0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar bu gün uykumda bir erkek çocuk doğurduğumu gördüm. Siz de uykuda cinsiyyet gördünüzmü? Ve  gerçekden uykuda gördüğüuünzmü çıktı çocuunuzun cinsiyyeti

19 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
ben 3 kere eşim 2 kere erkek gördü nasipse oğlumuz olacak canım 20+1 deyiz
(202 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza almak nasip olsun canım
(2,593 puan) tarafından
amin inşallah cümlemizin canımm
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından

Ben rüyamda erkek bebek gördüm kucağıma almıştım hatta gri Kazak vardı üzerinde 1 yaşlarında falandi benim oglumdu rüyada ve cinsiyet zamanı geldi bebeğim erkek 7 aylık hamileyim şuan:)

(202 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza almak nasip olsun güzel kardeşim. Ben de bi gün gördüm
(131 puan) tarafından
Allah razı olsun sen ne gördün cinsiyetini
0 oy
tarafından
Kizin olacak şuşuu ☺️❣
(202 puan) tarafından
Adı da Eleyaa , Hasretiiim
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım benim rğyama isme kadar her şey girdi kız gordum adıda melekti bu senin çocugun diyolardı çok sevinmiştim ama malesef tutmadı canım
(202 puan) tarafından
Geçen de kız görmtüm malesef düşük yaptım çok istiyordum kız çpcuğu. Bu defa erkek gördüm. Şimdi  fark etmez diuiyom Allah ne verirse sağlıklı versin
(1,816 puan) tarafından
Tabiki öyle canım yeterki sağlıklı olsun ben çok şükğr düşük yapmadım ama erkek geldi çok istiyordum kzıı
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Gördüm ters çıktı. Kız gördüm oğlan doğurdum şimdi de ikiz görüyorum betam çok düşük . . . 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Ben bebeğimin yuzune kadar gordum ya emziriyordum hatta esime anlatmistim cok net gördüm diye sonra dogunca baktim aynisi :)
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Oglumda oglan kızımda kızımı gördüm :)
0 oy
tarafından

Evet oğlum doğmadan önce mavi gözlü sarı saçlı bir bebek görmüşdüm aynısı doğdu maşallah yusuf'uma

0 oy
(1,639 puan) tarafından
Kız bebek doğurduğumu gördüm bizzat ve her rüya gördüğümde kız bebek vardı. Oğlum oldu 
0 oy
(178 puan) tarafından

Ben nisanlıyken istihare namazına yatmıştım orda yesillikler arasında bir erkek çoçugu görmüştüm eşimle evlendik bir erkek çoçugum var hatta yüzünü görmüştüm aynısı  o çoçukla hiç unuymuyorum<3

0 oy
(48 puan) tarafından
Ben rüyamda kızım olduğunu gördüm ve kızım oldu şimdi 4 aylık 14.haftamda öğrendim değişmedi 
0 oy
tarafından
Canim bwn ruyamda oglan cocugu gordum kiza hamileyim 22 hafta 3 gunluk
(202 puan) tarafından
Sağ salim kucağına almak nasıp  olsin güzelim
0 oy
(55 puan) tarafından

Ben ilk hamilelegimde erkek görmüştüm ve erkek bebegim oldu simdi 2ciye hamileyim ve erkek görmüştüm simdi 2cisi yine erkek malum oluyor anneye veya anne hissediyo diyelim en azindan bana öyle :)

(202 puan) tarafından
Aynen canım. Allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin
(55 puan) tarafından
Amin canimm cümlemizin :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ulan bı bende mi tersi çıktı kızım olmuştu rüyamda gördüm. Adida Hiranur du. Oğlum olacak kısmetse canım 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Evet hamile olduğumdan beri defalarca rüyamda kız çocuğu gördüm ama doktor erkeğe benziyor çok küçük kesin değil dedi ama bilmiyorum canım
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Rüyamda 3 kere erkek bebek gördüm mavi kıyafetler falan cinsiyetini bilmiyordum. Oglum olacağını hissediyordum zaten oldu da :) doğdu dogdu 4 aylik simdi
0 oy
tarafından

Evet uykumda kız gördüm ama erkek cikti:D

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnde Bi erkek görürdüm ama kızım oldu :) 
0 oy
(404 puan) tarafından
Kız gördüm erkek dogurdum:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 65 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 335 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nilsu83 (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 459 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,258 soru

11,352,274 cevap

34,823 kullanıcı

...