0 oy
1,887 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Eşim bileziklerimi istedi babasınin  borcundan dolayı sonra bize 1 ay sonra verceğini söyledi bende vermek istemedim ve aramız bozuldu  ailesiylede konusmuyorum  düşman olduk desem yeridir verseydim  iyi gelin vermesem  kötü gelin oldum anlayacağınız  şimdi annemin evindeyim  eşimde babasına hayır diyemiyor  siz bu durumda ne yapardiniz

48 Cevaplar

+1 oy
(2,104 puan) tarafından
Deki benim babaminda borcu varmis mesela 6 bileziginmi var 3 unu babam istedi de o tamam derse 3 unu annene emanet et yada sakla 3 unude soyle 1 ay dolunca sen istemezsen ben isterim die ha esin baktinki senin babani kabul etmio sende asla verme benim babam sana else seninkide bana el bende vermiyorm de
(2,104 puan) tarafından
Yap yap bence ☺️☺️☺️
(2,575 puan) tarafından
Erkencisin hayırdır kız :D
(2,104 puan) tarafından
Kocami ise yolculadm smdi uyucam ☺️☺️☺️
(2,575 puan) tarafından
İyi uykular bebeğim:D ben anama gidicem şimdi ondan uyumam
(2,104 puan) tarafından
Saol hayatimm ☺️☺️ git gittt
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Aman bu bilezik muhabbeti de sikti ya gelinin 2 tane bilezğine kaldilar artik hiç takmayin madem de adı olmasin...

(179 puan) tarafından
Ben de az sacmalik yaşamadım inan ki esim askere gitti sahip cikacaklari yerde benden para istediler tek basima calistim esime para yolaldim ev kirasını ödedim ettim para vermeyince kötü oldum kaynanam bebegim 10 günlüktü birseyler tatirmaya çalıştı kavga ettik simdi bebegime birsey veremez benden izinsiz cingar olmak lazim 40 liydim bir gece kaldi birde ondada bir işe yaramadi fosur fosur uyudu ertesi gün dedim anne sen evine git  bana bir faydan olmuyor ben kendim bakarim dedim gonderdim ayni mahallede oturuyoruz yazin tasinacagim insallah uzaga dugunde takilacak altinlsri eşim aldi verdi siz takin da bari elalem laf etmesin dedi düşün yani birsey takmadilar bana
tarafından
Beynim yandı bildirim doldurmuşunuz zeynep sen sus gari bacım :D
(1,142 puan) tarafından
Pardon da ben mi yorum atmışım şimdi buraya durup dururken? Söylenilene cevap mı vermiyim ne istiyonuz siz benden ya :D
(1,142 puan) tarafından
Arkadaş şu posta bi yorum attım çıkılmaz bi girdabın içine girdim beni bi salın ya. Beni günah keçisi yaptınız beni. Kimse bana bu postta yorum atmasın olay bitmiştir
(2,104 puan) tarafından
Ayy zeynepp☺️☺️☺️ kiz bende zeynebim ne guldum ya son yorumuna ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
1 ay sonra kesin verir mi peki
(21 puan) tarafından
Güvenmediğim  için vermek istemedim eşim düğün kredisi ödüyor ona vermiyorum babasına neden vermek isteyim
tarafından
O zaman vermezdim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Dinen verilmez diye biliyorum vermem de canım
0 oy
tarafından
Hayor derdim herkes isine baksin banami guvenmisler.
0 oy
tarafından
Benim kayinpederim 1 ay sonra alicam derse alir o yuzden verirdim ben
(153 puan) tarafından
bnmki de oyle canm bnde istese verrdm ama esime vermezdm mesela  esim istese
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Verirdim çok severim rahmetli kayınpederimi bi dediğimi iki etmedi 
0 oy
tarafından
Bende vermezdim canim bi laf varya verip kötü olacagına vermeyip kötü ol daha iyi yani 
(21 puan) tarafından
Dün istedi vermek istemedim kötü günü var iyi günü var dedim ödenir Illaki dedim vermedim  sonra babası istedi eşimde babasına hayır diyemiyor
tarafından
Demeyi bilmeli bence cunku herkesin evi yolu ayrı herkes ayrı Bı gecım derdinde yanı ama ben esim ıcın vermıstım cunku onu oyle zorluk ıcınde gormek beni mahvetti kıyamadım hem o zorlugu tek o cekmıyo aynı ev ıcerısınde bız cekıyoruz ama kaynatanın istemesi cok sacma
(21 puan) tarafından
Erkek olarak hayır diyemiyor babasına belki 1 ay sonra verirdi ama ben güvenmiyorum oda diyemedi özge vermek istemiyor diye  sonra birbirimize girdik
tarafından
Cok gereksiz Bı sebep yuzunden esinle aran bozulmuş yanı inşallah barışırsınız canım
(179 puan) tarafından
Eşinde hiç akıl yokmus kusura bakma seven insan ailesi için karısını atmaz
0 oy
tarafından

Altınım olsa verirdim:D çünkü kayinpederim bize çok yardım eti 

0 oy
(1,288 puan) tarafından
Neden babanın evinde sin altınları vermedin diyeyse iyki ordasin para olunca iyi olup olmayınca kötü olacaksan kötü ol
(1,288 puan) tarafından
Oooohoooo kuzum bunlar neki benimki içkiye başladı karıya gidiyor umrumda değil hatta annemler gelecek boşanmak istiyorum çünkü beni ailesi için seven birine ihtiyacım yok yada köp.k gibi pişman olcak edecemde gidip en az bir yıl gelmeyecem ve ben hem hamileyim hem bebeğim var  ailesiyle iyiysem adam melek gibi oluyor ama ailesiyle kötüysem şeytan oluyor e ne yapacam bu adamı bence biri seni sevecekse koşulsuz şartsız sevmeli
(21 puan) tarafından
Beni çok seviyor çokta iyiyiz ama ailesi  birşey istedi mi aramıza girdimi biz hemen bosanmalik oluyoz  onlarda olgun insanlar değil  sonra biz kendi kendimize barisiyoz şimdi onada ulaşamıyorum  telefonu kırık cmt gidicem düzelirse duzelcek  az önce arkadaşından arayım dedim arama milletten  beni sana sevgim kalmadı ister gel ister gelme dedi
(389 puan) tarafından
baranın annesı sana katılanzınyo cok mantıklı konusuyosun gercekten helal olsun pısırık olmucaksın bu hayatta yoksa cok ezılıyo ınsan
(23 puan) tarafından
Valla altınları vermedin diye sevgisi kalmadıysa zaten hiç yokmuş sevgisi.. Ben olsam böyle yaptıktan sonra vereceğim varsada vermem.Babasi üzülmesin diye hamile karısını üzüyor.O zaman ne hali varsa görsün derim
(179 puan) tarafından
Ve böyle diyen adam beni seviyor diyorsun pes diyorum sonra Turkiyede kadin dövülmesi yok Kadin ölümleri niye çoğaldı kadinlar kendisi buna imkan veriyor bu anlattığın gibiyse bu adam ailesi icin seni atiyorsa sevmiyordur arkadaşım kusura bakma kendini kandırma gençliğine yazık
0 oy
(12,786 puan) tarafından
Şimdi ben kayınpederime kayınvalideme güveniyorum veririm geri ödeyeceklerini bildiğim için ama öylr sorumsuz vs bir insan ise vermem. Sonuçta senin bileziklere güvenerek borç yapmadı 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence verirsen geri gelmez üstü kapatılır en azından bende öyle oldu 
(21 puan) tarafından
Vermek istemedigim içinde  eşimle aram bozuldu şimdi annemin evindeyim hzuurumuz bozuldu
0 oy
(5,324 puan) tarafından
1 ay sonra ödenebilecek bi borç için bilezikler istenmez bence
(1,787 puan) tarafından
Dimi aynennn
0 oy
(2,743 puan) tarafından

Dilim bı kere yandı birak bilezigimi günahımı istese yine vermem:D

0 oy
(389 puan) tarafından
annem zamanında vermıs dedeme borcundan dolayı sonra dedemın elıne para gecmıs yapmamıs bır ıkı derken annem ıstemıs demıs baba ne zaman yapacaksın paran var demıs kı anneme afedersınız *** kuyusundan al oyle öldü gittı bakalım nası hesap verecek gercı annem hakkını helal ettı ben ıstese vermem eşimin durumu kotu olsa ona verırdım ama eşim dışında no
0 oy
(290 puan) tarafından
Valla benim eltim ise böyle kandırdılar 1ay sonra verirdik die daha vermediler 5sene oldu
tarafından
Belki şubat ayını kastetmişlerdi günahlarına girmeyin:D
0 oy
(259 puan) tarafından
Verme kotu ol biz verdikde ne oldu yine kotu olduk yapariz dediler tirt 15 yil oldu
(21 puan) tarafından
Eşimle kötü oldum  vermeyince onlar düşman oldu onları geçtim eşimle aramın  kötü olmasi  huzurumuzun  bozulması iyi birseymi
(259 puan) tarafından
Düzelir bi kaç güne canim
(21 puan) tarafından
Zor bu ailesi bize huzur vermez
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Şimdi şöyle 

Eğer çok sıkıntıda ise hayati bı mesele ise verirdim.ama ben vermesemde halledecekleri bı durum ise vermezdim
0 oy
tarafından
Vermezdim heralde ya bilmiyorum işte o anki duruma bağlı 
0 oy
(703 puan) tarafından
Verirdim düşünmeden ama bbm kayinpedrime  çok güvenirim  sen güvenmiyorsan verme

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 245 göst.
0 oy
53 cevap 1,582 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 853 göst.

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...