0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar fikri olan var mı bilmiyorum benim bi arkadaşım eşiyle kavga etmiş annesinin evine gitmiş. 5 aylık hamile şuan. Bi anlık sinirle boşanma davasını açmış anlaşmalı olarak ama şuan çok sevdiğini vazgeçtiğini söylüyor yarın davası var boşanmak istemiyorum dese hakim boşamaz mı sizce? Bi bilgisi olan var mı bu konuda

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Anlasmali olarak acilan davalarda taraflardan biri vazgecerse dava cekismeliye cevrilir ve uc uc yil icinde birdaha anlastik bosanalim diyemezler. Cekismeli olarak surer. Rabbim ikisinin dexkalplerini birbirine cevirsin sevgiyle baglasin insaallah barisirlar<3 

tarafından
Insallah kuzum benim hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eşi boşanmak istiyorsa dava ertelenir tabi savunmalarına göre 
tarafından
Cok seviyo gozunu acti onu gordu ilk sevgilisiydi 5 aylik da hamile tek istegim var o da onun beni sevip deger vermesi diyo o kadr uzuldum kii
(2,479 puan) tarafından
Üzücü bir durum tabi yuva kurmak çok zor dağıtmak ise ne basit ama şöyle bir şey var o evliliktende hayır gelmez ona
(179 puan) tarafından
Hamile diye yani o adama geri mi dönecek sevmiyor o zaman sadece muhtacliktaj dönmek istiyor desene oyle adam sevilir mi
(6,136 puan) tarafından
Iki ucuda şey deynek dönse dövülmek aldatılmak bide hamilelik anne bebek perişan olacak dönmede aşk ateşiyle yanacak yine anne bebek perişan olacak
Allah kimseyi bu durum da birakmasin
Dayak mi önemli sevgi mi anlamadım
(2,479 puan) tarafından
O dayakta varmış ben ona dikkat etmemişim boşansın canım öyle şey mi olur
0 oy
tarafından
Kuzum bosamaz hakim ilk önce avukatına söylesin boşanmak istemiyorum vazgeçtim diye avukatı onu yönlendirir hakime ne söyleyip ne söylememesi konusunda
tarafından
Bende bosamaz diye biliyorum ama cekismeliye cevrilir diyenler var
tarafından
Kuzum burada tam net bir bilgi alamayabilirsin avukatıyla konuşsun 2 taraf ta boşanmaktan vazgeçerse dava kapanır cekismeliye dönmez eğer eşi boşanmak isterse eğer çekişmeli olur dava
0 oy
(74 puan) tarafından
Taraflardan biri vazgeçerse anlaşmalı boşanma davası düşer. Yeniden ve çekişmeli boşanma davası açılması lazım.
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kocasi onu doven aldatan biri ve o onu seviyo mu?

Bence sevgi degildir bu ya
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Nerelerdesin senn:/
tarafından
Hastanedeydim kuzucuum :( sonra misafirlerim geldi iste giremedim smdi de yemek yapiyom
(5,519 puan) tarafından
Hayirdir ne oldu neyin var :(
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Seviyorum boşanmak istemiyorum derse ek süre tanırlar dava ertelenir
0 oy
tarafından
Hayir bosamaz benim arkadasim kacinci kez dava acti vazgeciyo geri dava düşüyo
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Soyle o arkadaşına  vaz geçmesin  madem  dövüyor  ALLAH  korusun  hamile haliyke dovse   bebeğine  de zarar gelicek  

En iyiki adamda bosanmak ostiyirken  bosansin
0 oy
tarafından
İki taraf da boşanmak istemiyorsa boşamaz

İlgili bir soru bulunamadı

379,035 soru

11,345,258 cevap

34,809 kullanıcı

...