0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde (8,361 puan) tarafından

Merhaba kızlar :) biraz önce bi posta şahit oldum kutuplaşmalar oldu ve soruyu soran sorusunu gızledı gitti.Herkes burada farklı karekterlere sahıp herkes aynı dusuncede olmak durumunda değil.Geçinip gidelim uygulamamız gayet güzel cidden ben instamı kapattım burayı tskıp edıyorum. Ama bazı konular çok gereksiz çok kişisel.Herkes payına düşeni alıyor burada bişeyler ogrenıyor dertlerını anlatıyor.olumsuz yorum yapanı atsınlar elestırı yapanı atsınlar gibi serzenişler komik.Zaten buranın admınlerı gördükleri zaman müdahale ederler.Ikı elestırıyle ınsanları hemen al aşagı etmeye calısmayın.Çünkü onun acısından yanlıstır dogru bıldıgını soyledıgı için antıpatık bı duruma girmeyin.Kendinize iyi bakın bebeklerınıze eşlerinize hrrşey gönlünüzce olsun. <3

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hep o Mickey faresi :D
(8,361 puan) tarafından
Deme öle kelebelik demeee :)
tarafından
Dedim bile aman insanlar eğlenmeyi bilmiyorum olgunlaşıp gelsinler
(2,865 puan) tarafından
:D kaçtı gitti zaten. Hem post açmış eleştiri yapanlar gitsin hem kendi milleti eleştiriyor çelişkiye bakar mısın.. Kimse kimseye böyle bişi diyemez ya. Eleştiri yapma yapıyorsan git diye. Saçmalık ötesi yemin ederim. Post açıp fikir soruyorsan fikrin her türlüsüne de açık olmak zorundasın. İstiyorlar ki sürekli pohpohlanalım kimse bişi demesin :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım dünden beri bu tarz postlar çok gereksiz kaldı. Yıne tartışma cikick. Kimse anlamiyor ki herkes özgür eleştir yapmak da. Biri diyor yorum yazma eee o zaman sende post açma diyesim var. Ayrıca cvp vermeyelim diyorlar neden ?? Belki bizim elestirimiz onu farklı bı düşünceye sokup düşündürecek. 
(8,361 puan) tarafından
Yazıyolar ve uygulama da su su yorum yapamasın dıye ozellık olmadıgına göre yapılan cevaplara karısma hakkı dogmuyo canım.Burada da polemık cıkmasın cıkması ıcın degıl son bulması için açtım.Üzülmesin kimseler :)
tarafından
Bosver bnce ya
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Amin canim seninde:) ama kimse eleştiriye karsi degilki o postu paylasanda elestiri yapmayın demiyor. Ama insanlar kendilerine ters gelen bi gorus oldumu acayip kırıcı yorum yapiyorlar karsidakinin niyetini bilmeden. Bende bundan sahsen cok rahatsiz oluyorm. Yoksa kimse kimseye eleştiri yapmasin demiyor. Saygı çerçevesinde guzelce konusmak verken kavgaya gerek yok. :) Oysa guzel guzel yazisilsa hic sorun olmaz. 

(8,361 puan) tarafından
Tabıkı canım ıste bazısı kendıne normal gelenı soyluyo ama karsıya göre de sert gelıyo bı de ınsanlar altta kalmayı da sevmıyo uzadıkca uzuyor velevkı artık olmaz inşallah :)
(7,412 puan) tarafından
Aynen canim. Herkes üslubuna dikkat etse hic sorun olmaz. Sonucta yuz yüze gelmeyecek insanlariz kalp kirmaya gerek yok güzel guzel paylasim yapalım. InsAllah bundan sonra olmaz. Cok sanmıyorum ama ☺
0 oy
(758 puan) tarafından

Ben yine bi seyler kacirdimm :D

(8,361 puan) tarafından
Gereklı bısey degıldı zaten canım.Sen poncık oldugundan senın uzerıne alınacagın bişeyde degıldı :)
(758 puan) tarafından
Valla postuda gormedimm yorumlaridaa ben hic tartisacak  bi sey gormuyorum burda ama bazi hatunlarin hormon tavan yapio bence sariyolar :)
(6,136 puan) tarafından
Bendeeeee:)))))
0 oy
(807 puan) tarafından

Pofff:D:D bencede yiter polemiklerden gına geldi. :ermm:

(8,361 puan) tarafından
Ya bazen bı gırıyorum buraya canım öyle güzel sorular soruluyokı yazıyorumda yazıyorum bazen de bakıyorum herkes bırbırıne giriyo.İşte gün günü tutmuyor :)
(807 puan) tarafından
Hepimiz hamileyiz lohusayız psikolojimiz bozuk birbirimize atarlanıyoz işte :DDD
(8,361 puan) tarafından
Haklısın galıba :)
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Temmuz ayına gidip günümüze kadar bence bi gelsin herkes burası ilk açıldığında nasıldı şimdi nasıl sürekli tartışma hali sürekli birbirini kırma hali gruplaşma ne oluyoruz ya eski gönderilere bi baksın herkes burda Güneş diye bi arkadaştan tut ki yardıma ihtiyacı olan kaç arkadaşımıza yardım eli uzattık merak ettik şimdi bakıyorum burası ne olmuş ne olacak nereye gidecek merakla kenara çekildim izliyorum.
(3,560 puan) tarafından
Gel de sakin kal bunların yüzünden giresim gelmiyor buraya hiç iç açıcı şeyler yok hep hır gür kavga gidin başka yerde edin arkadaş kavganızı doğurunca gelmeyecem artık ya ama sensiz ne yapacam bilmiyorum :D
(2,865 puan) tarafından
Bize her yol mübahtır aşkım :D sen ne takıyorsun burayı yahu boşver :D biri der yorum yazmayın biri der eleştiri yazmayın biri der gelmeyin :D çocuk çocuk şeyler yaaa aslında çok eğlenceli de işte :D
(3,560 puan) tarafından
İnsanı bunalttılar gerçekten çocukça şeyler farkında değiller yazılan her posta ya cevap verme ya da adam gibi cevap yaz illa kırıcı mı olman gerek gönül neden kırarsın insanoğlu!! Yok kafayı taktım ben bunlara musallat olucam artık ya kim azarlanmayacak bişeyde post sahibine bunu yaparsa ben dalıcam artık kuzum
(2,865 puan) tarafından
Polis lenaaa:D bunlarla uğraşılır mı manyak mısın :D
(3,560 puan) tarafından
Ben uğraşırım aslında öğretmen olacağıma harbi polis olsaymışım :D
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Ters bişey diceksen oku geç bukadar basit ben şahsen öyle yapıyorum burda herkes anne olucak yardım  edebileceğim bişey varsa yorum yaparim okdar buyuzden pek bakmıyorum artik kimisi hamilelik psikolojisini burda insanlara catarak çıkarıyor kimse kimseden üstün değil herkesin ortak noktaşı annelik sadece..karakter yaristirilcak  yer değil bana göre kişisel  eleştirisi olan millet önünde değilde ozeline yazmali bence bu kez o ondan bu bundan güç bulup karşı tarafı rencide ediyor günah yani 
(8,361 puan) tarafından
Haklısın canım bakalım nolursa artık :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 774 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu