0 oy
1,652 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Bastan yargiliycaklar hic cvp bile yazmasin bu saat oldu sabahin korunden beri uyanigim cinlerim tepemde zaten .bebegim hicuyumayan bi bebek bir turlu tykuya dalamiyor sabahtan beri sadece dort dibi yarim saat kirk dk uyudu ve halâ uykusu hic hic  yok.uykuya dalmasini  kolaylastirmakicin anason cayi versem bi sknti olur mu daha dogrusu verilir mi bebegim dokuz bucuk aylik bu arada

5 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Anason çayından kastin rezene galiba?

Bebegin kac günlük gaz sancisi yuzundenmi uyuyamiyor
(887 puan) tarafından
Hayir cnm rezene baska anason baska
(2,479 puan) tarafından
Anason çayı kaç aylık bebeklere verilir?” gibi sorular da özellikle anneler tarafından sıkça sorulur. Anason, yeni doğan döneminde dahi bebeğe verilebilir.Bebekler dünyaya geldikleri dönem itibariyle gaz ve uyku problemini sıkça yaşarlar.

Bunun için anason tohumu, cezvenin içerisine koyulur. Üzerine biraz su ekleyerek beş dakika kadar kaynamaya bırakılır. Kaynamanın ardından on dakika kadar demlenmesi için beklenilir. İyice soğuduktan sonra biberon yahut da çay kaşığı yardımıyla bebeğe verilir.

Bence az biraz verebilirsin canım
(887 puan) tarafından
Ay cok sagil cnm bugun verim o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anason uyku yapar ama zararı var mı onu bilmiyorum internetten arastir bari bu saatte bilen varsa da uyuyordur cevap alamazsın belki 
(887 puan) tarafından
Baktimda cnm verilir diyemde var verilmez yazanada bnde tecrubelilere bi sorim fedim
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Oncellikle allah guc kuvvet versin insallah 

Lutfen doktoruna danismadan hic bir sey verme alerji yapabilir yan etkisi olabilir. 
(887 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagol
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben veriliyor diye biliyorum 
(887 puan) tarafından
Rezene veriyordum kucukken doktpru demisti ama artik o hic etki etmiyor anason ona gore daha etkili bi cay ama korktum veremedim doktoruna gidebilirsen sorucm cnm
0 oy
tarafından
Verilir ben verdim rhaatlayir uyur hemeb 
(887 puan) tarafından
Tmm cnm sagol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 590 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 208 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,474 soru

11,359,711 cevap

34,837 kullanıcı

...