0 oy
490 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (571 puan) tarafından

image

kkizlar aranızda bu çaydan kullanan var mı inanim mi bilemedim instagrami olanlar bı göz atabilirmi lutfen

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Asla guvenmmmmm
(571 puan) tarafından
Neden kuzum
tarafından
Ya tvde goruyom bazen oldurebiliyolar allah korusun sagliksiz zehirli
(571 puan) tarafından
Aynen kuzum çok korktum ama bende zayıf halimi görmek istyorm
tarafından
Dogal yollarla yap cnm riske atma kendini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gercekmi değilmi bilemem ama ekmegi kes suyu bol ic emziriyosan zayiflarsin canim zaten..
tarafından
Allah allah bi terslik var ozman canim tiroidlerine baktirdinmi yavas calisiyor olabilir
(571 puan) tarafından
Metabolizma yavaş ondn olablrmi
tarafından
Hımm benimde oyleydi ben az az surekli yiyerek ama ekmek yok hee o sekilde verdm canim 20 kilo verdm 3 ayda
(571 puan) tarafından
Ne mutlu sana ya darısı bana saglikla
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(187 puan) tarafından
durim bali burda:)
(571 puan) tarafından
Dur bakalım nolck
0 oy
tarafından

bilmiyom bende acım yoğurt yiyom:'(

(571 puan) tarafından
Bende evlenmeden önceki
tarafından
Evlenmek yaramadı he
(571 puan) tarafından
Hiç sorma erkekler kilo alsa yaradi diolar kadınlar kilo alsa rahatlıktan diolar ALLAH görüyor sukur
tarafından
çok haklisin bacım benim kocam baya kilo aldi mesela sen iyi bakmissin diyorlar ama ben kilo alınca yok tabi
(571 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benim arkadaşim kullanıyor ama wc den çıkamıyor canım onun için dışarı zor çıkıyor. Zayıf kız zaten ondan bisey belli de olmuyor :D 

(571 puan) tarafından
Faydalarinda metabolizma hızlandırır yazmıştı cnm :) memnun mu  bı sorsan orta okuldan bı arkadaşım çok kiloluydu geçen Instagram'da karşılaştım nsl byle zayfladn dedim anlatmadı ama sayfaya gözüm takıldı gezinirken baktım takip edio acaba odamı öyle zayfladi
(2,447 puan) tarafından
Oda arkadaşın annesinden almis annesi kilo vermişti canım. O memnun hatta bana da kullan diyor.  Numaraya whatsapptan yazdığında öncelikle bir kaç soru soruyor sana sağlıkla ilgili sorunun varsa kullanmaman gerektiğini söylüyor canım. Bende düşünüyorum yavaştan bebem 1 yaşına girdi ama kilom aldı başını gidiyor
(571 puan) tarafından
Ay gerçekten deneyelim sende bunu mu deniyceksin
(2,447 puan) tarafından
Önce yeşil çay denemeyi düşünüyorum canım ya boşa para vermek istemiyorum yeşil çayla zayıflayan arkadaşım var çünkü. Baharatcidan aldım ama sut kesilir diyorlar biraz daha bekleyeyim dedim
(571 puan) tarafından
Bnde vazgeçtim zaten cnm korktm çoğu sayfa var dolandirici
0 oy
(586 puan) tarafından
İçinde ne var kki acaba ???
(571 puan) tarafından
Emzirenler e özelde yapiolar cnm önce bana sordu bı rahatsızlık varmı kalp kanser filan sonra çayı önerdi ve hemşire satan kişi aynı zamanda yaşam kocu
(586 puan) tarafından
Değişik bacım peki etkisi var mı kaç ayda ne kadar veriyolar
(571 puan) tarafından
45 günde 5 ile 9 arasi
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum asla mucizevi bir ilaç su karisim vs vs yoktur.Zayiflamk istiyorsaniz saglikli besleneceksiniz bol su iceceksiniz ve spor yapacaksiniz.Iradenize sahip olamayanlarin medet umduğu bu tur yollarada basvurmayacaksiniz.
(571 puan) tarafından
Çok haklsn
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Böyle çaylar bir müddet kilo verdirir gerçekten ama bıraktığında daha fazlasını alırsın üzgünüm zayıflamanin çözümü bu değil asla 
(571 puan) tarafından
Haklsn cnm bı umut işte vazgectm
0 oy
(571 puan) tarafından

Buda faydalariymisimage

0 oy
(413 puan) tarafından
Bunları bilmem, ama, sana Bi çay önereblrm canm ben kullandım 7 kilo verdim, Bi ara ablam kullandı 18 kilo verdi (İRON TEA) ÇAYIN, ADI ben gerçtkeen faydasını gördüm düzenli kullanımda iştah kesiyor zayıflatıyor ipek özmelle İRON TEA, diye bakablrsn facebooktan veya netten istersen nosunu da vereblrm whataapptan yazablrsn 
(413 puan) tarafından
Tamam güveneblrsn yani ama, durumunu anlat emzirşyosan, falan, söyle bunları sana içeriğini ve, faydalarını söyleyeceklerdir ben kendi yerine gittim alamk için benim memleketimde satılıyor sadece
(571 puan) tarafından
Soyliycrm cnm tskr ederm
(413 puan) tarafından
Rica, ederim kararını burda belirtirsin o zman :))
(571 puan) tarafından
Belirtirim kuzum faydasını görürsem foto bile atarm
(413 puan) tarafından
Tamam canım benim

İlgili bir soru bulunamadı

381,005 soru

11,406,666 cevap

34,943 kullanıcı

...