0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar hayırlı geceler.

Az önce kızımı emzirdim o uyudu bende yattım uyudum ama birdenbire sallanmaya başladım ama bildiğiniz deprem oluyo sanki ve alttan bir sıcaklık geliyo eşime sesleniyorum ama sesim çıkmıyor çocuğu al kaç dicem ama bir türlü diyemiyorum.Gozlerim kapalıydı uyur şekilde ama hiçbir şekilde üstüme ağırlık çökmesi nefesimde kesilmedi bilmiyorum bu şekilde 3 4 kere daha yaşadım acaba bu kara basan mıdır?Bebeğim daha iki aylık diyemi çok hissetirmiyo kendisini bilmiyorum.Siz hiç yaşadınız mı bu şekilde bir olay çok korktum ya :(

7 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Hamile oldktan sonra yasadim kara basan diyolar Rabbim korusun zor nefes aliyodum seslenince sesim hic cikmiyodu cok kotu oluyorum 
(38 puan) tarafından
Ya bende dediğim gibi hıc basınç yada nefes alma durumu olmuyo çok şükür de konuşamıyorum sesim çıkmıyor ve gözlerim kapalı ve bu beni çok etkiliyo bebeğim daha çok küçük böyle şeylerin onun yanında olması beni tedirgin ediyor çok kötü canım ya Allah beterinden korusun valla
(451 puan) tarafından
Amin insaallah bn ruyadan aglayarak uyanmistim artk cok kotu oldum
(38 puan) tarafından
Evet canım valla o raddeye geliyor insan maalesef
(451 puan) tarafından
Uyurken felak nas surelerini okudu uyu
(38 puan) tarafından
Valla Allah biliyo uykum gelmiyo diye dua okuyup uyumustum zaten ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karabasan yanlizken gelir o olmadığı kesin 
(434 puan) tarafından
Anlatsam korkarsınız valla ay şimdi bile çok fena oldum.
(38 puan) tarafından
Aman aman hatırlama canım ya benim sayemde kötü oldun hakkini helal et dua oku sende
tarafından
Karabasan dediğiniz ankebutsa o Kuran'da da geçiyor ve sadce yanlizken gelir
(434 puan) tarafından
Ne demek ElifSu helal olsun. Sen de oku bol bol kötü şeyler düşünme.
(38 puan) tarafından
Aynen canim okuyuorum sürekli Allah esirgesin
0 oy
(434 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra yaşadım çok kötüydü hatırlamak istemiyorum. Bazen aklıma geliyor aynı şeyi yaşıyorum sanki. 
(38 puan) tarafından
İşte ellerim ayaklarım boşaldı felan bı tuhaf oldum
(434 puan) tarafından
Evet öyle oluyor. Ben eşimi yumrukladığımı hatırlıyorum ama eşim diyor ki ben uyanıktım vurmadın.
0 oy
(434 puan) tarafından
Asiri yorgukltan halsizlikten cok uykusuz kalip birden uyumaktan olabiliyor. Bende genelde yasarim ama sen deprem olarak  yasamissin bazen halisunasyonda olabilir normal. O sirada peygamberimize evliyalara sigin ayetel kursu oku zorda olsa yap yetiş ya gavs de canim anca kendine gelirsin. Vede korkmamaya sakin kalmaya calis az süren  birsey genelde geciyor. Buna uyku felci deniyor araştır.
tarafından
Peygambere evliyaya sığınmak?  Yetiş ya gavs demek? Siz tavsiye vermiyorsunuz şirk koş diyorsunuz. Allahtan başkasına sığınılmaz peygamber dahi olsa! Evliyaya sığınmak yetiş ya gavs demek nedir? Yaratandan değil de yaratılandan medet ummak..
(434 puan) tarafından
Allah akıl  fikir vermiş kitapları aç oku öğren kuzum. Yanlış gelirse  araştırsın emin olsun...
tarafından
Ben de aynı tavsiyeyi sana vereyim. Aç oku mutlaka. En çok da Kuranı..
(434 puan) tarafından
Kavga etmek istemiyorum  canım git artık :)
(38 puan) tarafından
Evet canım yorgunluktan olabilir dediğin gibi gavsım sen himmet et demek daha doğru olur.Yesilasfalt arkadaş da yanlış anlamış senin yazım tarzından dolayı heralde.Allah dostu onlar zaten amacımız onları sarılmak deyimi tabii ki de onlar bizden daha temiz kalpli daha ibadetlerini düşkün oldukları için dualar ve çok daha kabul olur diye düşünüyoruz ve onlar aracılığıyla rabbül alemin den dua istiyoruz çünkü onların dualarını daha çok çabuk kabul olduğuna inanıyoruz ben de menzil cemaatine bağlıyım öyle zor durumumda şeyhim himmet et diyerek dua ettigim tabii ki de oluyo ama amacım şeyhim den sadece benim için dua etmesini istemek Allah kabul etsin inşallah
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bu karabasan bekarken bende de çok oluyordu çok kötü bir şey dua et uyumadan önce canım 
(38 puan) tarafından
Aynen canim çok beter dua edipte yatıyorum zaten ama Allah esirgesin
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Başlığa korkacak olan girmesin yazarmısın lütfen girdim ve korktum gece gece
(38 puan) tarafından
Canım bidahakime yazarım tabikide konuşmamak yazdım anlaman gerekirdi zaten bide bunlar doğanın kanunu benden olmasa ileride Allah korusun ama colugundan eşinden akrabadan duyucaksin soğuk kanlı olman lazım bazı durumlarda tavsiye
(2,596 puan) tarafından
Korktuğum için kırıcı olmuş olabilirim canım kusura bakma.. haklısın ama insan korkuyor ne kadar yaşasada yaşamasada
(38 puan) tarafından
Estağfurullah canım öyle tabiki bende korktuğum için yazdım zaten sende kusura bakma korkutmak istemezdim asla
0 oy
(365 puan) tarafından
Bildiğin süreleri oku o esnada düzelene kadar
(38 puan) tarafından
Ya sadece konuşamadım deprem hissi oldu işte Allah beterinden korusun ya çok kötü valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 371 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 837 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 600 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde KendiAdımıVeremedim (7 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...