0 oy
1,723 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından

Mrb kızlar artık bunladim biliyor musunuz kaynanamla beraber oturuyorum 35 gün önce doğum yaptım ve kaynanam evde 2 gün durdu ve sonra tarla da çalışmaya başladı insan bunu yapar mı yani daha ayaklanamadim kendimi toplayamadim kadın çalışmaya gitti ve bi yere falan gidecek olsak annemgile gidecek olsak niye gidiyorsunuz nereye gidiyorsunuz ne yapacaksınız ne işiniz var sinir oluyorum ya esimde sağolsun benim tarafı tutuyo sanane deyip cikiyo kaynanasi böyle olan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından

Varrr :) biz bir oturmuyoruz ama benimde kaynanam sorar. Giderken gormezse bile gelince surat yapar esime kuser ergen kizlar qibi onu nie qoturmemisz die. Esimde seninki takmio ama tek deqlsin yani inan buna:)

-Reklam-
0 oy
(645 puan) tarafından

Anlamın kaynanası öyle herşeye karışır ileri geri eve misafir gelse gitse herşeye kulp bulur hep diyorum benim kaynana böyle olsa dayanamam ama Allah dağına göre kar veriyo 

tarafından
Ablası sabırlı bence o yönden demiş olabilir
(135 puan) tarafından
Evet Allah sabirliya gore veriyo benimde kaynanam oyle degil bende dayanamazdim. Ama benim kaynanaminda ayri sorumsuzluklari var onada belki baskasi dayanamaz. Haketmekle alakali degil. ALLAH DAGINA GORE KAR VERIYOR sozunun haketmekle ne alakasi var nerden anliyorsunuz anlamiyorum
(645 puan) tarafından
Anlatmakla alakalı canım senin ki hak etmekle ilgili değil sabırla ilgili demiştim ben ben o kadar sabırlı değilim
0 oy
(158 puan) tarafından

Ayy ben varım canım eşimle dışarı cikicaz Nereye neden gidiyosunuz erken gelin dışarda durmayin zaten haftada bi cikiyoruz dışarı onuda burnumuzdan getiriyo 

0 oy
tarafından

Bizimkide oyle dusuk tehlikesinden 2 kez hastaneye yattim surekli acildeyiz fln doktor kalkma yat dinlen demesine ragmen orali olmadi altli ustlu oturuyoruz o altta ben evimde rahatm ama yukariya cikmiyo esimde bsy diyemiyo kapiyi acik birak yat sen annem arada cikar bakar dio oda benim icime sinmedi asa indim aciktim yemek yapmaya kalkmaya korktum daha yeni kesildi kanamam diye corba mu yapsak anne diyorum uyuyo numarasi yapiyo aradan bi dk gecmeden yagmur yagmaya basladi camasir toplamaya kalkti ne kadar zoruma gtti kalktm yaptm yedim sonrada aza inmedim bida yukarda duruyorm aksam yemeni kaynanam hazirliyo esim gelicegi saate iniyorum yiyoruz karnimi tutarak kalkiyorum orali olmuyorum gecen annemlere gidicez sanki tek esim gidiyoda kapidan geciriyo surati dustu gec kalma oglum benim uykum gelir diyo gelde delirme hepsi ayni ya kaynana gorumce bir iste ne kadar iyi olabilirlerki birak onlari esine sıkı saril sen ona caktirmadan olani anlat uzuluyorum zoruma gidiyo de yani 

0 oy
(25 puan) tarafından

Aynı ben bızım kaynana da bır druyoruz annemlere gtcez ne ısı in var hayrdr bısey mı olmus anana babana he olmus ne olcak gıdemez mıyım dıyorum ıyı canım git dıyo sonra

0 oy
(39 puan) tarafından

Vaaaaar  ben malesef tek başıma  sağlık ocağına dahi gidemiyor annemlere dahi gidemiyorum gittiğim her yere kaynanayla o da yetmiomus gibi  3 buçuk yaşında kızı var olamaz böyle bir çocuk ömürde görmedim böyle yaramaz o da her yere gelir burnumdan getirir bıktım vallahi billahi  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 180 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 695 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 501 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,548 göst.