0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Kizlar az önce pazara gitrim mecburen oglumla gittim birakacak kimsem yok hava da yagmurluydu durunca dedim gideyim pazara neyse dönüştede kaynana hanima ugradik torununu görsün diye ama niye gidiyorsun birak gormesin yanina gittik bana ne derse begenirsiniz ne geziyorsunuz bu sogukta disarida bende dedim mecbur ciktim evde birsey kalmadi cocugu birakacak kimsem yok malum dedim sinirimk bozdu ya sanki keyfimden disari cikardim cocugu birde kizlar her hafta oğlumu gormeye geliyorlar her gelisleri olay şu gün gelecem bugun gelecem diyor 3 gündür gelecek guya eşimde sürekli ara gelecekler mi falan diyor dün sinemaye gitmis o firtinada ama bebegimi görmeye gelince hava bozyk gelemiyor eşime de dedim bundan sonra kimseye gelecek misin diye aramayacagm gelirlerse gelirler dedim  yeter ya çok sıkıldım bu durumdan en son gelirken kaynanama gelecekseniz gelin bugun haftasonu evde yokuz dedim niye nereye gideceksiniz diyor sanki kendini evde beklemek zorundayım uzun oldu kusura bakmayin sinir oldum

7 Cevaplar

0 oy
(2,575 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eeee körle yatan şaşı kalkar. Ben neyseki pazara gittim sinemalarda gezmedim diyecen olmuyor demesen olmuyor. Bidaha direk evine git görmek isteyen çocuğunu evine gelsin bacim
(179 puan) tarafından
Aynen aynen süslü kokos kari iyilik yaramaz ne torununu gosterecen torun bunların neyine zaten esimde biliyor hic yasinin kadini degil ergen ergen utanıyorum vallahi
(2,575 puan) tarafından
Süslü kokos karı:))) boşver bacım keşke herkes yaşının insanı olsa
(179 puan) tarafından
Ya canim ben neye sinir oluyorum biliyor musun esas gelecem diyor surekli ee gelecekssn gel evim musait olur olmaz isim olur bir gelenim olur bende dedim haftasonu evde degiliz gelecekseniz bu aksam gelin zaten kural koydum haftaiçi gelebiliyorlar sadece
(2,575 puan) tarafından
Biz tetikte onların gelmesini bekliyor olacaz çünkü biz geliniz o kaynana hiç hazetmem bazen biyere gidecek oluruz eşimle bı bakarım kapıda evlerimiz yanyana e size geliyordum nereye diyor hazirlandigimizi da biliyor eşim sesleniyor hadi felan cüzdanı ver diye duyuyor pat geliyor
(179 puan) tarafından
Yok ben kural koymusum aramadan gelemez ve haftasonu gelmeyin dedim haftaiçi gelirler ama o zaman bile diyorum kk yani geleceksen gel 1 haftadir gelecek neymis hava yagmurlu o zaman otur evinde gelme çok merakliyiz sanki gelmesine
-Reklam-
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Fazla iyi davranmışsın şekerim. 

Lüzum yok o kadarına. 
(179 puan) tarafından
Noramlde tartistik zaten cocuk icin dedim iyi gecineyim ama bos bos konusuyor eşime de dedim bak böyle boyle diyor sanane deseydin diyor o da sanki keyfimden ciktim disari
0 oy
(586 puan) tarafından
Boşver cnm takma sen benimkilerde öyledir 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Geliyomusun diye her gun aricam haa puffff hicte aramam gelirse ev burd agelmese ugurlar olsun
(179 puan) tarafından
Kiz yok ben gel diye aramiyorum musait olurum olmam pat diye gelmesin diye gelecek misin ona gore evde olurum olmam dedim ben ararim gelirken diyor
(359 puan) tarafından
Ne şanslısınız ya benim ki yüz versem her gün gelir ben de gelsin istemiyorum alışmışım evde tek olmaya bunalıyorum öyle saatlerce durunca onlar evi mi yabanciliyirum resmen
(6,827 puan) tarafından
Valla ben annemlerde oldugum icin gelmiyor birazda canim yoksa benimki pekte yuzlu degil istenmedigi yere gelmeye bayilir
(359 puan) tarafından
Aman hepsi bi garip ya geline zıtlık olsun da ne olursa olsun işte
(179 puan) tarafından
Vallahi kiçini da yirtsa boş oğlu benden yana :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Senin kadarmi geziyom deseydin 
(179 puan) tarafından
Hic sorma bacim ya esimde dedi ki sanane deseydin dedi ;) bende dedom saygısızlık yapmak icin demedim
0 oy
(9,217 puan) tarafından
Kaynana değil mi işte, hepsi kaynar kazana.. (bazılarını tenzih ediyorum.)
0 oy
tarafından
Ne arıcam geliyonmu diye gelirse gelir gelmezse kendi bilir hatta her gelcem diye aramasına de geliyroum diyosun gelmiyosın işim yarım kalıypr kesinleştinde gelcem diye haber ver de

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 340 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 424 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 400 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu

379,831 soru

11,370,058 cevap

34,853 kullanıcı

...