0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben bu aralar kayınvalide deyip duruyorum ama çok sinir olmaya başladım ya biz aynı evde oturuyoruz 2 gündür hiç birşey yokken burun yapıyorlar görümcemle ikisi benim eşim 25 yaşında dün diğer görümcemin 2 yaşındakı çocuğuna seslenmemiş görüntülü konuşurken diye 25 yaşindaki eşime bağırdı eşim unuttu gitti bile annesidir birşey demedim ama benimle iki gündür hiç bir şey yokkken konuşmuyor çok sinir oluyorum kendi kendimi yiyorum. Ayrı çıkıcaz ama biraz borcumuz var onu ödememiz lazım

12 Cevaplar

0 oy
(13,700 puan) tarafından
Bilirim o hiç bişey yokken buru  kıvırmaları.. 

Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
2-3 ay durmam lazım canım ama doğumdan önce çıkıcam kesin
(6,671 puan) tarafından
Biran önce çık kardeş tavsiyesi ben birlikte oturmuyorum ama bi saat bile orda olmaya tahammül edemiyorum birlikte yaşadığımı düşününce bunalıyorum Allah yardımcın olsun
(6,671 puan) tarafından
Kaç ay var doğuma
tarafından
Daha 5 ayım var ben istanbulda oturuyorum kiralae malum okullar kapanınca öğrenciler köylerine gittiği için uygun kira bulabiliriz diye bekliycaz mecbur
(6,671 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı cnm
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
inş tez zamanda biter borcunuz ev ev üstüne olmuyor malesef kim ne derse desin
tarafından
Yok canım gerçekten olmuyor çok sinir bozucu
(59 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bende bu dertten müzdaribim ama napalm imtihan diyelim =)
tarafından
Yok canım böyle giderse borç arç neyse çıkıcam hamile hamile çekemem kimseyi
(59 puan) tarafından
nasılsa o evin kirasını eşin ödüyormus onları cekecegne kendi evini ayırıp ödesin
tarafından
Vallah canım aynı evdeyiz borç ödiycez diye ama ev kira o bu derken çok da biriktiremiyoz aynı hesap yani ayrı çıkmak
0 oy
(327 puan) tarafından
Gor ki ne kurdu kafaainda kendince
tarafından
Kim bilir sonra ben annemlere sürekli gitmek istemeyim de ne yapayım şurda hergün burun çekiyorum
0 oy
(860 puan) tarafından
Hiç sorma hiç bir şey yoken suratlar sirke satıyor kanser olmama ramak kalmıştı ki çıktık çok şükür 
tarafından
Ne kadar beraber oturdunuz canım
(860 puan) tarafından
4 sene
tarafından
Vallah benim 6 ay oldu canıma yetti Allah sabır versin canım  ikimize de
0 oy
(11 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kaynana milleti işte canım ay hiç takma o bir burun kaldırdıysa sen 2 kaldır 
tarafından
Vallah canım öyle yapıcam bi odam var zaten eşim gitsin işe bütun gün odamdan çıkmıycam ne iş yapıcam ne birşey görsün bakalım
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm inşallah tez zamanda çıkarsnz ayrı eve 
tarafından
İnşAllah canım amin
0 oy
(49 puan) tarafından
Evde yokmuş gibi davran rahat rahat keyfine bak kudurur 
tarafından
Vallah canım ev ev üstüne olmuyor daha iyi anladım şimdi
0 oy
tarafından
Azıcık aşım kaygısız başım derdi anneannem. En iyisi kendi evin kendi kararların.  Kimseyi çekmek zorunda değilsin 
tarafından
En yakın zamanda çıkıcam ama daha bi 2-3 ay katlanmak zorundayım canım
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Sabırlar versin
tarafından
Amin canım
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Aman hiç takma iki güne tavrı geçer bu seferde sen yapmaya başla iyilik yaramaz öylelerine 
tarafından
Vallah canım artık hep mesafeli olucam yok öyle canım cicim
0 oy
tarafından
Yapana sen daha çok yap canım kimse kimsenin nazini çekmek zorunda değil ben de kaldım yanlarinda eşimle problemim olsa yüzüm asılsa bana tavir yapıyolardı dünya etraflarında dönüyor 
tarafından
Ay benimki de kiz ben de hep öyle diyorum da alan yok kim başına bela eder onu
tarafından
Vallah canım bunun sevgilisi 30 yaşinda 3 sene sonra nişan yapariz diyomuş
tarafından
Kiz yine sevgilisi var üç beş gidecek bende o da yok başımıza kaldı çok değişik biri çok kıskanç iki yüzlü
tarafından
He vallah canım artık o gitmeden ben sinir hastası olurum benimki de öyle sürekli fıs fıs eşime de annesine de birşeyler söylüyo ama allahtan eşim arkamda benim
tarafından
Benim de öyle kuzum eşim arkamda olmasa neler ederdi o kiz. Ama anne babasini çok öğretir allah sorsun kiz ne diyelim onlar gibileri bulsun onları da
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ya ben çok şanslıyım bu uygulamada herkes kaynana ve görümcesinden şikayetci ama bi ben değilim yaklaşık3 yıllık evliyim melek gibi kadın kaynanam ve 2 görümcem var biri kafa dengi diğerinin ağzı var dili yok hele ki kayın babam bir dediğimi iki etmezdi beni kendi çocuklarndan üstün tuttu ama 2 hafta önce rahmetli oldu ve bn kaynanamla görümcelerimi kendi evime getirmek istiyorum kaynanam rahatımı bozmamak için istemiyo Allah sizinkileride böyle iyi niyetli etsin inşallah 
tarafından
Vallah canım kıymetlerini bil ben başta kendim istedim benimkiler çok önceden boşanmıs bi kaynanam bi görümcem var dedim bana arkadaş olurlar canım sıkılmaz ne zararları olucak ama 6 ayda burnumdan getirdiler
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım eyin huylarını biliyor delek ki hiç umursamıyor tavırlarını. Sende öyle olmaya calış. İnşallah tez zamanda çıkarsın evine hatta borçluda olsan çıkmaya çalış şimdiden.

İlgili bir soru bulunamadı

379,810 soru

11,369,387 cevap

34,852 kullanıcı

...