0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ponçikoslar nasılsın iz beni sorarsanız bomba gibiyim sallanan göbeğimle yuvarlanıp duruyorum. Şorum su tekrar anne olmak istiyorum oğlum 6 aylık ikisi beraber büyüsün ben de oğlum büyüyüp tam rahata alismisken tekrar bocalamak istemiyorum bu yüzden bebiş düşünüyorum çocuklarının arasında az yaş farkı olanlar zorlandı iz mi odeal yaş farkı nedir sizde? Ha bu arada bu kilo ile tekrar hamile kalırsam sağlığimdan olurum kilo vermek için sirkeli su falan böyle şeyler deneyen var mi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Neden bilmiyorum ama istemsizce bende tekrar dogurmk istiyorum :/
tarafından
Sıra sıra doguralim ahshha
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Zorluklari tabikide oluyor ama guzellikleride o kadar cok ki canimm
tarafından
Aradan cikarivereyim diyorum bitanem :Fafaf <3
0 oy
(3,856 puan) tarafından
hamilelik doneminde asla 2. yi yapmayacagim demistim . kizim 8 aylik 2. yi istemeye basladim .hamilelikte 20 kilo aldim veremedim . 78 im su anda . 60 a dusmeden hamile kalmamam lazim . yoksa 100 un ustune cikarim kesin . 
tarafından
Bende 25 kilo aldım bitanem 15 kilosu gitti zaten kilolu hamile kalmistim
0 oy
(557 puan) tarafından
Istiyorsan eger hakkinda hayirlisi diyorum cnm 
tarafından
Amin bitanem aminnn <3
(557 puan) tarafından
Insallah yavrum
0 oy
tarafından
En az iki yil beklemen lazim hem senin hem de bebegin sagligi icin 
tarafından
Doğru bitanem haklisin
0 oy
tarafından
Ben daha düşünmüyorum kızım 5 6 yaşına gelesiye kadar ama bilikte büyüdükleri zaman zorluğuda olur tabi ama bi o kadarda güzel olur ben cesaret edemiyorum sadece 
tarafından
Doğru kuzum bende çok araftayim
0 oy
tarafından
Bendee istiyorum ☺️☺️
tarafından
Sıraya girdik litfen ahdhhshahs
tarafından
❤❤❤☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bir ben mi tovbe ettim 2.cocuga acaba ;(
tarafından
Neden kuzumm
(1,240 puan) tarafından
Hem zor hem calisiyorum zor oluyor.1 yil ucretsiz izindeyim seneye ne olur bilmem zor her anlamda
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Tamamen ayni fikirdeyim hemen olsun istiyorum :)
tarafından
Sıraya girelim lütfen ahsggaga <3
0 oy
(22 puan) tarafından
Üç çoçuk annesiyim ikisinin arasında 4 yaş var son numara 7 yıl aradan sonrageldi

iki yaşına kadar emmesi gereken çoçuk hamile kaldığın takdirde sütten kesilecek onun peşinde parklarda gezmek isteyecek ama ya hamile yada evde küçük çoçuk olduğu için gidemeyeceksin onun hakkına gireceksin bide eve yeni çoçuk gelince öbürü büyümüş gibi davranıp ikinci plana bırakılıyo bence çoçuğun yanlış anlamadıysan 6 aylık yeterince büyüsün çişini desin kendini kurtarsın sevgini yaşasın 
tarafından
Sende haklisin kuzum çok arafta kaliyorum böyle
0 oy
(2,840 puan) tarafından
benimkinlerde 10yas var balim aralarinda daha bi tatli geldi sendeki cesaret bendee yukk
tarafından
Yaaaa oglun da elin ayağın olmuştur kuzum yardım da ediyordur sana iki şehzade anasıı seniii ♥️
(2,840 puan) tarafından
anayim ben anaaa :) evet canim cok yardimi oluyo sagolsun o bakiyo bende islerimi yapiyom cok sukur
0 oy
(451 puan) tarafından
Kizim 3 yasina geldi dusundum ve suan hamilegim nasipse kiz 4dunu tamamlamaya yakin kardesi olcak 
tarafından
Herkes ideal 4 yaş diyor kuzum seninki gibi
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benim ilk cocugum 3 aylikken hamille kaldim suan ikisinn arasnda 11 ay felan var 5 gun oncede 3 dogum yaptim ust üste getrdm valla hemen buyüsnler istdm:))))
tarafından
Ma eşim de diyor üst üste getir de ilerde rahatla seninki çok iyi cesaret kuzum sen aradan cikartmissin üçünü de maşallah ♥️
(4,101 puan) tarafından
Aynen cnm bakakim neler olcak;)
0 oy
(54 puan) tarafından
Ben ilk kizim 1 yasindayken oldu aralari 1 yas 9 ay ben bile zorlandm surekli kavga ediyolar ezyt gece uykusu duzene grmyo o yatyo o kalkyo suan biri 3 biri 1 bucuk  yasinda hala zorluk var bide 3 gelyor yandum ben haa :)
tarafından
Ah o uyku düzeni ahhhh gözümü korkutuyor abooo üçüncü de yolda sen de üst üste getirmişsin kuzum maşallah ♥️
(54 puan) tarafından
Aynen canim hepsi ciksin istyprum ama ben yipranyorymm
0 oy
(751 puan) tarafından
İlk oğlumla ikinci arasında 6 yıl var şimdi biraz kısmet biraz eşimin isteğiyle oldu ikinci oğlum 1 yaş 9 aylık ben 6 buçuk aylık hamileyim zormu dersen zor evle çocukla uğraş birde hamilelik bitiyorum 
tarafından
Rabbim sabrını verir kuzum beraber büyürler ♥️
0 oy
(57 puan) tarafından
Oğlum 10 aylıkken hamile kaldım. Şimdi kızım doğalı 25 gün oldu bi sıkıntı çekmiyorum şimdilik ama hamileliğim çok sıkıntılı geçti. Sebebide  Doktorumun dediğine göre rahmim toparlanmadan hamile kaldığım için bebeğin eşi aşağıdaymış ve rahim duvarına yapışmış.doğum anında rahime zarar vermeden eşi almaya çalışıcaz ama çok kan kaybetme ihtimalin var öyle bi durumdada hayatimı kurtarmak için eşle beraber rahiminide sıyırıp alabiliriz dedi. İlk doğumum normaldi ama sezaryen olmak zorunda kaldım ikincisinde. Ameliyatta çok kan kaybettim ve 5 saat sürdü. Şükür korkulan olmadı hayattayım rahmimde alınmadı ama 2 ay boyunca hastanede kaldım sürekli kanamam oldu çok stres yaşadım. Sebep olarak arka arkaya hamilelik geçirdiğimi söylediler. Seni korkutmak istemem tabi ama bi konuş doktorunla canım. Gerçi eski kadınlar doğururmuş ama niyeyse böyle oldu işte.
tarafından
Ya kıyamam ne kadar zor dönemden geçmişin rabbim mükafatı ni versin kuzum benim geçmiş olsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &rumrum& (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynopy (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...