0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gunaydin gece beni linc etmisleeer nerde o linc edenleerr uyuyosunuz dimi hepinize gunaydinlaaar efenimmm  :D

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın yok bacım nerede sipa bu saate uyutur mu bizi 
tarafından
Benimkide erkenden uyandi ne varsa :)))
-Reklam-
0 oy
(353 puan) tarafından
Sabahın köründe epilepsi ilacı, kan ilacı,omega takviyesi(vitamin/mineral takviyeli), antibiyotik ve fitili olan bir kadın için bu saat geç bile. Tünaydın desem daha iyi tatlım:))) 
(353 puan) tarafından
Inan mecburiyetten alıyorum. Yoksa deli miyim kıyısından köşesinden geçmem! Sadece omega(vitamin&mineral) alır yoluma bakarım. Ama epilepsi hastasıyım. Sara nöbeti geçirmek, hamileliğin ilk aylarında evladımı düşürmek, ilerleyen aylarda ise ölü doğum demekti. Bu riski göze alamazdım. Dolayısıyla ilacıma hamilelik süresince de devam ediyorum. Damar tıkanıklığı var bir de bizde genetik... Onun için de kan değerlerim sıkıntılı ne yazık ki. Ve ayrı bir ilaç ve dozaj gerektiriyor. Bunlar yetmez gibi bir de idrar yolları enfeksiyonu çıktı başıma. Gerçi aylardır hafif vardı ama doğuma kalmış son 6 hafta... Bugünün öncesi 3 hafta boyunca iyice yoğunlaşınca enfeksiyon, bebeğimin sağlığı yine riske girdi ve mecburen antibiyotik ve fitile başlandı. Bunlar sabah ilaçları. Akşam, ikinci doz epilepsi ve kan ilacı, antibiyotik ve fitil, demir damlası ve magnezyum şase, ekstradan da kan pıhtılaşması önleyici iğne kullanıyorum. Her gün böyle geçiyor... Dualarla, birçok ilaçla, hatta iğneden gram haz etmeyen bendeniz evlat için her gün o iğnelerle bitiriyorum günleri. Sayılı gün dostlar... 41 gün kaldı inşallah. :) Rabbim vakitlice sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin meleğimi... Cümlemizinkini hatta :))
tarafından
Amin canim okurken üzüldm dualarimin arasina senide katicam cok cok cok gecmis olsun Allah guc kuvvet versin meleğini saglikli bi sekilde kucagina alip buyutmeyi nasip  etsin insallah ya şafi cek bol bol en zoru sağlik Rabbim sabir versin buna şukurki ilaclarin var kuzum
(353 puan) tarafından
Amin tüm güzel dualarına, güzel anne... :) Dilimizden de gönlümüzden de şükür eksilmedikçe Yaradan yanımızda olur elbet. Herşey bir imtihan... Bu dünya bir imtihan.
tarafından
Ve sen senin gibi sukredenler hep kazanck insallahh bu imtihani
(353 puan) tarafından
İnşallah :))
0 oy
(119,251 puan) tarafından

Sahalardan cook uzak kaliyom yaa:ermm:

tarafından
:D yetisemiyon bize bro
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Uyusakda günaydın olsa :) sabahın köründe uyandık hatun geri uyudu bn uyanık kaldm çünkü ayağımda uyuyo 
tarafından
Hic bisey anlamadim :)
(3,750 puan) tarafından
:) :) kızım sabah 5 de uyandı gecede geç uyudu uykusuz bıraktı iyice bizi şimdi kızım ile babası uyudu kız bnm ayağımda sallayarak uyuttum uyuyamıyorum cnm
tarafından
Valla bende ayni sorundan muzdaribim canim gozlerim şişti yemin ederm bebe 7 aylik olack 10 gune hala uyaniyo 50 kere sayamadim vallaha billaha kac kere kalktiiiiii :D
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Günaydın canım ☺️ niye linç ettiler?
tarafından
Kiz bizimkiler dalgasina etmisler ben uyumustum post gizlemis admin güldm ama okuyunca :D
(2,332 puan) tarafından
He anladım canım ☺️
0 oy
tarafından
Kim etmis kiz
tarafından
Bizimkiler ay dalgasina etmisler admin postu gizlemis ama komik olmus pisler ya :D
0 oy
tarafından

Gunaydin balim.ev temizliyom carsiya gidiecm isler var ne uyumasi:D

tarafından
:D hahahha sen nerdesin cubuk kraker ozlemisim seni kizzzz
tarafından
Valla bi kac gunudr cok yogundum kiz bide engel yrmistim☺️☺️☺️
tarafından
Hahahha niye kiz nolduda engel yedin
tarafından
Tugbasu vakasi diyeyim☺️☺️☺️
tarafından
Aman ilismeyin suna ya bosver
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hı hı..... Uyuyom
tarafından
:D ruyandada benim postumu görüyosun galibaaaa :))))
0 oy
tarafından
Günaydınnnnnnn
tarafından
Günaydinnnnnnn şekerim ❤
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Günaydın canım bebişler varken bu vakite kadar uyunur mu :) 
tarafından
Uyusalar ne oluyo sanki ama bizimki beni uyandirdi kendi uyuyo :D
(2,669 puan) tarafından
Öyle oluyor hep bende emzirip uyutuyorum sonra da ben uyuyamıyorum:)
0 oy
tarafından
Sabaha kadar uyudun mu dıe sorsana bı
tarafından
:D ben uyudummuki allasen
tarafından
Uyumadıkkı uyanalımmm :)))
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Hangi teebiyesiz etmiş hemen kulağını cekeyim :D

tarafından
Ahanda nevoo lila :D