0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Kizlar bebegim 6 aylik sac açıcı ve boya kullanmak iatiyorum ama yapmam dogrumu ya lutfen cevap verin darlandimmmmmm

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn yaptırdım cnm bişey olmadı önce açtırdım sonr sboyattım 
(1,063 puan) tarafından
Ayyy cokkkk sevindim duyduma ya icim rahatladi valla canm
tarafından
Aynen Cnm ztn hamileyken yaptırmadım zararlı diye doğum sonrası açtırıp boyattım sorun olmadı hiç :)
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende boya yapicam kizim 5 aylık  hamileykende  boya yaptim
(1,063 puan) tarafından
Valla ben hamileyken boyamadim her ihtimale karsi ama arrik dogdu 6 aylik boyamak istiyorum ya
0 oy
(353 puan) tarafından
Saçlarımı en son temmuzda kızıla boyatmış, ardından eylülde de cila attırmıştım. Lakin temmuz 1de başlayan bi gebeliğim olduğunu bilmiyordum o kızıla boyanırken yapılan açıcı vs işlemleri olduğu vakitler. Eylülde de daha iki üç aylık sorun olmaz açıcı falan kullanmayacağım diye düşünerek yaptım. Şuan 7,5 aylık hamileyim. Son boyanın üzerinden geçmiş 5-5,5 ay... Saçlarım berbat halde. 1,5 ay kalmış miniğimle buluşmaya... Doğuma böyle girmek istemiyorum. Öyle açıcıya bulaşmam ama bitkisel boya kullanayım çikolata kahve gibi bi ton yapayım. Zaten dökülüyo yanmalar olduğu için boya kaynaklı. Yeterince bekledim diye düşünüyorum dedim. Annem nasıl çemkirdi!!! Senin o cana kastın mı var diye... Olmaz öyle şey, uzak dur. Ne kadar bitkisel deseler de kimyasal. Boya o. Bebeğinin sağlığını riske atamazsın! Diye bağırdı bi ton. Eh ama instada olsun değişik platformlarda olsun görüyorum saçları yeni boyanmış yada makyajlara kadar abartmış anneleri... Onlar nasıl yapıyo? Hani makyaj fazladır, bebekle teması sakıncalıdır ama saç boyası konusunda hala soru işaretleri benim de var açıkçası. Burada bekleyeyim ben de bakalım ne derler tecrübeli anneler :) sen doğum yapmış anne olarak ben gebiş anne olarak bekleyelim yanıtları... 
(1,063 puan) tarafından
Canm evet ama her ihtimale karşı ben boyatmadim doktorumda kimyasal var boyatma demisti acikcasi annen birazcik hakli olabilir ben dogum yaptim 6 ay oldu anca simdi boyatmayi dusunyorum
(353 puan) tarafından
:)) bana yine bakımsızlık yolları yanii....
0 oy
tarafından
Ben 3 aylıkken yaptırdım hiç bir şey olmadı 
(1,063 puan) tarafından
Açıcı kullandinmi canm
tarafından
Evet ombre yaptırımıltım
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Evet cnm kuzenim ombre yaptırdı ve kızı 2 aylık
(1,063 puan) tarafından
Artik yapicam ya yeter bakimsizliktan iligim kurudu
(1,816 puan) tarafından
Yap canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 19 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
0 oy
2 cevap 633 göst.
18 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

380,748 soru

11,399,734 cevap

34,929 kullanıcı

...