapacak yazmasın, işte şeyini tutsaydın yok işte korunmuyor muydun demeyin bunları bana..

image

76 Cevaplar

0 oy
(644 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm allah analı babalı buyutsun beraber büyürler 
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım nasibi şimdi demek ki yavrunun. Beraber büyürler ilk zamanlar belki zorlar ama yaş arası az olan çocuklar çok güzel yoldaş oluyor birbirine. Hiç sıkma canını
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun, umarım başarabilirim bunu ❤
0 oy
(586 puan) tarafından
Cnm  herşeyin hayırlısı olsun benim ablam üst üste 6 tane çocuk getirdi ve bakiyorda hepsine sende baka bilirsin cnm ♥️ Allah yardım eden
(10,046 puan) tarafından
Maşallah ablana kuzum herşeyin hayırlısı tabii inşallah başarırım ❤
0 oy
(527 puan) tarafından
Kizım 6 aylıkken hamıle kaldım ve 17 haftalık hamıleyım kızım 10 aylık halada ne yapacağımı bılmıyorum gece tek emzırıyorum o istemiyor gündüz tek derdım kizım küçük perisan olur dıye esım yardım ederdim diyor bakalim
(10,046 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kuzum sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah neden bakamayasın birlikte büyüp  giderler sağlıkla inşallah. Rabbim uzun ömür  versin ikisine de bi annenin başaramayacağı bisi yoktur ❤
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim Semoş Amin inşallah Allah razı olsun ❤
0 oy
(3,118 puan) tarafından

Hayırlı olsun :)

(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim:)
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Bisey olmaz kuzum hicccc canini sikma bnm yengem de ilk yegenimi dogurdu 40 çikti yine hamile kaldi oda boyle diyodu senin gibi ama simdi bi gorsen birlikte buyuduler yengem iyikide olmuş diyo hic canini sıkma Allah kolaylik veriyo
(10,046 puan) tarafından
Inşallah başarabilirim kuzum Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsinm. ❤
(7,971 puan) tarafından
Aslan gibi kadinsin sen 1 degil 10 taneye bakarsin
0 oy
(3,445 puan) tarafından

Anaaaa kız ciddi mi ?

Hayırlı uğurlu olur inşallah varsa geleceği zaman bu oluyor
İkiz gibi büyürler üzülme sen
(10,046 puan) tarafından
Valla kuzum ciddi ciddi çıktı testte yarın net sonuç için kan testi vercem:(
Teşekkür ederim canım benim hayırlısı herşeyin umarım başarabilirim
0 oy
(5,007 puan) tarafından

Ablam nasibi varmış hayırlısı sağlıklı bir  evlat olsun inasalah üzülme sen ikisinide bakabilirsin sen çok iyi tatlı bir annesin<3<3

(10,046 puan) tarafından
Kuzum benim Amin inşallah Allah razı olsun umarım başarabilirim ❤❤
(5,007 puan) tarafından
Allahın izniyle inşallah başarırsın sen ablam benim ❤❤❤
0 oy
(434 puan) tarafından
Bende bebegim 7 aylikken hamile kalmistim ayni sen gibi simdi biri 3 biri 2 yasinda masallah yavrularim ilk zmaanlar biraz üzülüyorsun tabi ama merak etme az hareketlensin cok hosuna gidicek canim Allaha sukur iyiki varlar diyorum suan :)
(10,046 puan) tarafından
Oyy moral oldu valla kuzum herşeyin hayırlısını nasip etsin Rabbim inşallah canım umarım ben de başarabilirim:)
(434 puan) tarafından
3.ye hamileyim ayrica :Dd Allah kolaylik veriyo canim saglikli olsunlarda
(10,046 puan) tarafından
Maşallah kız sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah canım:)
(434 puan) tarafından
Amin  canim hepimize :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ayy ebrumm yaaa cok duygulandimm beraber buyurler sakin uzulme hakkinizda bu hayirlisiymus demek 
(10,046 puan) tarafından
Mesoşumm benim duygularda şelale bugün Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah kuzum umarım başarabilirim :)
(5,519 puan) tarafından
Bak canim ben 20 yasindayim iki cocugum war yanimda kimsem yokk basardim basariyorum sende basarirsin korkma sakin
(10,046 puan) tarafından
Maşallah kuzum sana ben de 26 yaşındayım bakalım başarabilcemmi:)
0 oy
(10,827 puan) tarafından

• Ayyy canım çok sevindim neden bilmiyorum sen yaparsın cnm neden yapamayasın rabbim nasip etmiş ne güzel kolaylık versin inşaallah <3hayırlısı ile al kucağına kuzum 
(10,046 puan) tarafından
Beyzamm canım benim Amin inşallah Allah razı olsun kuzum umarım başarabilirim:) ❤
(10,827 puan) tarafından
Başarırsın kuzum ben başarırsam herkes başarır ilk.once o testte ikinci çizgiyi gördüm şok oldum ağladım bir sürü ama rabbime şükür herseyde vardır bir hayır:)sağlıcakla al kuzum kucağına
(10,046 puan) tarafından
Sen de mi 2.ciye hamilesin kuzum sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah canım:)
(10,827 puan) tarafından
Evet canım hamileyim bende amin canım ınşaallah rabbim.herkese nasip etsin inşaallah
0 oy
tarafından
Cnm biraz once nununla ilgili bi post actim gordun mu bilmiorum ama hic korkma hersey o kadar guzel oluyo ki :))) simdiden hayirli olsun cnm :))
(10,046 puan) tarafından
Kuzum inan hiç bir yere bakamadim duygular şelale birazdan bakacağım inşallah:) Teşekkür ederim balim Amin inşallah Allah razı olsun:))
0 oy
tarafından

hayırlı olsun canım baksrsin ds yaparsın ds hepimiz bi sekilde üstesinden geliyorux rabbim hsyirlisiyla.kucağına almsyi nasip etsin inşallah :D

(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun inşallah başarırım balım:)
0 oy
(798 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm . Kac yasindasin
(10,046 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah:) 26 yaşındayım balım
(798 puan) tarafından
Keske benimde yasim genc olsaydi biraz ikinciyi dusunurdum:(
(10,046 puan) tarafından
Kaç yaşındasın ki kuzum
(798 puan) tarafından
35 olcam nisanda:(
(10,046 puan) tarafından
Kız g ec değil ki yaşlı mi o
0 oy
tarafından

Hayirli olsun canim <3

(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Çok güzel Bi sye bence hiiic düşünme ha süt mevzusu bazı doktor doğuran bazısı 3 ay kes diyo şahsen ikisi bir buyur zor olur evet ama olsun syeini tutulacak Bi şey yok ikisine de verirsin ilgi sevgi korkma 

Hayırlı olsun Rabbım kucağına da alırsın 
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun umarım başarabilirim ya ❤ yarın bi kan testi vereyim net sonuç alırım inşallah
0 oy
tarafından
Aaa ebrum şok oldum şuanda bi yandan da sevindim hiç ağlama bile bak ne güzel işte en kısa zamanda kan testide yaptır 
(10,046 puan) tarafından
Ben de şok oldumm Minnakkmm duygular şelale şu an hazır değilim ama Rabbimden gelene şükürler olsun yarın sabah vercem kan testi hayırlısı bakalim❤❤
tarafından
Haber et mutlaka ❤❤
(10,046 puan) tarafından
Ederim kuzum yarın ❤❤
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Oohaaaa ebruuu hamilesin bem şooookkkk
tarafından
Kızz naptınnn merak ettim
(10,046 puan) tarafından
Ohaaaa yaa Sevdamm ben de böyle şok oldum ve duygular şelale hayırlısı bakalım:)
(120,691 puan) tarafından
Asenam bak abla oluyooo

Rahimem 3cm acilmam varmis ebe geldim dr heran dogabilir dedi bekliyom bakalim
tarafından
Ha gayret kuzum  az kalmış
0 oy
tarafından
Canım benim emzirirken bu şekilde pozitif çıkması çok normal kan testi daha nettir o yüzden dur bakalım hemen sevinip yada deri  düşüncelere dalmayalım allahım hayırlısını versin inşallah sen doğum yapana kadar zaten asena 16 aylık olur az çok kendini kurtarır ikisi bir büyürler ") 
(10,046 puan) tarafından
Kuzum benim inşallah öyledir hiç hazır değilim ama Rabbimden gelene şükürler olsun. Yarin kan testi yaptircam bakalım hayırlısı hamile isemde umarım başarırım canım benim ❤❤:)
tarafından
Basirirsin bebeğim neden başaramayasın herkes nasıl başarıyor ") rabbim nasip etmişse vardır bir bildiği hem ben hep ne derim allah bilir kulunu ona göre vurur çulunu;)

İlgili bir soru bulunamadı

396,380 soru

11,856,843 cevap

35,952 kullanıcı

...