0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

mama sandalyesi almayı düşünüyorm ama evime doğumdan uç dört ay sonra donucm en az buyzdn diorm ki acaba salıncaklı mama sandalyesi alsam yoksa sdce mama s. mi alsam sanki salıncaklı mama saldeysi daha kullanışlı tasarruflu olur gibi geliyor sizce ne yapmalym?

6 Cevaplar

+1 oy
(90 puan) tarafından

Hem almak icin erken hemde salincakli ne gerek var 

(57 puan) tarafından
herşeye siryla glicm alicm şuan demiorm ama uygna ve alablcgm frst varken de almayı düşünüyorum olmadı BN dogumdayken eşim alır ve keşke daha yardımcı bir yorum yapsaydnda bende yararlansydm cnm ve salıncaklı iyi olur yazda balkonda sallanır kisda evde burada kmsem yok bebegmle ben ve eşim buyuck buyzdn onu dsnuorm
-Reklam-
0 oy
(218 puan) tarafından

Bisey diyemicem cnm bu konuda bende öyle düşünüyordum fiyatlarını görünce vaz geçtim sallanandan 

(57 puan) tarafından
valla cnm ben letgodan alicgm ksmtse
(218 puan) tarafından
Insallah uyguna bulursun cnm kullanılmamış olanları 1000 tl den başlıyor
(57 puan) tarafından
okdr da dgl cnm yaa netten baktm daha çok uygnlrada var ki letgodada güzel temiz az kullanlms çok var bi bak istersen
(218 puan) tarafından
Bi bakarım bi ara pek kullanılmışta ne biliyim pek istemiyorum
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Salıncaklı olanlar yemek  masasına yetişiyor mu canım bunu da dikkate al derim
(57 puan) tarafından
geneli büyük oluyor sanki ama bunu dedgn iyi oldu cnm aklımda tutucm dedgni dikkat edicm
(12,852 puan) tarafından
1 yaştan sonra oda sizinle masada olur hem sen yersin hem bebeğine yedirirsin kuzum şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum salıncak istersen de kırmızı yuvarlak salıncaklar var onlardan alabilirsin fiyatı da gayet iyi
(57 puan) tarafından
nasıl salincklr acaba bi bakım nettn cnm
0 oy
(109 puan) tarafından

2.el almaya gönlüm razi olmuyor hic.mama sandalyesi de uygun bisey alabilirsin salincak kismi guzel hos ama pahalidir onlar 

0 oy
(246 puan) tarafından

Ben hep kendimiz yemek yerken yediriyorum. Dolayısıyla uygun fiyatlı en basit mama sandalyelerinden aldım. Salıncak pek kullanışlı olmaz diye düşünüyorum. Hem taşıma hem de masaya yanaştırma konusunda. Salıncak olarak ipli tavana asmalı uygun fiyatlı bir tane alıp balkona asabilirsiniz. Çok da o tip salıncakları kullanışlı bulmuyorum yarın öbür gün hareketlendi mi daha sıkıntı olur. Yine de siz bilirsiniz.

0 oy
(280 puan) tarafından

Salincaklo al bnde alcm ondn 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
28 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 305 göst.
0 oy
6 cevap 273 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 354 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı

...