0 oy
3,253 göst.
Aile kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Kızlar Asena'm 7 aylık olacak ayın 18inde ve ben emziriyorum yavrumu. Adet düzensizliğim oluyordu, doğumdan sonra 2 kez adet oldum. Yine günüm geçmişti baya ama düzensiz oluyor diye üstüne düşmedim. Bugün içimdem bir ses git test al dedi yaptım ve hamileyim çok duygulandım, ağladım ve şu an bunu yazarkende ağlıyorum :'(

Herşeyin hayırlısını tabii Rabbim bilir şükürler olsun ama başarabilir miyim 2 çocuğa bakabilir miyim ben. Duygularım alt üst kafam allak bullak, bebişim daha çok küçük ona ilgi verebilir miyim çok korkuyorum :(

Yarin kan testi yaptırcam bakalım hayırlısı..

Lütfen kötü yorum yapacak yazmasın, işte şeyini tutsaydın yok işte korunmuyor muydun demeyin bunları bana..

image

76 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
miratech bazen yanlis cikariyo canim ablam da iki defa yapti pozitif cikti ne sevinmistik en iyisi kan ver sen 
(10,046 puan) tarafından
Ayy ciddi misin kuzum hiç te hazır değilim tabii Rabbimden gelene şükürler olsun hayırlısı yarın sabah kan vercem canım
(2,181 puan) tarafından
aynen canim iki defa ayni testten yapti ikiside pozitif cikti bi sevincle kan verdi negatifmis megerse :/ kan en iyi net sonucu veriyo zaten yarina hayirli haberlerini bekliyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tebrik ederim canım asena büyümüş zaten kardeşi dogana kadar biraz daha büyür. Bence üzülme. Nasıl korunuyirdun canım sakıncası yoksa öğrenebilir miyim 
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim hayırlısı olur inşallah. Ben ilk 4 ay hap kullandım cerazette sonra eşim korundu ama sonuç bakalım yarın kan testi sonuçu ne çıkacak hayırlısı
0 oy
(451 puan) tarafından
Takdiri ilahi canm mileti takma sen hayrlisi olsun insaallah hayirli saglikli evlat olur bisver skma canini
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum benim inşallah Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Hayırlı olssun canım asena büyümüş zaten kardeşi dogana kadar biraz daha büyür inşallah. Nasıl korunuyirdun canım sakıncası yoksa öğrenebilir miyim 
0 oy
tarafından
Hakkin da hayırlısı olsun kuzum rabbim verdiyse vardır bir bildiği üzülme kuzum 
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum benim inşallah Allah razı olsun yarin kan testi vercem bakalım net sonuç çıkar ❤
tarafından
Aynen kuzum kan tahlili tam neg olur Hakkin da
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını versin inşallah güzel anne ❤❤
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim balımm inşallah Allah razı olsun ❤❤
0 oy
(25,223 puan) tarafından

Bacım bakan nasıl bakıyo bakıyo millette 3 tane var :D çok sevindim valla hayırlı olsun darısı ilkini dogurunca başıma inşallah :D

(10,046 puan) tarafından
Ama ben başarabilirim dimi :( sağol kuzum benim teşekkür ederim kan testi vercem yarin bir de bakalım .net sonuç:) Amin kiz istiyorsan inşallah olur:D
(25,223 puan) tarafından
Başarırsın kız niye başarmıyasın analar başarır :D
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Yaaa çok sevindim canım seni tebrik ederim hiç üzülme çokta güzel bakar ilgi gösteririm bence 
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim inşallah yapabilirim ❤❤
0 oy
(4,557 puan) tarafından

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah<3

(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından

Bakarsın cnm ne güzel pes pese büyürler olan olmuş güzel yanlarına bakcksin artik:)

(10,046 puan) tarafından
Inşallah kuzum benim inşallah:)
0 oy
tarafından
Oyyy güzel yürekli anne seni. Hayırlı olsun bitanem rabbim kolaylığını veriyor kuzum . Sağlıkla al kucağına inşallah 
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim Siboşumm canım. Amin  inşallah Allah razı olsun kuzum ❤❤
0 oy
tarafından

Hayirli olsun inşallah , her iki evladınida gül gibi bakarsın buna eminim, 

Sen güçlü bir kadın 

Çok güzel bir annesin ,❤❤❤

(10,046 puan) tarafından
Oyy canımsın sen ya teşekkür ederim bitanem, Rabbim kolaylığını verir inşallah. Çok teşekkür ederim ❤❤❤
0 oy
(2,840 puan) tarafından

ayyy en cok korktugum Ebrummm<3 bende adet hic olmadim dogumdan sonra 7aydir :( yarin bende test yapcam insallah benim yokdur cunku riskli olur bidahaki dedi dr asla kabul etmiyo beni:( hayirlisi neyse o olsun

(10,046 puan) tarafından
Didomm hayırlısı herşeyin kuzum Rabbimin vardır bir bildiği. Emziriyorsun dimi sende belki ondan düzensizdir kuzum yine de bi test yap hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤❤
(2,840 puan) tarafından
amin canim sende uzulme sakin rabbim inanki kolaylagini verir Ebrum valla baka ne guzel arkadas ikiz sirdas gibi buyucekler bi de boyle dusun 1 yasini gecmis Olcak Asena da valla ne tatlis abla olur o kurban oldugum Sen guclu bi annesin inan bunuda basarabilirsin cok guzel evlat yetistiriyosun korkma kuzum korkma
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah ya yarın bi de kan testi vereyimde sonuç net olur Didommm
0 oy
tarafından

Bende bakıyorum iki çocuğa sende bakabilirsin üzülme yiyecek ekmeği içecek suyu varmş annesi olsun varsın hayırlısı olsun 

(10,046 puan) tarafından
Inşallah başarabilirim ya çok korkuyorum Amin inşallah Allah razı olsun
tarafından
Valla sevindim senin adina inan bana üzülme bak bende bakıyorum birisi 4 yaşında birisi 4 aylık ebru korkma eminim sen bunun üstesinden geleceksin
(10,046 puan) tarafından
Bir de ben 2.çocuğu asla istemem diyordum büyük laf konuşma diye boşuna dememişler hayırlısı artık inşallah ya :(
tarafından
Tabikide hayırlısı olsun içini ferah tut sen biraz zorlanırsın ancak en fazla doğumdan sonra 3 ay zorluk çekersin ondan sonra gazını kendi çıkarıyo herseyi düzene giriyo sen bi kan ver bakalım emziriyosan ondanda pozitif olurmuş rabia da öyleydi de kan verdide negatif miş ya mutlaka paylaş bende bağlatmak istedim ama yaşım küçük olmuyomuş sadece özel yapıyomuş bu işi bide günah falan diyolar ne bilimmm amannn kadın olmak ne kadarda zor yaa :(
0 oy
(405 puan) tarafından

Yaa hayırlı olsun ❤️ hiç sıkma canını ikisi bir arada ikiz gibi büyürler farz et ki ikiz çocukların var birini ilgisiz bırakıp diğeriyle ilgilenebilir misin ? Hem gelen bereketiyle geliyor :)

(10,046 puan) tarafından
Haklisin kuzum çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah başarabilirim:)
0 oy
tarafından
Benle kiz kardesim gibi olmus  hayirlisi olsun
(10,046 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Ebu gülmekten duramıyorum şuan biz Tuğbayı beklerken sen çıktın :D :D kız öyle diline doladı ki en sonu birini buldu bu bebek :D 

Şaka bi yana hayırlısı olsun hakkında Rabbim böyle uygun görmüş canım inşallah sağ salim alırsın kucağına yavrunu başarırsın elbet ilk çocukla beceriksiz bizler başa çıktık sonrasında hayli hayli bakarız Allahın izniyle❤❤
(10,046 puan) tarafından
Kiz valla bugün benimde aklıma gelmedi değil hiç te gülmedim dalgada geçmedim kızla:/
Amin kuzumm inşallah Allah razı olsun başarabilirim umarım vardır bundada bir hayır ❤❤
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Tatlim belkim emxirdigin için boyle cikti hatirlarsan rabiau ninda boyle teste pozitf ckmsti 
(10,046 puan) tarafından
Ciddi misin Ceroşsumm hiç hazır değilim ama Rabbim böyle hayırlı gördüysede şükürler olsun yarin kan testi vercem bakalım net sonuç çıkar
(2,201 puan) tarafından
Aynen canim tabiki ya aaa niye sikiyon canini hicde sikma sen kan testi kesin sonuc ama bnce emzirdigin icin yani benim icime oyledogdu ne agliyon bak smdi ha aaa kalk cay koy icek ❤❤❤❤
(10,046 puan) tarafından
Ayy Allah'ım inşallah öyledir kuzum nolur ya en azından asena 2/3yasinda olsun koyalım kız çay valla olsada olmasada hayırlısı herşeyin ❤❤❤
(2,201 puan) tarafından
Cok haklsn kuzum anliyom senii :* du bakam ver kan da haber et
Benimki 2 sekerli olsun :))
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Hayirli olsun gulum Allah anali babali buyutsun hic korkma Rabbim bakma gucude imkanida kuvvetide verir :) ikiz kardes gibi buyurler evellah sen annesin herseyim ustesinden gelirsin tebrik ederim ❤
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun:) umarım başarabilirim ya çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım bakarsın hemde gül gibi ALLAH vermişse vardır bi bildiği sen canını sıkma hep düşün ki biz bilmeyiz hakkımızda hayırlı olanı YARADAN bilir biz kullar sadece imtihan ediliyoruz inşaallah hakkıyla bu sınavdan geçeriz 
(10,046 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah Allah razı olsun, Rabbimden gelene şükürler olsun. Inşallah bu imtihanı geçer  ve başarabilirim ❤

İlgili bir soru bulunamadı

384,964 soru

11,513,967 cevap

35,174 kullanıcı

...