0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
"Geldiğin gibi git 2020"

"Lanetli yıl 2020"

"Nereden geldin 2020"

"Yeter bu kadar 2020"   ve daha niceleri..

Değerli arkadaşlar 2020 de1221 gibi 1549 gibi 2013 gibi 2019 gibi  sadece bir yıl. Deprem oldu yan yana iki binadan biri dimdik ayakta diğeri tuzbuz olmuş.  12 kişiye mezar olmuş. Biz kolayı yaptık suçu 2020 ye attık. 

Her türlü hayvanın, haşeratın  canlı canlı yendiği bir yerden virüs bulaşıyor. Tüm dünya tedirgin. Bu yüzden lanetliyoruz 2020 yi. Üstelik biyolojik savaş tellallari da bar bar bağırıyor. 

Çığ  felâketi yaşanıyor 5 kişi vefat ediyor. Kurtarma çalışmaları yapılıyor. Maalesef kurtarma çalışmalarında 36 kardeşimiz daha vefat ediyor.  Nerden geldin 2020 diyoruz. 

Değeri arkadaşlar oysaki fay hattı üzerinde deprem olması normal. Normal olmayan , binadan çalmak. Cimentodan kumdan demirden çalmak.  

Her türlü ****** tüketiyorlar oysaki Cenab-ı Allah çizgiyi koymuş. Helal haram belli. 

Çığ felaketi oluyor. Kurtarma işlemleri yapılıyor ama ne kadarı bilinçli.   

"KULA BELA GELMEZ

HAK YAZMADIKÇA 

HAK BELA YAZNM 

KUL AZMADIKÇA..  

17 Cevaplar

+1 oy
(751 puan) tarafından
İnsanların günahları edepsizlikleri yer gök dayanmıyor yer gök ağlıyor yıkılıyor ve insanlar yine kendine bakmak yerine 2020 diyor 
tarafından
Aynen +++
(51 puan) tarafından
Malesef kemdimizi düzeltmeyi hiç düşünmüyoruz Hep başka sebepler buluyoruz.
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ne kadar mukkemel yazdin ♥️
(360 puan) tarafından
Sorma bacım valla cinsiyet değişimleri mi dersin çıplak poz yarışına girmiş mankenler mi öldürülüp zulmedilen hayvanları mı çocuk tavizler Allah ım saydıkça fena oluyorum
0 oy
tarafından
Sondaki söz der susarım... O kadar doğru ki.. Rabbim sonumuzu hayr etsin:/
(360 puan) tarafından
Amin inaşşalh canım
0 oy
tarafından
Ne guzlde demissin cnm. Gunah gecisini 2020 yaptik. Halbuki ne alaka iste.
tarafından
Aynen ++++
(51 puan) tarafından
Aynen 2020 sadece bir yıl diğerleri gibi . Ama işimize geliyor işte.
0 oy
(290 puan) tarafından
Bence kıyamet alameti canim
0 oy
tarafından
düzenlendi

Tovbe tovbe ya lanet okumasinlar yilla tarihle alakasi yok herhangi biseyi ugursuz saymaya kimsenin hakki yok gunah yaa Rabbim bilir en dogrusunu biz bilemeyiz  :ermm::(

(12,856 puan) tarafından
Arkadaş yazılanları yazmış kendisi söylemiyor canım sosyal medyada hep bu şekilde yazıyorlar
(51 puan) tarafından
Sanırım yazdıklarımı tam okumamışsiniz.
tarafından
Kiz ne bilim ya basini gorunce sinir oldum devamini okumadim sen yazdin sandim  :///
0 oy
(360 puan) tarafından
İnsan oğlu işte hatayı kendimizde bulamayız ki hep başka Bi suçluya arıyoruz bende gülüyorum yılı suçlayanlar evet biraz kötü başlamış olabilir ama şuan içinde bulunduğumuz dünya baktıkça taş yapmadığına şükrediyorum 
tarafından
Aynen canim ++++
(360 puan) tarafından
Malesef öyle canım
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ne güzel bumun bilincinde olan insanları görmek 
0 oy
(586 puan) tarafından
Aynen çok doğru haram var şiddet var tecavüz var hak yok dolandırıcılık var vicdan yok hepsi yok ,yok,yok maalesef gün geçtikçe insanliginida kaybettiler :(
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Çok doğru bir konuya değindin canım. Burda da görüyorum 2020 yılı uğurlu gelmedi iyi gelmedi diyenleri de bi şey dememek için tuttum kendimi. Yıllarla rakamlarla alâkası yok. Biz yani insanlarla alâkalı. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah :(

0 oy
(4,705 puan) tarafından
Elerine sağlık cnm harika olmuş 
0 oy
tarafından
Bencede çok dogru önce kendimizi sorgulayıp suclamaliyiz
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Çok güzel yazmışsın canım çok haklısın :(

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Her sene bi olay yılı suçlamak yerine herkes kendine baksa keske... onca zina tecavüz yer gok utandı catladi ama kullar aynı devam edio.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Okadar dogru yazmışsın  ki eline  sağlık  canım 
0 oy
(107 puan) tarafından
Çok doğru yazmışsınız Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
2020 yilindan once tecavuz zina yokmuydu?Sosyal medya yokken yada?Bizim çocukluğumuzda bile vardi.Kim duyabildi o zavallilarin sesini?Teyzem ebeyken yil 1990lar dogu gorevinde kactane amcasi dayisi tecavuz etmis cocuklari dogurttu...Ozmanlar depremler vs oldugunda neye suc atiliodu.Bence hersey doga olayi.Yok kiyamet alametiymis falanmis inanmiorm ben.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 265 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 340 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 418 göst.
0 oy
18 cevap 522 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...