0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
36+5 haftalik hamileyim bel ve kasik agrim fazlasiyla var cuma gunu doktora gittim nst de kucuk sancilarim cikti ve bu iki gundur avuc buyuklugunde pijamamda hep.islaklik var idrar degil resmen su ve akintim asiri derece var kasilmalarim cok oluyor suyum mu siziyor ? Zaten doktor pazartesi yine gel dedi ama korkuyorm suyum mu siziyor

13 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
Canım olabilir ihmal etme çoktehlikeli böyle şeyler direk doktoruna git 
(204 puan) tarafından
Yarin pazar mecburen acile gidecegim :( korkuyorum :(
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Olabilir canım ama akintim çok fazla diyorsun belki akıntıdır 
(204 puan) tarafından
Hayr akintim hep vardi ama bu akinti degil sanki su dokulmus gibi o yuzden korktum
(3,769 puan) tarafından
Bi doktora gitmene fayda var canım
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Şuan korkma. Sızıntı olabilir ağrıların çok ise bi hastaneye git acile. Nts bakıp birde o gelen suyun sızıntı mi akıntı mi olduğuna dair test yaparlar. Su geldiğinde birden bardaktan boşalırcasina gelir. Ama böyle şeylerde de sızıntı olur. Görmeden ne desek yanlış olur. Eğer çok ağrın var ise hastaneye git bekleme. Allah yardımcın olsun inşallah 
(204 puan) tarafından
Agrilarim aralikli ama suan belime bir agri girmis ve bebek hep.toplaniyor bi tarafta sertlesiyor bide akintim hep vardi ama bu 2 gundur su gibi islak sanki su sokulmus gibi ve idrar degil canm
(2,102 puan) tarafından
Sabah erkenden doktora git canım burda ne desek biz yanlış olur
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Canım bnm de öyleydi doktor suyun azalmış dedi doğuma alınmıştım ama bnm ki 40 haftayı bitirmişti 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Benimde senin gibi oldu doktor akinti dedi bayramdı 1 hafta sonra başka doktora gittim suyum  geliyormuş meğer doktor baya kızdı hemen doğuma gittim şükür bebeğim iyiydi devam ederse hemen git 
0 oy
(664 puan) tarafından
Su o canım bekleme acile git 
0 oy
(174 puan) tarafından
Egerki o su gibi seyin aktigini hissediyorsan su dur.. basima gelmisti. Hissediyosun yani uykuda dahi olsan..
0 oy
tarafından
Suyun sızıyor olabilir evet benim de öyleydi kuzum hazırlıklı git hastaneye açılma falan da varsa yatırır çünkü 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benimde aynısı 36 haftalık oldu san cim vs yoktu aynı şekilde suyum gelmis gittim iyikide gitmisim bebeğin suyu gittikçe azaloyirmus herkesin bir anda foş diye patlamaz benim de az az gelmişti hemen acile git beni acil sezeryana aldilar
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Doktora git mutlaka 
0 oy
(586 puan) tarafından
Evet cnm bunu ben iyi bilirim zaten benim ilkin Nisan değilde su dediğin gibi geldi yatış yaptılar 20 saat sancı çektim 45 dk sezeryan oldum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah korusun  canım  hemen acile  git enfeksiyon  kapabilir  bebegin  

Sakin korkutmak istemem ama ben  hastanede   yatarken bir abla bebeğini  kaybetti  enfeksiyon  dan suyu sızdığı  için  
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah korusun  canım  hemen acile  git enfeksiyon  kapabilir  bebegin  

Sakin korkutmak istemem ama ben  hastanede   yatarken bir abla bebeğini  kaybetti  enfeksiyon  dan suyu sızdığı  için .....
(204 puan) tarafından
Benim akintimda var yesil ile sarı renk arasında yarın gidecegim insaAllah
(12,264 puan) tarafından
Yeşil  su enfeksiyon   ihmsl etme  marek ettim.seni haber ver olurnu gelişmeleri

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 351 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 314 göst.
0 oy
5 cevap 149 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde SnurT (206 puan) tarafından soruldu