0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından
Burada çok eskiler bilir bebeğim kolikti. Çekmediğim kalmadı üç ay uykusuz ağladık. 

Hangi doktora götürsem nerde araştırma yapsam gaz fizyolojik süreç. Doktor önerisi olmadan hiçbir şey kullanmayın masaj ve ılık banyo haricinde pek de yapacak bişey yok en kaliteli gaz damlası bile %20 iyi gelir demişti.

BebeğiM kolik olduğu için çok fazla araştırma yaptım şimdi burda bi soruya doktorlardan duyduklarımı yazdım diye görmediğim tepki kalmadı

Biri "sizin gibi insanlar" kelimesi ile hakaret bile etmiş!!!

neler çektim görmek istersen https://bebek.annelertoplandik.com/user/Tu%C4%9FraM%E2%99%A1%E2%99%A1%E2%99%A1/questions bu hesaba bakabilirsin! Ayıp ayıp

Sizin gibi düşünmeyen birine saygı duymak ÇOK MU ZOR?

9 Cevaplar

0 oy
(1,816 puan) tarafından
bnim bebeyim kolik olmamasına ramen beni çok zorluyo arrık seni düşünemem bile
(2,891 puan) tarafından
Mesele o değil canım. Biri bebeğine kimyon vermiş ona bunun yanlış olduğunu yazdım ama almadigm tepki kalmadı halbuki bana kaç doktor verme sakıncalı demişti
(1,816 puan) tarafından
Emin ol bunu yapan kişi de bebeyinin acı çekmesine dayanamamıştır
(2,891 puan) tarafından
Ben de çok acı çektim canım ya neler yaşadık zaten post sahibi değil başkaları yazmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnm bebgim kolik değil ama gaz skntimiz çok  millet bilip bilmeden konuşuyor bosver takma bile
(2,891 puan) tarafından
Neler çektiğimi bilmeden sanki küfür etmişm gibi yorum yapılması ayipti
tarafından
Üzülme cnm yaşayan bilir
(2,891 puan) tarafından
Allah yaşayana sabır versin
0 oy
(253 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kimseyi takma herkes klavye basında artislik yapıyor rabbim yardımcın olsn
(2,891 puan) tarafından
Benim kolik süreci geçti canım oğlum 17 aylık ilk üç ay yaşananları anlattım Sağol
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Hhhhiiiiiiç tınlama. 

İnsan sadece kendi anneliğini sorgulasın, 

O ne biliyo sen ne yaşadın? 
(2,891 puan) tarafından
Aynen. Neler çektim gı gözümün önüne geldi o laftan sonra hayatım boyunca hiç öyle uykusuzluk görmemiştim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bos ver kuzum tugba oyle bi yorum yapdiki sanki kufur etdin aman takmaa
(2,891 puan) tarafından
Asagilamis beni hiç hakkı yok çok ayıp benim yorumumda sert bi üslup yok. Lütfen falan yazıyorm sert olsam niye yazayım demi. Zaten tek ona kızdım
(1,755 puan) tarafından
Cok haklisin +++++
(2,891 puan) tarafından
Kimyon veren versin ben doktor ne dediyse onu yazdım zaten alerji olursa kötü olur demişti
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Butun gaz ilaclarini denedim hamak besik aldim banyo masaj hic bisey ise yaramadi en sonunda kimyon cayi yaptim aslı abla var sagolsun o demisti cok sukur hemen gecti. Eger iyi gelecekse veririm doktorlari dinlemem. Cunku cocuk doktorlarida karsisinda bebek oldugu icin goze alamiyo kimyon ver diyemiyo. Bu kadar on yargili olmayin.Dogru degil ama insan caresiz kalinca eli ayagina dolasiyo kizim agladikca ben aglardim ne zordu daha zor gecirenlerde var yine sukur ama o durumda cigerin civv derken bu fizyolojik bi surec diyemem sakince bekleyemem. Sende kestirip atma herkesin kendi bebegi nasil istiyosa oyle yapar. 
(2,891 puan) tarafından
Ben sadece yanlış olduğunu anlatan bir yorum yaptım. Tabi herkesin kendi kararı. Küfür hakaret etmis gibi karşılık almak zoruma gitti sorun oydu. 5gün uyumadigımi bilirim oğlum çok sorunluydu. Ben orda senin gibi insanlar diyen ve senin hiç kolik çocuğun olmadı galiba dyen sert yorum yapan şahısa kızdım post sahibine değil. Herkesin kendi çocuğu kend. Kararı kendi bilr ben aynen bana doktorun dediklerini yazdım suç mu
(2,172 puan) tarafından
Bunu yazma seklin daha yumusak olabilirdi canim. Hani kendi basina cozum bulan bebegine bi umut diye bisey veren butun annelerin ici zaten rahat degil sende fikrini soylemissin ama oyle suclar gibi olmus belki ondan sert bi yorum aldin.
(2,891 puan) tarafından
Hadi benm ki yazı dilinden sert anlaşıldı. Karşılık asaglama içeriyor senin gibi insanlar ne demek hakaret resmen bu onun yaptığını haklı çıkarmaz
0 oy
(860 puan) tarafından
Gerçekten çok zor ben de yaşadım konuya hakim olamiyanlar böyle boş boş konuşuyorlar işte 
(2,891 puan) tarafından
Ya canım doktor bana verme bağırsakları tanımaz eğer alerji olursa daha çok canın yanar dedi bende onun dediklerini yazdım sadece
0 oy
tarafından

İşde insanın insana saygısı bu kadar be bekliyoruzki iyice zıvanadan çıkdı insanlar senin annleigini sorgulayacak en son insanlar gelip burda laf edip üzdükleri kişinin acısından zevk alıyolar insafsızlık başka bişey dehil:angry:

(2,891 puan) tarafından
Anlamadım ki. Zaten post sahibine lafım yok biri küfür etmism gibi bilir bilmez yorum yapmış ona üzüldüm
tarafından
Cocuk yetiştirmeyi oyun sanıyolar belliki belki onun cocugu sakin seninki huysuz insanlık yokki üzülme boşver
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ne takiyon milleti bosversene

İlgili bir soru bulunamadı

378,682 soru

11,335,187 cevap

34,798 kullanıcı

...